1. 1.
  trt'de yayınlanan daha önceleri bir bagyan hanımefendinin sundugu şimdi ise serdar kuzuoğlu diye bir zatın sunmuş oldugu internetle alakalı bir tür programdır kendileri.
  4 ... das kesq
 2. 2.
  insanların bilişim teknolojileri sayesinde fikirlerini, bildiklerini, bilmediklerini, beğendiklerini, gördüklerini, duyduklarını paylaştıkları ve birbirleriyle iletişim kurabildikleri sosyal ağlardır. en yaygın kullanılanları, facebook, twitter, youtube, flickr vb siteleridir. internet kullanımının başka bir boyut kazanmış halidir.

  serdar kuzuloğlu'nun trt haber'de pazartesi günleri 23:00'de sunduğu programın adıdır.
  2 -1 ... oylumunelumune
 3. 3.
  süresinin kısa olduğu ve o kısacık sürenin birçoğunu nedendir bilinmez twitter üzerine konuşarak geçirten bir sunucuya sahip programımsı bir şey.
  2 ... iristomagnetic
 4. 4.
  bu gece zeki kayahan coşkun'un konuk olduğu keyifli program.
  2 ... bozuk para tamircisi
 5. 5.
  Facebook, twitter, formspring, foursquare, friendfeed, tumblr ve bloglarla insanlara faydalı mı zararlı mı olduğu her teknolojik gelişme gibi kullanıcısının elinde şekillenen, sihirli değneğe ya da bir canavara dönüşmesinin eşit oranda değişebildiği, ego kontrolü sağlanamadığı takdirde sosyal medyatik * kavramının gelişmesine yol açacak hatta açmış olan iletişimin sanal halleri..Tüm hayatımızın fotoğrafları paylaşıldıktan sonra, @ tüm mekanlarda varoluş sağlandıktan, kişisel doyumlara ulaşıldıktan sonra bir ilerideki mertebeye geçilebilecek, yararlı amaçlara teşvik ederek kitlesel aydınlanmalara hizmet edeceğini umut ettiğim hadise, biz görür müyüz o ayrı...

  [null http://bit.ly/cHxzx3]
  2 ... set cassandra free
 6. 6.
  son dönemdeki yapılmış en büyük devrimlerden biridir.toplumda kendisini ifade edemeyen insanlar için adeta bir ilaç gibidir.son dönemde adını sıkça duyduğumuz sosyal medya birçok kişi tarafından da keşfedilmeyi bekliyor.yapılan yatırımların çoğu da sosyal medyaya yönelik yatırımlar.bu mecrada azımsanmayacak bir kalabalık olduğu aşikar.bu yüzden yatırımların artarak devam etmesi ve bu mecradaki kişi sayısının artması içten bile değil.
  3 ... daddy s home
 7. 7.
  http://uludagsozluk.com/e/11485648/ entrysinde ve şimdi geri sildiği onlarca entrysinde inci hacklendi 40 küsür gün girilemeyecek diye feryad eden yazar.

  (bkz: alışıcak daha abisi)
  2 ... sir kahin
 8. 8.
  toplam blog sayısı: 152 milyon
  2010' da gönderilen tweet sayısı: 25 milyar
  twitter' da yeni açılan hesap sayısı: 100 milyon
  twitter' ın üye sayısı, eylül 2010 itibariyle: 175 milyon
  facebook' un üye sayısı, 2010 sonunda: 600 milyon
  2010' da facebook' ta yeni açılan hesap sayısı: 250 milyon
  facebook' ta aylık ortalama paylaşılan içerik sayısı: 30 milyar

  alıntıdır.
  3 ... frettless
 9. 9.
  twitter'dır.
  1 ... jackraskolnikov
 10. 10.
  an itibariyle yalçın çakır ve hayrettin'in konuk olduğu program..ilginç olacağa benzer..
  2 ... bingol1000gol