bugün

pana filmden ayrılmış ve ekmek teknesi adlı efsane diziye tekrar hayat vermeye başlamayı düşünen yapımcı ve oyuncudur. ayrıca halil ibrahim sofrası nda çok güzel işler çıkarıyor halen.
gırgır dergisiyle mizah anlaşını sergileyen, oyunculukta da en az yazarlık kadar başarı gösteren kişidir. ekmek teknesinde ki rolüyle gönüllere taht kurmuştur.
twitter hesabından sevenlerine heredot cevdet'lik abilik, babalık, atalık yapan güzel insan.
oyunculuğu yazarlığı kadar iyi olmayan sanatçı.
leyla ile mecnun 58. bölümde eylül'ün babasını oynamıştır.
görsel
1957 yılında Kayseri doğan Karikatürist, oyuncu ve film yapımcısıdır. 15 yıl boyunca Gırgır dergisinde çizerlik yapmış, eşşek herif ve cork isimli oluşturduğu karakterlerle adından söz ettirmiştir. Ekmek teknesi, Eşref saati, Fesuphanallah, Halil ibrahim sofrası, Arog, Babam için, gibi dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.
alex'in gidişinden sonra attığı twit;

- Azizim Alex, biz böyleyiz kusura bakma. Verdiğin futbol zevki için teşekkür ederiz. Hataların olmuştur, hangi Aziz'in olmadı ki...
an itibari ile trt haberde sosyal medya programında konuk. kanda promil seviyesi mi yüksek yoksa algıları kapatıp mı çıktı bilemedim ancak programı çekilmez hale getirmeyi başardı. keyifle izlenen programı yedi adeta! her şeyi üstüne alıp bana mı dedin neden dedin tadına getirdi! çekilmiyor velhasıl..
Fatih kaçanın(kurtlar vadisi pusudaki pürmüz) abisi. Karikatürist.
kardeşinin acısını yüreğinden duyan ağabey. rahman sabır versin.
http://www.zaman.com.tr/p...n-kuru-cikti_2048748.html
başbakanla görüşmüş, basın açıklaması yapmakta.
dediği şu; başbakan iyi bir adım attı referandum kararı aldı, gezi parkındaki eylemcilerinde buna cevap vermesi gerekir, bir adım atması gerekir diyor.
yuh be bu kadar arsız olmayın.
parkı görmeden park hakkında ''-mış, -miş'' diye yorum yapan bi adam daha.

ne güzel dünya lan. ne güzel istanbul amk.
adam gibi adamdır. evet.
liseliler bilmez. ekmek teknesinde 10 numara hikayeler anlatırdı bu adam.
edit: eksileyenler garanti liseli.
hasan kacan, gozden kacmaya calisan koca bir sinsidir.
ruhunu kaybetmiş dönek kişilik.
güzel bir abimiz. kayserilidir. ekmek teknesinde çok güzel hikayeler anlatırdı hala özlenir o hikayeleri anlatış tarzı.
iktidar kayığına binmeye gayret eden bir zamanların komikli abisi. severdik eskiden ama nedense soğuduk birden be.
(bkz: amın oğlu esteban)
başbakanın götünü yalamaktan, gezi parkının sidik bok koktuğunu söyleyen kişi. Tayyibin sidiğinin kokusu burnunda kalmış haberi yok.
aşırı demokrat! yazarlar tarafından sosyal lince uğrayan mizahçı. daha düne kadar kişiliği, yaptıkları, duruşu ile örnek insanken bugün yaltakci ve hain ilan ediliyor. türkiye üzerine oynanan oyunu görmeyip, faizcilerin, ap nin, cnn in tasmasini kimin tuttuguyla ilgilenmeyip kendilerine destek vermeyen sanatçıları yermekle meşgul olan insanları gördükçe dusunuyorumda sözlüğün haline şaşmamak lazim.
yandaş cevdet olmuştur. ruhunu kaybetmiş.
necati şaşmaz ile kanka oldukları aşikardır. ikisi de güzel konuşuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Sn6WnT9Rggg
heredot cevdet iken giydiği paltoyu kendisine çok yakıştırmışımdır hep.
güncel Önemli Başlıklar