bugün

Sana ne adlı şarkısıyla listelere hızlı bir giriş yaparak dikkatleri üzerine çekmiştir. Albümünde güzel çalışmalar var özellikle Geçer adlı şarkısı insanı derin bir düşünceye sokar. Berksan ın ev arkadaşıdır.
yaptıgı düetlerle kendinden sık sık sözettiren şarkıcı
ankara şarkısıyla ankaralıların hayranlığını kazanmış,diğer şarkıları hakkında yorum yapmak istemediğim,özellikle petek dinçözle yaptığı çalışmalar hakkında hiiç yorum yapmak istemediğim* günümüz popüler kültür sanatçılarından...
erol köse'nin ,''petek kutsiye cok buyuk bir sans tanidi'' diyerek buyuk haksızlık yaptıgı sanatçıdır.diger popculardan farklı olarak, üretken ve cok mütevazi bir insandir.hiç bir programda soytarılık yaptıgına rastlanmamıştır.
geçer isimli şarkısıyla çok nadir türkçe şarkı dinleyen bana bile* üst üste dinlettirmiştir kendisini.tebrik.
mustafa sandala benzeyen imajına ramen, hiç imajından değilde yaptıgı işle kendisinden söz ettiren iyi bir şarkıcı.
çektiği kliplerle, hele sonuncusuyla beni benden alan şarkıcı. klibin bıçaklama sahnesinde kaçışan gençler gülmekten yarılmalara sebep olabilir, dikkat!
şarkı söylerken her an damarları patlayıp fışkıracak diye korktuğum şarkıcı.
(bkz: genc kızların sevgilisi)
son klibindeki bıçaklama sahnesiyle bu kadar da olmaz bea kutsi dedirten gitarla şarkı söylemeyi becerebilen nadir insanlardandır.Eh kiminde oyunculuk var kiminde gitar.
penguende dalga geçilen karakter
(bkz: ünlü türk düşünürleri)
christian troy'un türkiye şubesi.
dans etme özürlüsü ama kaliteli şarkıcı.
sürekli hayvan gibi terleyen yetenekli popçu,besteci...
gözleri ürkütücü olan şarkıcı.
dün yeni bir dizinin reklamında gördüm gibi gelen sarkıcı.oyuncu adayı da diyebiliriz artık sanırım.
oynadığı dizideki oyunculuğu hakkında kanım olmasa da, özellikle besteleri ve de efendiliği ile, dinleyicilerin gönlünü kazanabilmiş, ankaralı olan, uzun zaman barlarda çalıştıktan sonra belki de hak ettiği yere gelen, ''her zaman yanımızda olsun, geçer desin, gönüllerde taht kursun'' dediğimiz karizmatik şarkıcı abi...
sanan ne bana ne gibi apal bir sarkı ile tv. gündemine sıcrayan varosların cocugu.
abartısız, içten, kenidisini sanatıyla tanıtmaya çalışan popçu. uzun soluklu bir müzik hayatı olması muhtemel.
bir zamanlar ankara 7. cadde'de tuzluk isimli bar'da şimdilerin baha isimli şarkıcısı ile programlar yapan kişi.
(bkz: geçer geçer o da geçer)
güneş güzlüğünü çıkardıktan sonra karızması adeta "fos" diye sönen kişilik.
(bkz: ağlama kalbim)
traş olsa bile fred çakmaktaş gibi yüzünde hep sakal çizgisi olan insanlardan.