1. 1.
  her cumartesi saat 20:00'de bkm mutfak'ta stand up gösterisini sergileyen komedyen. 5 yıl sonra biletleri çok ama çok pahalı olacağı kesindir.
  4 -1 ... herseye kabul
 2. 2.
  güldür güldür show'da millete kahkaha attıran adam. genç stand up'çılardan biri sanırım.
  1 ... howling mad murdock
 3. 3.
  youtube'da konuşanlar diye bir stand up şovu yapan youtuber. şakaları güzel. üslubu da samimi. bence komik adam.
  1 -1 ... serdarsl06
 4. 4.
  komik bir youtuber.
  1 ... chachki
 5. 5.
  (#26186114) 5 yıl önce girilen şu entryde, bugün bilet fiyatlarının pahalı olacağı söylenen stand upçı. dostum üzgünüm. yanıldın.

  neyse sevdiğim stand upçı. "konuşanlar" gösterisine katılmaya değer.
  1 ... garavel ustaa
 6. 6.
  bugün "konuşanlar" gösterisinde hayvanlar gibi güldüren eve geldikten sonra youtube da videolarını izlediğim komedyen. keşke daha önce izleseymişim dedirtti.
  1 -1 ... saglamsalassasollamsalassol
 7. 7.
  Bu adam çok güzel bir adam. Mevcut şartlarda en kısa zamanda geleceğim.

  Bununla rakı içmesi ne güzel olur.
  1 ... portatif
 8. 8.
  Kesinlikle çok komik ve başarılı biri. Bunun yanında insanların onu bu kadar sevmesinin nedeni samimi, egosuz ve rahat olması. Rol yapmıyorsa iyi bir insan olduğunu da düşünüyorum. Kendisine başarılar diliyorum.
  1 -1 ... tarrega
 9. 9.
  ısrarla övülen adam. Her övüldüğünde açıp izliyorum. Gram mimik oynamıyor. Elektriklerimiz tutmadı galiba hasancığım. Komik değilsin bence ama gülenler varmış. Devam o zaman.
  -1 ... ciklet kizilok
 10. 10.
  14 ekim'de Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu'nda son yarım saat ne yapacağını bilememiş komedyen.

  konuşanlar'ın tüm bölümlerini izlemiş, izlemeye devam edecek ve hatta bilet denk getirirse de alacak biri olarak bunları yazıyorum. okursa, ederse kendisine faydalı olacağını düşünüyorum.

  gösterinin son yarım saatinde kilitlendi. birkaç kez saatine baktı, seyirciye doğaçlama mı yapayım ne edeyim diye sorular sordu. gerçi pandemiden ötürü gösteriye ara verilmemesi de önemli bir etken. ama 3-5 dakikalığına nefes alacak şekilde kendine boşluk yaratacak farklı bir şey bulabilir. ne bileyim başka bir genç komedyen 5 dakikalığına sahne alabilir ya da 2-3 şarkı söyleyecek bir müzisyen olabilir. sonuçta konuşanlar'a konuk alıyorsa, buraya da alabilir. bunları planlanması gerekiyor.

  biz arkadaşız diyor, sizi çok seviyorum diyor, güldükçe çoğalıyoruz diyor. gerçekten samimi birisi mi yoksa politik mi davranıyor çözemedim. 7'den 70'e en az 100 TL veren 1500 kişi seni oraya izlemeye gelmiş. bir misafirliğe gittiğinizde ya da biri size misafir olarak geldiğinde saate bakmak görgü kuralları dışında bir durumdur. kendisi orada başka bir şehre gelmiş gösteri yapıyor, insanlar onun şovuna gelmişler. bitse de gitsek tarzı davranması şık olmadı. sonuçta bu mesleği profesyonel bir şekilde yapmaya devam edecekse, ona göre davranması gerekir. performansını 90 dakikaya yaymalı.

  anlattığı hikayeler komik, yaptığı iş evet zor ama sonuçta bu meslekten para kazanıyor. kendisini cem yılmaz'ın veliahtı olarak gösteriyorlar. valla bundan 20 küsür önce biz lise yıllarındayken cem yılmaz'ın yine aynı mekanda yaptığı gösteriye gitmiştik. o yaşa kadar o kadar gülmüşlüğüm yoktur, aylarca oradaki esprileri yapmaya devam ettik. hatta cem yılmaz'ın o zamanlar yaptığı espriler şu dönemde hala yapılıyor. ama mesela benim hasan can'ın gösterisinde aklımda kalıp olarak kalacak, başka yerde de yapabileceğim bir esprisi yoktu. normal hayatta da hepimizin başına komik olaylar geliyor. zaten konuşanlar'ın da konsepti bu. orada da birçok insan benzeri şekilde başından geçenleri anlatıyor ve birçoğu da en az hasan can'ın gösterisinde anlattığı kadar eğlenceli olaylar. hasan can'ın anlattıkları da buna denk tespitler ve olaylar.

  ben biraz hasan can'ı zeynep bastık'a benzetiyorum, benzeri şekilde çıkış yaptılar. bakalım devamlılıkları ne kadar olacak.

  yine de teşekkürler bebiş, su süreçte iyi geldin. salı günleri sayende keyifli geçiyor. yolun açık olsun...
  8 ... salca