bugün

entry'ler (123)

terliklerimle gelsem sana

arşimet'in suyun kaldırma kuvvetini bulur bulmaz hamamdan terlikleriyle fırlamasına atıfta bulunulan telmih sanatı cümlesidir, şaheserdir. "sonunda aşkı bulmuş gibi" cümlesi her şeyi ortaya koyuyor zaten.

(bkz: evreka)

gscimbom com

hazırladığı "galatasaray forumları" projesiyle sanal alemdeki galatasaray taraftarının tek bir ses halinde gelmesini hedefleyen fikri ortaya atan platformdur. proje destek gördüğü takdirde galatasaray camiasını ilgilendiren herhangi bir tepki eyleminde bütün forumlar aynı sloganı kullanacaklar ve gerek medya gerekse de ilgili şahıs/kurum üzerine kurulan baskı daha etkili olacaktır.

türk filmlerinin fenerbahçe sempatizanlığı yapması

yerli yapımcıların fenerbahçeyi halka empoze etmek için çabaladıkları, yıllardır süregelen durumdur. ayrıca fenerbahçe takıntım olmamasına rağmen bana da illallah dedirtir.

hani bu kadar sosyal baskıya rağmen tüm anketlerde en fazla taraftarı olan takım galatasaray çıkıyor ya; gerçekten büyüksün galatasaray!

(bkz: hababam sınıfı)
(bkz: aşk tutulması)
(bkz: aşk geliyorum demez)

eksiden sonra gelen edit: bu filmlerin tek amacı tabiki fenerbahçeyi empoze etmek değildir. lafı yanlış yerlere çekmeyelim. ama nedense araya mutlaka fenerbahçe sıkıştırılır.

gscimbom fanzin

42. sayısını 2 gün önce çıkarmış olan dergidir.

okumak için: http://www.gscimbom.com/fanzin/42/

türk telekom arena nın açılış töreni

doğru tahminde bulunduğum açılış töreni. futboldan, gösterilerden çok siyasetin konuşulduğu açılış oldu.

06melihgokcek

birisinin dedeler linki atmasını beklediğim twitter hesabı.

(bkz: inci duymasın)

türk telekom arena nın açılış töreni

açılış konuşması sırasında başbakan tayyip erdoğan'ın muhtemelen ıslıklanacağı tören. yerinde olsam gitmezdim bile. tüm bürokratik engelleri ortadan kaldır, açılışa gittiğinde kaymağı yiyecek olan kesim seni ıslıklasın. galatasaray taraftarının bu yönünü sevmiyorum.

edit: galatasaray taraftarıyım.

uludağ imla klavuzu

(bkz: ukte değil ukde)

spermin kadınlara yararları

en büyük yararı hamileliktir şüphesiz ki. kilo falan demeyin; kadınları gerçekten gençleştirir, güzelleştirir ve ömrü uzatır. nur topu gibi bir bebe de cabası.

bir şarkının koskoca bir aşkı anlatabilmesi

(bkz: aşkı bir şarkıya sığdırmak)

final dönemi uydurulan şiirler

final dönemi geldi mu?
notlar göte girdi mu?
hoca öcün aldı mu?
emdi bütler kastırur.

dağınık odayı toplamaya üşenmek

çok sıkıcı durumdur vesselam. odam toplu ama sandalye için aynı şeyi söyleyemem. masa büyüklüğünde bir yığın oluştu çünkü. bir ara sandalyeyi oturulabilir hale getirmek gerek.

usb belleğin kapağının kaybolması

mükemmelliyetçi sözlük yazarlarının hiç hoşlanmadığı durumdur. kapaksız çalışmıyor mu?

9 ocak 2011 ac milan udinese maçı

italya'da zor rastlanacak maçlardan biri. son 6 milan-udinese maçında atılan toplam gol sayısının 35 olduğunu hatırlatmakta fayda var. maç başına 5.8 ortalama.

gülhane parkı

sonbaharda bir başka olan park. bir de ufaktan yağmur atıştırıyorsa, hele bir de yanında sevdiceğin varsa o sararmış yaprakların arasında uzayan yol hiç bitmesin dersin içinden.

hastası olunan sözler

eteğini indirmek istediğin için hayat fahişe sana göre.

etigul

üye olalı bir yıl geçmesine rağmen sözlükte pek etkin olamayan yazardır.

(bkz: silik yazar)

adnan sezgin in yaptığı transferler

(bkz: iç transferi yerli transferiyle karıştırmak)

mauro formica

işbilir(!) galatasaray yöneticilerinin kazım transferi sonrası muhtemelen almaktan vazgeçtikleri arjantinli.

ex love

sözleri her ne kadar ilkokul ingilizcesi ile yazılmış olsa da ses-müzik uyumu müthiş olan esra kahraman şarkısı.