bu kadar işlem hacmi olan bir şirketin bu kadar ahmak bir sipariş sistemi var. sipariş algoritması kendi koydukları ve beyan ettikleri kurallara göre dahi düzgün çalışmıyor. hele müşteri hizmetleri tam odun! call center dan bahsetmiyorum, işin arkasında karar alan tiplerden! sistemin yaptığı hatayı dahi düzeltmeyi beceremeyen, beceremediğinin farkında olup böyle ne yapalım diye cevap ilettiren odunlar!
Gıda reyonunda bildiğiniz insanlara ya..ak gibi kazık sokan sözde hesaplı alışveriş sitesi.

En basit örnek: Knorr Domates Çorbası Migros'ta normal fiyatı 1.75

Hepsiburada'da 3.24 liradan güya müthiş indirim yaptıkları fiyatı: 1.90 artı kargo.

Altında da birtakım salaklar harika, fiyatı çok uygun diye yorum yapmışlar.

Ya Hepsiburada. com çalışanları ya da uludağ sözlükteki troller kadar ahmak tipler.
yaklaşık 14 yıldan beri üyeliğimin devam ettiği, yüzlerce kitap ve dvd aldığım fakat bir daha asla ama asla kullanmayacağım, emek hırsızı, yüzsüz online alışveriş sitesi. detaylar için şikayetimi inceleyebilirsiniz. yazıklar olsun.
https://www.sikayetvar.co...bilgisayari-geri-gonderdi
32.000 liralık üründe alsan kargo parasını ekleyen gubudik şirket. ulan 150 lira üstü kargo bedava olması lazım. sen ne boktan bir firmasın yahu.

vatanbilgisayarda böyledir. ulan artık o da sizin bir jestiniz olsun dimi firma olarak 5.000 liralık sistem toplamışım artık o 9 lirayıda almayıver. hayır yani olay 9 lira değil 5.000 liralık sistem aldım parasından değil ama ne bileyim jesttir abi bu firmanın prestijidir. çok boktan bir firma gerçekten bir bunlar birde vatan bilgisayar.
telefon sipariş edince göndermeyip beklettikten sonra para iadesi yapan sayko+huur bir site.
iyidir, hoştur diye diye bu da mala bağladı..
bir haftadır bir ürünü kargolayamayan dandik site.. ürünün birini de kendi kendine iptal etmiş.
bu aralar iyice saçmaladı, cılkı çıktı.. ne yaptığını kendi de bilmiyor siparişlerim kısmından ürüne bakıyorum ürün kargoya verildi diyor ee iyi o zaman bugün kargo gelir diyorum gelmiyor bu sefer aynı ürüne bir kaç saat sonra tekrar bakıyorum ürün hazırlanıyor olarak değiştiriyorlar bir kaç sonra tekrar bakıyorum siparişiniz alındı diyor bir karar verin artık be, komedi resmen adamı uyuz etmek için birebir.. bir de bir kaç tane ürün aldıysan her gün birini veriyorlar kargoya mıy mıylar işte toptan vermiyorlar her gün kargoya kapıyı açmaktan gına geldi artık.. uzun bir süre uzak durmakta fayda var.. halbuki ilk başlarda memnundum buradan, artık değil.
hangi gameraya gonuşuyoruzzzz hehh merhabaynnn buradan bestami bey e selam..
O çantadan ben de aldım ama tahmin ettiğim oldu. Çanta yok sistem hatasıymış. Reklam olduğu nasılda belli amk. 10 tllik hediye kuponu yolladılar neyse ki.
Artık iyice gözümden düşen alışveriş sitesidir. Yıllardır bir sebeple buradan alışveriş yaparım. Çok fazla sorun yaşamamıştım. Ta ki son üç siparişime kadar. Üçünde de aynısı oldu. Mâlum artık burada da gittigidiyor gibi satıcılar var uzun zamandır. Şimdi atıyorum bir şey alacaksınız ve acil ihtiyacınız var. Ürünü aradıktan sonra bugün teslimat ve stokta olanları seçiyorsunuz. A firması aynı ürüne 100 demiş ama teslim tarihi mesela 5 gün sonrası. B firması da 120 lira demiş teslim tarihi 3 gün sonrası. işte burada hepsiburada.com denen firma "bu ürünü alırsanız 2 saat içinde kargoda" gibi bir şey diyor ama fiyat 150 lira. Siz de ihtiyacınız olduğu için almak durumunda kalıyorsunuz. sepete ekleyip ödemeyi yaptıktan sonra heyecanla ürününüz kargoya verilmiştir mesajını beklemeye koyuluyorsunuz. Tabii mesaj gelmiyor. Sonra siteye bakıyorsunuz aha o da ne siparişlerim kısmındaki ürünün yanında parantez içinde (ürününüz tahmini teslim tarihi olan 11/11/1111'de kargoya verilememiştir) diye bir mesaj. Gel de çıldırma. Bu olayı bugün 3. kez yaşadım. ilk ikisinden ders almadığım için salaklığıma doymuyorum tabii. Ama bu sondu. Toplamak gerekirse o ürünlerin altında yazan yok dün aldım ertesi bugün geldi yok hızlı kargo gibi yorumlara inanmamak gerek. Bundan sonra hepsiburada mı aman aman. Siz güzel insanlara tavsiyem aynı ürün için farklı sitelerinde araştırın. Yorumlara çok da aldırış etmeyin. Hepinize sevgiler, selamlar.
Uzun lafın kısası ;

P i ş m a n l ı k t ı r .
sipariş ettiğim masa üstü vantilatörü ilanda ki ürün yerine markasız garip pembe bir şey gönderdiler efenim.
iade için bir kod verdiler, kargoya bu kod doğrultusunda verecekmişim iade için. lanet olsun kargoya gidecek olsam ürünü esnaftan alırdım, internetten ürün sipariş etme felsefesi ürün ayağına gelsin olmalı.
büfeden yemek almaya üşendiği için 2 gün aç kalmış insanım ben. bu bana yapılmamalı.
Bir gardrop aldım, hayatımda aldığıma pişman olduğum ender şeylerdendi. Kapaklar arası aralık kalması vesaire hadi neyse de taşırken bildiğin dağıldı dolap
son zamanlarda kendini bozan alışveriş sitesi.
Perşembe günü gece 2 de, kitap sipariş ettim. * sabah 6.30 da kitap kargoya verilmiş normalde 2 günde gelir, cumartesi günü elimde olurdu.

Kitap cuma günü saat 17 de çıkış yapılmış ve araya haftasonu girdiği için şuan aras kargonun varış genel merkezinde bekliyor. 2 gündür orada benim kitabım, ve yarın 1 gün daha sürecek yolculuğa çıkacak.
Normalde 2 günde gelen kargı bana 5 günde gelmiş olacak.

Hepsiburadanın mı yoksa aras kargonun mu suçu bilmiyorum artık.
(#37092893)
O kitap yarın gelmezse siparişi iptal edeceğim. Sonrasında tüketici hakem heyetine kadar yolu var.
daha önce hiç alışveriş yapmadığım sitedir.
4 günde ulaştırılması gereken kargoyu iki haftada ulaştıramayan, paketin akibeti hakkında hiçbir bilgisi olmayan alışveriş sitesi. ismine aldanılacak ama yanlış yapılacaktır.
Bu yıl yine Efsane Cuma etkinliğini yapıyorlar. Bilgisayarımı denk gelmişti bugün güzel bir indirimle almıştım. Öncesinde haberim yoktu.
Bu yıl da kampanya henüz duyurulmamış ama BrandFace ile duyuru için yaptıkları yarışmadan gördüm.
BrandFace'de yarışmada o hafta için özel 2000 TL ödül veriyormuş
ilgilenen kaçırmasın. Bende video hazırlama yeteneği pek yok ama yine de bir şeyler düşünmeye başladım.

son katılım 19 kasımmış. ilgililerine duyuralım da fakir fukara nasiplensin *
telefonlarına %2 black friday indirimi yapan online satış sitesi. %2 ne la sadaka vermişler resmen bari black friday yazmasaydınız zalımlar.
500 tl de 10 tl işte harçlık yaparsın. Daha be istiyorsun.
kitlenmiştir.

ekstra indirim yazan ürünlerde gerçekte kayda değer indirimler söz konusu.

ihtiyacım olan bir ekran kartı ile kol saatimi kaptım bilgisayar aksesuarlarını kurcalıyorum.

bir göz atsanız iyi olur efendim.

yeditepe:

amazonda 1350 lira olan kartı 1253, ciddi ciddi piyasa fiyatı 350 lira olan (500'e satan da var 390'a satan da) saati 245'e kapattım. kardeşim denk gelmiş şans eseri girdik. genelde şişirip üzerinden indirim yapıyorlar ancak ekstra indirim yazan ürünlerde şişirip indirdikleri fiyattan ekstra indirim yapılmış şaka maka ucuz yani.
(bkz: alışveriş sitelerinin sahte indirim yapması)
black friday kampanyasıyla rezil olmuş türkiyenin en iyi alışveriş sitesi. zaten senden iyisi yok ne gerek var böyle fantazilere al işte beceremedin binlerce müşteri kaybettin.
sitenin daha ayarlarını tam yaptığını düşünmüyorum.. çoğu üründe indirim bile yok.. eski fiyatlar var.. zaten indirim bir 24 kasımda başlıyor diyor bir saat 22 de başlıyor diyor..kendileride baş edemedi bu durumla enteresan.. en iyisi her şeyin tam oturması için biraz daha beklemek zaten site çökmüş durumda şuan.