1. 1.
  geniş bir alışveriş sitesi.
  http://www.hepsiburada.com
  4 -3 ... eru
 2. 2.
  ürünlerinin bazılarının altında "şuan stoklarımızda bulunmamaktadır" yazısıyla ulan hani hepsi ordaydı nerde hani diye isyan ettiğimiz e-ticaret sitesi.
  20 -3 ... janjan
 3. 3.
  tecrübe ve sonuçlar:

  1) hepsiburada.com'dan bir ürün sipariş edip, ödeme yapınca.* 3 hafta bekleyip paranızla rezil olursunuz.

  2) 4. haftata bir adet email ödemesini yaptığınız ürünün ürünün stoklarında olmadığını öğrenirsiniz ve ileriki yaşlardaki olası kalp krizlerine dayanıklı hale gelirsiniz.

  3) 1 haftayı telefonda geçirir muhasebe bölümündekiler telefonda geçirir, yeni arkadaşlar edinizsiniz.

  4) 4 hafta sonra başlangıçtaki halinize geri dönerek çölde devesini kaybeden bedevinin devesini bulduğu andaki mutluluğunu yaşarsınız.

  5) sonra en yakın teknosa*' bayiine gidip aynı ürünü %5 daha ucuza dokunarak koklayarak severek alırsınız.

  (bkz: bu entryde sanal reklam kullanilmaktadir)
  24 -7 ... yahudi yerlesimci
 4. 4.
  internetten alışverişin en kazıkçı ve güvenilmez sitelerinden biri
  5 -2 ... infantes
 5. 5.
  doğan holding*e ait bir sanal alışveriş sitesi.Bir siparişi istanbul içinde dahi bir haftadan önce gönderemezler ,sitede telefon yoktur zaten ,emailler de cevap vermezler ,online destek diye de atmasyon birşey koymuşlardır kimse bakmaz bile.Uzun lafın kısaısı 1,2 kere burdan birşey aldım hiçbiri zamanında gelmedi hatta enson ayın 13 ünde sipariş verdim ayın 19 u hala siparişiniz kutulanıp kargoya verilecektir yazıyor.Kesinlikle ciddi çalışmayan bir kuruluş.
  1 -1 ... r@t@t@
 6. 6.
  adanaya üç gün içerisinde sorunsuz bir şekilde sipariş gönderen firma. şahsen henüz bir sorunla karşılaşmadım fakat tabii ki çevrenizde bir mağaza varsa birkaç kuruş fazla bile olsa gidip mağazadan almanızı öneririm.
  ... kemalettin şentürk
 7. 7.
  24 temmuzda siparis ettigim hafiza kartini hala tedarik edememis rezil firmadir. guya buyuk firmadir. fakat bir kucucuk hafiza kartini tedarik edememektedir. bir daha alisveris yapmak mi tovbedir. en kisa zamanda dava acacagim firmadir.
  1 ... dilencikral
 8. 8.
  sipariş iptali konusunda bazen ağır davranabilen, fakat ültimatomların genellikle netice verebildiği ender firmalardan. ürün 4.günün sonunda temin edilemeyince, "eğer yarın da temin edemiyorsanız iptalini istiyorum" deyin. büyük ihtimalle ertesi gün size "kargoya verildi" mesajı geçilecektir.

  herşeye rağmen milyara yakın siparişimi üstlenen bir ara satıcı hepsiburada. neyseki elimdeki hiç bir ürün garanti kapsamında dahi olsa bozulmadı. bozulsaydı herhalde canım sıkılırdı.
  ... bl
 9. 9.
  dvd filmlerde acaip indirim yapmış alışveriş sitesi.
  ... miksaj
 10. 10.
  Şimdiye kadar sadece dvd film aldığım ve bir sorunla karşılaşmadığım alış-veriş sitesi. Fakat yine de doğru ürün gönderme, teslim süresi ve garanti gibi hususlara dikkat ederek, piyasada araştırma yaparak alış-veriş en güzeli olacaktır. *
  ... mugenzen
 11. hepsiburada com Başlığındaki Önemli Entry'ler