bugün

vakti zamanında müşteri temsilcilerinin epey küfürlerimi okuduğu platform.

biraz biraz düzelmiştir şimdilerde.
Nedense bana hep iyi şeyleri denk geldi sanırım. iadelerde de hiç sorun çıkarmadılar. Bizim aramız iyi kısaca.
Bir çok kullanıcının aksine, bana kargolama süresi haricinde bir sıkıntı yaşatmamıştır. Hızlı teslimat isteniyorsa pek tavsiye etmem.
bir arkadaşıma kırık bir şekilde "kırılmaz iphone koruyucu camı" gönderen şirkettir. hizmet kalitesi yer ile yeksan...

işte bahsi geçen kırık "kırılmayan" cam: https://www.facebook.com/...le.php?id=100001343064822
Bu gece 12 den sonra efsane cuma adıyla yüzde 50 ye varan indirim sunacak site. Yılda bir kez yapıyorlarmış, değerlendirilebilir.
Üç tane ürünü bir koliye koyup göndermekten aciz, beceriksiz firma. Birini eksik yolladılar, biri kırık çıktı (bu yurtiçi kargo'nun da suçu olabilir) bir tanesi tam ve doğru vardı, allahlık yani numunelik.

Ahhhhh amazon.com ah. Sahibin bu kadar Türk düşmanı olmasaydı da nolurdu Türkiye'de bir şube açsaydın. Bulgaristan'da bile açmayı düşünüyormuşsun oldu mu şimdi. Burada olsan da şu kendini hizmet sağlayıcı sanan kabzımallara bir ders versen.
Eksik ürün çıktı diyorum arkadaşım mal mısın nesin ürünü hepsiburada com'da koymayı unutmuşlar, eyyy boş işlerin avukatı bey.
O site senin asıl ne istediğini hissetmiştir de ondan dildo göndermiştir.*
Şaka bi yana n11 ile hepsiburada.com'un sistemi kıyaslanamaz. N11'de profesyonel olmayan senin benim gibi bireysel satıcılar bakkal çakkal da var. Oralardan almak zaten riskli, hepsiburada.com ben doğan holding kuruluşuyum türkiye'nin bir numaralı profesyonel firmasıyım diye reklam veriyor.

Bu arada sohbetimiz iyi gidiyor de mi?
Yarak kürek dükkanlardan mal tedarik eden site. Bildiğin merdiven altı dükkanlardan.

Çok bozdu çok.
28 Kasım Çarşamba günü aldığım ürünü hâlâ kargoya vermeyen sitedir. Aradığımda ise aciliyet bildirdiklerini söylüyor ve geçiştiriyorlar. "Siparişiniz hazırlanıyor..." yazısını 1 haftadır, günde 10 kere kontrol ediyorum.
geciken kargonuz için biraz sesinizi yükseltirseniz hesabınıza aldığınız ürünün ücretiyle orantılı bir şekilde "hediye para" tanımlanacaktır.
süper hızlı kargoları 4 -5 gün içinde kargoya veren alışveriş sitesi. ve hatta önce tedarik sorunu yüzünden iptal ettiği siparişimi bir anda kargoya da vermişliği vardır. müşteri hizmetlerini arayınca hemen sorunun çözülmesi için bildiriyorum falan filan diyorlar ama sonuç sadece 10 lira 20 lira falan hediye çeki veriyorlar sadece..
Aynı gün kargo dedikleri ürünü 3 gündür tedarik edemiyen alisveris sitesi.
bu gün 80 liralık sipariş verdiğim alışveriş sitesi. insan bir hediye çeki, indirim kuponu falan verir ilk defa sipariş verdik ayağımız alışsın demi.
uzak durulası site. tek dertleri parayı cebe indirmektir. sorununuzu çözmezler, uğraşmazlar. müşteri hizmetlerine yazarsanız, ararsınız, hep aynı yanıt: "şikayetinizle ilgili kayıt açılmıştır, en az 1 en çok 48 saat içinde size dönüş yapılacaktır." 0 48 saat muhtemelen Jüpiter saatidir, bekler de beklersiniz.

sorun çıkmayacak şeyleri alın, çoğu zaman uygun fiyat sunarlar. büyük hacimli şeylerden, aracılı satışlardan uzak durun. büyük hacimli şeyleri iade etmek beladır. aracılı satışlarda sadece komisyonlarını almaya aracıdırlar, sorunlarla ilgilenmezler bile. aracı oldukları çoğu ürünün asıl satıcısının kendi sitesi vardır, gidin oradan alın.

disk alın, kalem alın, kağıt, kitap alın ama mobilya, beyaz eşya vs. şeyler almayın, sakın!

beni sorarsanız dilim çok fena yandı, artık kargosu bedava toplu iğneden başka şey almam hepsiburada'dan.
satıcı ismi ve ürün uyumu...
görsel
sipariş verirken ürünü tedarik eden firmayı hepsiburada olarak seçiniz farklı firmalar farklı zamanda tedarik ettiği için böyle bir durum oluyor ama site üzerinden şikayette bulunun hediye çeki veriyor ama kızın baya.
son zamanlarda iyice zırvalamaya başlamış, eski kalitesini ve prestijini yitirmiş alışveriş sitesi. daha önce de aynı haltı yemişlerdi ancak bir hata sonucu tekrar alışveriş yapma gafletinde bulundum. son alışverişimde "hızlı gönderi, aynı gün kargo" dedikleri granit tencere tam iki hafta sonra elime ulaştı. buna da şükür derken kargo paketinden farklı bir tencere çıktı. ulan stoğunuzda olmayan yada tedarikçinizde bulunmayan ürünleri ne halt etmeye satarsınız... ondan sonra doksan tane kampanya, tekrar müşteri çekmek için. kampanya yapacağınıza zihniyetinizi değiştirin biraz...
uzakdur
nokta
kom.
bünyesindeki aracılık ettiği mağazalara bulaşmadığınız sürece sıkıntısız alışveriş yapabileceğiniz site.

diğer mağazaların aynı ürünü hepsiburada satıcısına göre daha uygun fiyatlı satmasına kanmayın. konu iade ve değişime gelince ne bok oldukları belli oluyor ama aynı zamanda iş işten geçmiş oluyor.
10tl ücret karşılığında aynı gün teslim hizmetine başlamış alışveriş sitesi.
dün gece sipariş verdim. bugün teslim için bu hizmeti seçtim.
sonuç: tabi ki gelmedi.
şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadığım gayette memnun olduğum alışveriş sitesi.. ayrıca aras kargoya geçiş yapmış çokta iyi olmuş.
Kıllığı sadece bana olacak ki verdiğim siparişler bir haftada kargoya veriliyor. Kargo da zaten yurtiçi kargo olunca, siparişin bana gelmesi on günü geçiyor.
Malzeme elinde değilse, ya ilan verme ya da gecikebilme durumunu ilanda belirt amk.
iyice ahlaksızlaşan müşteri hizmetlerine sahip firma oldular. 2010 yılından beri aralıksız 500'e yakın alışverişim oldu. arkadaşlarım ve akrabalarıma bile buradan aldırdım elektronik eşyalarını, giyim ürünlerini. ancak son zamanlarda amazon.com'a özenip ne kadar küçük esnaf varsa doldurdular buraya. unuttukları bir şey var, amazon.com müşteri hizmetleri konusunda üniversite açıp tez okutacak kadar, ahlaklı, terbiyeli ve çözüm sunan bir firma.

Süper Hızlı Gönderi ürünü olan bir ürünü satıcısı hepsiburada.com olmak kaydıyla, perşembe'yi cuma'ya bağlayan gece 1 civarı aldım ki cuma günü kargoya verilsin, cumartesi'de bana gelsin düşüncesindeyim. ancak hepsiburada.com ürünü cuma'yı cumartesi'ye bağlayan gece 1 civarı kargoya verdi kayıtları duruyor. ürün doğal olarak pazartesi gününe sarktı. mesaj attım, ürün kargolanması gereken zamanda kargolandı size yardımcı olamadığımız için üzgünüz diye küstahça bir mesaj attılar, bende detaylı olarak tekrar yazdım ve tekrar aynı cevabı verip bu sefer mesajlaşmayı da kapatmışlar.

bittiniz artık, n11 gibi bir yer olma konusunda adım adım değil koşarak ilerliyorsunuz. unutmayın ki tekel değilsiniz. ve gün gelecek rakipleriniz çoğalacak. vergi vermeyi göze alarak bile amazon.com'dan ürün alırım yine de size hit ve para kazandırmam bu saatten sonra. zaten artık hediye çeki satan ve küçük esnafın milleti dolandırdığı bir yer olmuşsunuz, kib by diyorum size uygun seviye ile.
5 gündür ürününü kargolamayan sirket .