bugün

entry'ler (2799)

yazarların en rum özelliği

Tembellik, erken kalkmayı sevmemek.

18 nisan 2024 fenerbahçe olympiakos maçı

Beş para etmez bir derbi.

iran olayını anlatır mısınız

Tarih, iram'ın kafirle savaştığını yazmaz. Bu işte bir iş var. israil Müslüman olmadığına göre. Bilemedim.

eski sevgiliyle dost olmak

Aldatılma durumu olmadan medeni bir şekilde ayrılındıysa olabilir gibi.

(bkz: arkadaşça sevsen razıyım inan)

bungalov evde kalmış erkek

Hiç kalmadım ama kaza geçirip sevgilim tarafından terk edilmese idim bugüne kadar kesin kalırmışım orada onunla. Sakıncası nedir anlamadım.

sabah ereksiyonu

Bir de çişe sıkışık olma durumu eşlik ediyorsa lanet ettirir. Namlu havaya bakarken aşağı döndürmeye çalışıp doğru yere işemek çok zor.

11 nisan 2024 olympiakos fenerbahçe maçı

Beş para etmez iki takımın maçı. Ama derbi. ;)

Düzenleme: olimpiyakos belki 5 para eder.

türkiye de asla düzelmeyecek şeyler

Futbol, futbolizm, siyah çay bağımlılığı.

gzt

Nazgul Kenjetay ayrıldıktan sonra beş para etmez saçma sapan bir platforma dönüşen so called gazete. Abi bir de ingilizce arpaca içerik üretiyorlar. Hepten bırakmadım sadece eskisi kadar takip etmiyorum.

oruç tutmayan müslüman

ilaç kullanıyor olabilir. ilkokul birden beri hep oruç tutan bir Müslüman olarak (askerlikte hariç) şu an ilaç kullandığım için nöroloji izin vermedi oruca.

nazgül kenzetay

Kendisini gzt'den tanıdığım Kazakistanlı haberci. Oldukça ilgi çekici ve profesyonel içerikler üretirdi gzt'de. Uzun zamandır gzt'de yok. Gzt'yi takibi bıraktım. Şu an nerede, ne yapıyor bilmiyorum. Özel facebook hesabında da varlık göstermiyor. Umarım iyidir.

adanada sapık suriyeli

Videoda bir silk yok ki. Dayak mı atmışlar şimdi buna.

half life

Çoklu oyuncu modu dışında da oynandığını yıllar yıllar sonra öğrendiğim oyun. Bugüne kadar hep mp yaptığımız oyun.

halkın adamı hakkın aşığı recep tayyip erdoğan

https://m.youtube.com/wat...6bGXFn3RpcmlsbWVzaQ%3D%3D aşık oldukları burada olabilir mi?

türkiyenin türksüzleştirilmesi

işin boyutu kırmızı alarm vermeye başladı.

https://m.youtube.com/wat...6bGXFn3RpcmlsbWVzaQ%3D%3D

yapılmadığı için gurur duyulan şeyler

Çay içmemek.
Sigara içmemek.
Yobaz dolu ümmet içinde yobaz olmamak.
Mankurt dolu Türk dünyası içinde mankurt olmamak.
insta kullanmamak.

murat kurum

Ekremin de kurumun da abv olmaz olsunlar.

22 mart 2024 rusya da terör saldırısı

rus istihbaratı boru değil. Bu saldırıyı yedilerse bir planları vardır. Zarar görenlerin içinde Türk soylu kardeşlerimiz yoktur umarım.

ceren sungur

Adaşı fln mı var. ilk üç entari benim bildiğim ceren sungur için mi anlamadım.
Bana Dede Korkut hikayelerini sevdiren etmenlerden biridir. Var olsun. Sohbeti sarar. Tarih Obası.

ramazan davulcusu oruç olmayanları rahatsız etmesi

Oruç tutanları bile rahatsız edebiliyor.