bugün

entry'ler (78)

hadron çarpıştırmak allaha şirk koşmaktır

bu ülkede yaşanmaz dedirten olaymış. ya bu ülkede yaşanmazsa sebeplerinden biri de böyle her gördüğü haberi gerçek sanıp gaza gelen insanlardır. hadi sitenin en altında yazan açıklamayı (Sitede yer alan haberlerin hepsi, kişilik bölünmesi yaşayan, şizofren bir yazarın kafasında yarattığı hayali olaylardır. O yüzden bu haberlere dava açan dombilidir.) görmediniz. ya git bi google'a yaz bakalım kimmiş bu adam. hadi herşeyi geçtim "tübitak genel kurulu" diye bir şey mi var? bi arkadaş da yukarı döşemiş paragraflarca lafları. ya onu yazana kadar bi aç bak ben ne hakkında konuşuyorum acaba diye.

iğrenç espriler

iran'dan azerbaycan'a nota "do!". ayrıca iran dışişleri bakanlığı rahatsızlık giderilmezse "re"nin de yolda olduğunun sinyallerini vermiş.

iğrenç espriler

sensör o madam.

nunchaku

murat menteş ve samed karagöz'ün standart fm de cuma ondan sonra yaptıkları program. yapacak daha iyi bir işiniz yoksa dinleyin yani.

alternatif kargo firması sloganları

alternatif kargo: "getir götür işleri için en iyi alternatif"

çocukluk dönemi sanrıları

tübitak yayınlarından çıkan hayvan zihni isimli bir kitap vardır. işte ben o kitabı bir süre mizahi bir kitap sandım. zihni isimli kahramanımıza hayvan lakabı takılmış olduğunu düşündüm. hem öyle çok da küçük değildim.

argumentative essay

"ya dışındasındır çemberin ya da içinde yer alacaksın" durumudur. insanın ömrünü yiyebilir dikkatli olmak lazım.

en önemli şeylerin akla tuvalette gelmesi

amonyağın zihin açmasından kaynaklı olduğu söylenir.

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

(bkz: incomprehensible) öyle böyle zevkli değil.

uçan adam sabri

"ben halepte yetmiş arşın atlıyorum demiş adam." ve "bunu alın." sözlerini arada bir tekrarlayıp mutlu olmamın sebebidir bu adam.

kızlarla futbol maçı izlemek

(bkz: mesut attı)

el secreto de sus ojos

"müebbet yer demiştin."

iğrenç espriler

erikli suda hiç erik tadı yok. milleti kandırıyorlar.

iğrenç espriler

son yaptığım üç iğrenç espriyi paylaşmak isteğindeyim:

I)"ateşi olan var mı?" sorusuna "çok şükür sağlığım yerinde. ateşim 36.5" şeklinde cevap vermek.
II)gülse birsel, gülmese bir deprem!
III)ve twitter'a geçenlerde yazığım bir şey: "Milliyet bir fotoğraf galerisine "Sandığınız gibi değil" yazmış.Fotoğraflara baktım. Hakikaten hiçbirinde sandık yok. Doğru habercilik budur"

afilli filintalar

öncelerden duyup pek de takmadığım, birkaç gün önce yeniden denk geldiğim ve bu sefer "neymiş bu?" diye biraz göz gezdirdiğim ve iyi ki de göz gezdirdiğim sitedir. zevk alınarak okunacak yazılar mevcut olup, tarafımdan herkese tavsiye edilir.

yeniden düzenlemenin sebebi: "birkaç" ı ayrı yazmam. burdan bunu görüp rötuş isteği gönderen arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim.

mevlana nın gizli eşcinsel olma olasılığı

itiraz edilecek ama geçerli delil sunulamayacak önermeymiş. bunu diyen arkadaşa sormak istiyorum: elinde mevlananın kasedi mi var kanıt olarak sunacağın?

özgür karataş

kendisi ilk fırsatta tüm ülkeye hatta dünyaya tanıtılmalıdır. bu arkadaşımız örnek bir türk gencidir. abazandır ama çaktırmaz, mülayim görünür. abazanlığını kendi içinde yaşar. topluma zarar vermez. ayrıca karizmadır. gözleri yeşildir. dalyan gibidir. matematiği sever. matematik dünyası okuyorsanız ara sıra çözüm gönderenler arasında görebilirsiniz kendisini. ayrıca öyle çağımızın yozlaşmış gençleri gibi cep telefonu ve internet bağımlısı da değildir. cep telefonunu genelde bir yere bırakır. sonra da unutur. kendisine cep telefonuyla ulaşmanız çok zordur. sevmez çünkü bu tür şeyleri. ayrıca istediği gibi yaşar. hep doğru bildiğini yapar. örnek vermek gerekirse, önleyici unsurları (akşam yoklaması gibi) umursamadan 24 saat kesintisiz canı uyumak isterse, uyur. kimse de vazgeçiremez. kısacası böyle insanlar kolay yetişmez değerli arkadaşlar. saygı duymak ve örnek almak lazımdır. bu arada bir yanlış bilgiyi düzeltmek istiyorum. kendisi abidinpaşa'dan kopup gelmemiştir. halen orada yaşamaktadır. bilgi verirken doğruluğunu araştıralım lütfen.

ders kitaplarına tayyip erdoğan resmi konulmalıdır

o değil de şu adamın ironi yaptığını hala anlamayan adamlar var şu sözlükte ona yanıyorum.

gardaş darbesi

türkiye'nin azerbaycan'a yenilmesi sonucunda milliyet.com.tr'nin attığı son dakika başlığıdır. kendilerini buradan tebrik ediyorum*. gardaşız diye adamların bizi yenmemesi gerekirdi tabi. ayıp ettiler.

radyo ilef

ankara'da yaşamanın iyi yönlerinden biridir.* şimdi diyebilirsiniz ki "arkadaşım internetten de dinleyebilirsin." ama olmuyo be. ttnet zaten sorunlu. bi de limit* diye can sıkıcı bir konu var. bu radyo beni nana mouskouri'yle tanıştırmıştır. çoğu zaman radyoda bir şarkısına denk gelebilirsiniz. bir de çok güzel bir anonsları vardır müzik eşliğinde "ankara üniversitesi radyosu fm 91" diye. buradan da anlaşılacağı üzere fm 91.0'dan yayın yapmaktadır.