kaç kere mesaj attım, attıktan sonra üzerinden bir hafta geçti hala ses seda yok.. sanırım mesaj kutusunu oraya süs olsun diye koymuşlar okumuyorlar.
param olmadığı halde bile sıkılmadan bütün kategorilerindeki eşyalara baktığım site.
aras kargo ürünümü bana teslim etmeden satıcıya geri iade etmiş, bende defalarca siteye mesaj attım ürünümün para iadesini istiyorum diye ve en sonunda dönüş yaptılar ürününüzün para iadesi bankanıza yatırılmıştır, bankaya yatırıldığına dair e-postanıza dekont gönderdik diye yazmışlar. bende açtım baktım dekont olarak boş bir link göndermişler resmen bomboş hiçbir şey yok. sizde mi dolandırıcılığa başladınız en geç bir hafta içinde anlarım niyetinizi hele bir hesabıma yatmamış olsun o para o zaman görürsünüz.
Sürat kargoyla çalıştığını öğrenince verdiğim sipariş hüzne ve pişmanlığa dönüştü. Bilseydim hiç bulaşmazdım.

Sürat kargoya elini versen kolunu kurtaramazsın, herhalde 2019 temmuzunda teslim ederler artık.
bazen arasla da gelebiliyor.
Bazen gelmiyor. Evet.
süper hızlı gönderi - xx saat içinde sipariş verin bugün kargoda ibaresine inanılması gereken site. üst üste 4 siparişim de süper hızlı gönderi bugün kargoda yazıyordu biri bile aynı gün kargolanmadı. amazonun gözünü seveyim zora düşmedikçe uzak duruyorum.
internetle her tür para işlemlerimi yaptığım halde yani banka vs. alışveriş kısmına hiç güvenemedim internetin.
mecburen 2 ürün almak zorunda kaldım. ikiside sorunsuz elime ulaştı.
artık yavaş yavaş alıcam herhalde çünkü dükkan kalmadı lan. her şey internette.
tembel hayvan gibi çalışan site, bir ürünü 6 gündür hazırlayıp kargoya veremedi.. tembel hayvan dünyanın en yavaş canlısı, ama o bile bunlardan daha hızlıdır valla.
satarken amazon gibi satan fakat destek ve satış sonrasında tahtakale esnafı gibi davranan bir yaklaşıma sahip.
şuana kadar bir sıkıntı yaşamadığım site. umarım yaşamam.
alışveriş yapılmadığında sorun yaşanmayan site.
ürünler hakkında yazdığınız olumsuz yorumları yazmayan site.
az önce artvin e götürecek kargo firması yok diye ürün kaldırmak zorunda kaldım. ileri mi gidiyoz geri mi belli değil.

görsel

köyde yaşamıyoruz mk davarları.
artvin'e götürecek kargo firması yok değil, hepsiexpress denen dandik taşıma şirketi oraya hizmet vermiyor diye satın alamıyorsunuz.

hepsiburada dışında herhangi bir satıcıdan alışveriş yaparsanız sorun düzelecektir.
1 hafta önceden black friday diye bas bas bağırıp, bugün itibariyle fiyatlar yerine sadece site temasında değişikliğe gitmiş firma. sanırım bu ülke gratis'in yaptığı bir indirim gibi ikinci bir indirim görmeyecek.
hayırlı olsun, çöktü.

yani geçen aynı boku n11 de yedi. abi siz bi domaininizi düzeltin, sonra indirim bindirim bi şeyler yapın. alasım varsa da almayacağım.

edit: dyson süpürge alacaktım. şu anda reklam ve indirim yapmayan başka bir sitede ve yine hakman garantisinde 100 tl daha uygun. şu an sadece gülüyorum.
görsel

Alamıyorum mağlesef. Evet
Amazon.tr de 60 küsur liraya alınabilen kalemleri %70 indirimle 70 küsur liraya satan site. kalemin o fiyattan düştüğüne inanmamızı bekliyorlar mı gerçekten ilginç.
aydın doğan sahibi olduğu hepsiburadanın avrupada çıkan sarı yeleklilerin eylemleri esnasında sarı yelekleri 24 tl den 4 tl ya düşürmesi oldukça şüphe uyandırı. sanki insanların ayaklanmasını ve ülkede koca bir iç savaş çıkmasını ister gibi.
görsel

Yaptığım yorumu kaldırmışlar sebebini sorduğumda ise farklı ürün gönderimi sağlanması imiş ben ikna oldum. Böyle şeyler inanın zerre şaşırtmıyor beni. Bu ülkede her şey olur. Evet
aras kargo ile gönderim yapan satıcıları sistemden uzaklaştırmazsa başı çok ağrıyacak alışveriş sitesi.
aras kargo dağıtım yapmıyor! anlamıyor musunuz?
The One Awards-Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, 2018’in en itibarlı e-ticaret markası ödülünün sahibi olmuş online alışveriş sitesi.
ui değil(çünkü şablon hemen hemen hepsinde aynı) ama ux konusunda amazon'dan bile iyi durumda oldukları kesin.

kullanıcı arayüzünden ziyade satıcı panelleri harikadır.

rakam biraz afaki olacak ama zamanında milyonlarca dolar yatırım yapmışlardı bunun için.
Alenen dolandırıyorlar! aldığınız ürün ya teşhir ya da başka bir müşteri tarafından arıza veya bunun gibi sebeplerden dolayı geri iade olmuş fakat satıcı firmanın arsız tutumu ile ilgili olarak tekrar satışa sunulmuş ürünler, almayın ne kadar osuruk ürün var ise indirimde diye kakalamaya çalışıyorlar.