almayı düşündüğüm Nokian 165/70 R13 79T Weatherproof 4MEVSIM Lastiği fiyatı ile n11.com vs site fiyatları aynı. fark sadece indirim oranlarında. hepsiburadanın 312 liradan 202,90 liraya indirip sattığı aynı malı n11 deki satıcı 220 liradan 202,40 fiyata satıyor. alacağınız şeyin fiyatını en az iki üç ayrı yerden araştırın indirim ayağına bindirimli almayın aman diyeyim. diğer malların fiyatı da böyleyse rekabet kurumu duruma müdahale etmeli. rezillik başka birşey değil.

https://urun.n11.com/oto-...f-4-mevsim-2017-P76553515
http://www.hepsiburada.co...im-yili2017-p-OTKMT429454

görsel
görsel
bi kaç üründe ciddi anlamda indirim olmuştur %70 civarında. Bir tane saç kurutma makinesi bir tane bebek arabası bir tane tıraş makinesinin ciddi indirimle satıldığını gördüm.
Black friday indirimi için girmeye çalıştığım fakat giremediğim site. Yapacağınız indirimi sikim. Siteyi düzeltinde bir işe yarasın.
Dört gün evvel baktığımda bir drone'un fiyatı 179 liraydı. şimdi girdim, aynı drone'un üzerini 300 diye çizmişler altınada 179 yazmışlar.

ulan ibnelere bak. tam şark kurnazlığı.
yüksek olan yine yüksek,
indirim sadece psikolojik rakamlarla oynama üzerine...
albenisi olan bişey yok...
bizim ülkede tutmaz bu çünkü yapanlar kurnazlık yapmaya çalışıyor gerçek bi indirim yok sayılır...
elde kalanları indiriyorlar sadece ..
hepsiburadada indirimli baktığım şeye gittigidiyordan baktım daha ucuz...
kargo konularında hiçbir kampanyası olmuyor senelerdir, bende kullanmıyorum.. nasıl anlaşmalı kargoysa kolum gibi ücret çıkarıyor..
önce bindirim sonra indirim mantığıyla sözde iskonto ayağına parseli kaldıracak olan site...

milletimizi keriz yerine koymaları bir yana bu stratejilerinde başarılı olacaklarını bilmek daha da koyuyor adama zira burası türkiye be aga !
dün 99a düşürmüş oldukları ürün 5 saat sonra üstüne 270 yazıp onu çizip altına 179 lira yazmışlar *
habire oynuyorlar fiyatlarla, tamamen tezgah...
indirim diye sundukları ürüne mutlaka gitti gidiyordanda bakın, emin olun daha ucuza bulursunuz *
şu sıralar uzak durulması gereken internet şeysi.
E-ticarette başarılı olmak isteyen girişimciler, bu sitenin olumlu ve olumsuz taraflarını iyi incelesinler. Olumsuzlukları çözebildiğiniz an başarılı oldunuz demektir.
e-ticarette başarılı olmak isteyen girişimciler, bu sitenin hakkımızda kısmını incelesinler. arkasında holding yoksa boşa bulaşmasınlar.
3 adet ürün aldım hepside farklı kargo şirketiyle farklı zamanlarda geldi.
Çok istediğim bi mont kendi sitesinde 250 ₺ fiyatındaydı, hepsiburada indirimiyle 130 ₺ye aldım. iyi markalarda da indirim yakalayabilirsiniz.
"bugün sipariş verirseniz kargoda" ibaresi altında sayısını unuttuğum siparişlerin iptalini yaptığım sitedir.
Super hızlı kargolama diye yazılan hiç bir ürününü kargolamayan şirkettir. Alt tarafı kulaklık aldım.
Kara cuma şeysinden bulaşık makinesi aldım. Bir ay sonra geldi maşallah diyelim de nazar değmesin. Şüphesiz balikesirli uzun süren kargo sevmez.
300-500TL üstü Elektronik ürün alınmayacak site. Gidin bir el. dükkanına 50-100TL fazla para verin birebir ürünü görün ve ürünün faturasına ürün seri nosunu yazdırın. Ürün kendi markasının garantisinde olsun. En azından ürünün üreticisi ile muhatap olursunuz. Hepsi it kopuk ile muhatap olmazsınız. Bir ürün alırsınız sorun çıkmaz, iki alırsınız sorun çıkmaz, üçüncüye 2000TL ye Telefon alırsınız 6 ay sonra şaaak diye elinizde patlar, iki üç uğraşırsın garantiyle ama olmaz, bıkarsın bırakırsın, başka yeni bir telefon alırsınız. Arada parayı birilerine kazandırmış olursunuz. Amman dikkat!
insanı çoğu zaman sinir eder.. yeter lan bakıyorum bakıyorum hep aynı, ürün hazırlanıyor ürün hazırlanıyor deyip duruyor.. 10 gündür bir ürünü kargoya veremedi.
dün geceye doğru verdiğim siparişi bugün öğlen 12'de hepsiexpress ile ücretsiz teslim eden eticaretçi. bugün pazar. şaşırdım vala ne yalan söyleyeyim. galiba 14 saatte teslim etmiş oldular.
ilk çıktıkları zamanlar da

eğer bunlar böyle gitsin

ne amazon koyar ne de e-bay

diyordum. demez olaydım

nazar mı değmiş bunlara ney ?

şimdiler de zçmış üstüne sıvazlıyor.

müdür sizi gerçekten tebrik ediyorum

devlet size taksın

üstün başarı madalyası yani,

tam madalyalıksınız bravo.
niye

bu kadar

boşluk

bırakıyorsun.
Vibratör satan site üstelik erkekler alıyor.
20 lira ya vibratör var vay be dedim bedava.
doğan grubunun satılması ile birlikte çalışanlarını büyük bölümünün değişeceği söylenen grup.
ucuz olanlar yok, kalmadı, temin edilemedi ayağına yatıp kargoyu tamamlamak için sipariş ettiğin lüzumsuz şeyleri gönderen site. Utanmadan kalkıp duş jelini göndermişler. La bi sor ki şunlar yok diğerlerini istiyor musun aq.