1. 35.
    (bkz: Hizli gecirme sistemi)
    Ne oldugunu bile anlamiyorsunuz.
    ... geahpisipisi
  2. 34.
    Bi türlü cözemedigim sistem.
    Bakiye bir önceki benzinlikten 50 tl'lik dolduruldu, sistemden gecerken birden alarm caldigi icin ani fren atmama sebep oldu, kirmizi yanan lamba sari yandi. Panonun ledleri zaten bagimsizligini ilan etmis. Okuyabildigim kadariyla gecis 47 tl tuttu. Gümrükte kol gibi girecek gibi.
    2 ... kultursuz dinazor
  3. 33.
    Vatandaşın vergileriyle yapılmış yoldan vatandaşın geçebilmesi için ödediği ücrete verilen ad.
    2 ... zaytung23
  4. 32.
    Son derece vasat bir altyapısı olan sistem.
    Hele bir de şimdi ogs ve hgs ortak gişelerin devreye alınması ile birlikte sorunlar iyice arap saçı haline gelmiştir.

Ben hgs abonesiyim.
    Fakat yerine göre gişe okumasını ogs yapıyor.
    Ogs ile ilgili zerre ilgim yok.
    Ogs hgs den 10 gün sonra ücretini talep ediyor.
    O gün hgs okumayı yapabilmiş olsa bakiyeden dusecek olan tutar sonrasında bakiye yetersizliği olan bir ana denk geldiği vakit ceza olarak yansıyor.

Müşteri hizmetleri beş para etmez
    Her biri farklı bir çözüm yolu sunar.veya çözüm yollarından hiç haberdar değildir.
    ... kamen
  5. 31.
    karışık şeyler yaşamama neden olan sistem.

şöyle ki aracı satın aldığımda üzerinde başka bir şehrin plakası vardı, araçta hgs etiketi de vardı. ben aracı devraldıktan sonra plakasını da değiştirdim. hgs hakkında zerre bilgim yok ama mantıken mevcut etiketle yeni plaka üzerinden devam eder diye düşündüm. neyse efendim, geçen hafta otoyola girdim haliyle gişelerden geçtik. 3.5 tl gibi bir rakam gördüm tamam dedim heralde ücreti yansıttı. neyse dün dedim şunu ödeyeyim de çıksın aradan. internet şubesinin altını üstüne getirdim ödeyecek yer yok amına koyim, tabi ben de işkillendim. sonra öğrendim ki benim kendi plakama yeni hgs etiketi alıp bakiye yüklemem gerekiyormuş. o 3.5 tl de bir önceki plakaya yansımış ama araç sahibi ben olduğumdan sorumlu da benim.

dün gittim ptt'den yeni çıkartma aldım, 7.5 tl çıkartma, 50 tl de bakiye için domaldım. görevlilere durumu anlattım onlar da bakiyemden düşeceğini söyledi ancak bana mantıklı gelmedi. tabi sonra kontrol ettiğimde şaşırmadım çünkü bakiyemden herhangi bir ücret düşmemişti. üzerinden 15 gün geçmediğinden şu anda cezadan yırtmış görünüyorum lakin yine de karayolları'nın hgs çağrı merkezini aradım. sağolsun çıkan hanım kızımız çok yardımcı olmaya çalıştı ancak ücreti yeni bakiyemden düşemedi. bunun için 15 gün dolunca iletişime geçmem gerekiyormuş. bana bir tarih verdi ve o zaman tekrar iletişime geçmemi istedi. sebebini irdelediğimde 15 gün dolmadan butonun aktif olmadığını, ancak o zaman düşebileceğini söyledi. ceza konusunda birkaç defa teyit aldım ancak yine de güvenemiyorum, napak inanak mı panpalar? durduk yerde 30-40 tl ceza yemeyelim.
    ... nesgayfe
  6. 30.
    (bkz: entry nick uyumu)
    Bankaya otomatiğe bağlat Yoksa bolbol ceza ödersin.
    Hgs tam bir tuzak sistemi.
    ... atlant isten gelenadam
  7. 29.
    Çok garip bi sistem.

Bakiye olmasına rağmen gişeden geçince kaçak geçiş 184 TL yazdı bu nasıl oldu böyle. Bu durumun bi hal çaresini bilen var mıdır mesaj atabilir mi.
    1 ... abonman
  8. 28.
    Bu konuda bilgi sahibi olanlar dm'den yazabilirse sevineceğim

Bir sistem .
    ... hiyarkabugundangemileryapmak
  9. 27.
    Bak bu iyiliği uludağ dışında kimseye yapmam. HGS'de muhatab arıyorsanız (Ankara için) 0 312 801 09 99 Karayolları 4. Bölge. HGS ile uğraşıyorlar. 2013 yılı HGS cezalarını sildirmek için irtibat kurmuştum.
    -1 ... jonsnows
  10. 26.
    bakiye olmasına rağmen 291 lira ceza yediğim sistemdir. güzel para kazanma yöntemi.
    ... mavinin elli tonu