bugün

depremzedeler için 1 milyon TL yardım yapmış.

https://www.posta.com.tr/...ilyon-tl-yardim-2645006/1
önceki gün değeri yaklaşık 10 milyon TL olan lüks aracı ile Etiler'de adeta tozu dumana katmış.

https://www.posta.com.tr/...agiyla-etilerde-2646789/3
Millete küfür edip laf sokarak zengin oldu herif. Evet.
bence gayet başarılı birisi. parasını hak ediyor. çok komik ve iyi ki var. sayesinde türkiye'de gülünebilecek bir program var.
Levent kırca kadar komik değil ama tolga çevikten komik.
en ucuz arabalar 2 milyon tl oldu zaten.
hiç bir sevimliliği ve karizması olmayan zottirik bir varoş. la bu varoşlukta ne buluyosunuz hiç akıl hafsala almıyor. komikliğin hele yakınından bile geçmiyor.
o komik değilse can yılmaz hiç komik değil.
görsel
allah affetsin ben daha bi sefer gülemedim buna. bu dünyaya acunu koparmaya gelmiş sanki.
toplumun bilinçaltını insanları güldürerek ortaya döken komedyen. hasan can'ı eleştirip, adama ahlaksız diyorlar, asıl orada içlerini döküp gerçek yüzlerini gösteren kişiler ahlaksız.
Önceden izliyordum ama sonra koptum bir seneyi geçmiştir izlemeyeli. Her bir sikimi eleştiren tiplere de hastayım, izlemezsin olur biter götelek.
Günümüz siyasetçisi Bop'çu gibilerse; günümüz komedyenimsileri de bunun gibi dürzülerdir tabiki. Nerede o Sadri Alışık düzeyindeki efendilik ve kalite? Bi' hamal eşyanızı tekmeleyerek taşısa; kızmaz mısınız? Bu dürzünün yaptığı tam olarak bu. Ahlakı örselenmiş toplumun edepsiz saçmalıklara gülmesi, nereden baksan dram; fakat alıcısı pek çok. Yazık.
evinin bahçesinde futbol oynarken kaza geçirdi. Omzunun üzerine düşen Kaya, acil ameliyata alındı. (halktv)
Tam bir trajedi.. tam bir dram…
Malatyalıdır.
belgesellerinde çok şeyler çektim diyerek demagojik demeçler veren ama görüldüğü kadarıyla emeğini cilveli orospularla cinsellik konuşmak için vermiş "komedyen."
Halk TV diyorsa yalandır bırak sakatlanmayı domuz gibidir.
Alevi olduğunu tahmin ettiğim komedyen.
Konuşanlar programının yeni bölümünü Oxford Üniversitesi’nde çekti.