sokak çatışmalarından ortaya çıkan acı ama çok çarpıcı gerçektir. 40 km ufacı yerde israil denen katillerin ütü paket yapılması filistinlilerin iman gücüyle savaştığını gösterir

https://www.youtube.com/watch?v=DqFY0GgDYQI
helal olsun. lakin madem darmaduman ediyor, neden sürekli israil bombalamayı durdursun, ateşkes ilan edilsin diye yalvarıyorsunuz, onu anlamıyorum. işte fırsat bu fırsat, hazır israil'i darmaduman ediyorken yok edin gitsin...
savaş havadan bomba atmayla değil karada kazanılır. sen askerlik yapmadın galiba. hani ne oldu amerikası ingilteresi bi sürü hristiyan ülkeler yardına koştu ama nafile gazze yahudilere mezar olacak.
Ediyorsa gerçekten helal olsun ama onlar saldırınca ağlamayın.
--spoiler--
savaş havadan bomba atmayla değil karada kazanılır.
--spoiler--

tamam, karadan kazanılsın. her gün tünellerde kaç hamaslı terörist itlaf ediliyor, kaç tünel kapatılıyor haberin yok sanırım. varsın olsun be frankçığım. sen kendini kandırmaya devam et...
Ya he he. Hayallerde yaşıyor bazı dinciler. israil iki gün sonra saldırınca ühühü filistinliler katlediliyor, yahudilere ölüm diye ağlamak yok ama? Düzenli ordusu olan bir devleti, bir grup terörist yavşak mı darmaduman edecek? Bayağı komikmiş. Kendini kandırmaya devam. Umut fakirin ekmeğidir.
silahsız, sivil, herşeyden habersiz gençleri katledip ve buna hayvanca sevinip 2 gün sonra da bizi öldürüyorlar, ateşkes olsun diye ağlamaya başlayan ezik avuntusu.
abd nin değil allahın dediği olur söyleminin gerçekleşmesi halidir. evet..
(bkz: frank lucas gazze ye).

Bir cagri.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
görsel
Meskun mahal çatışmaları zor oluyor israil yenilgi bile alabilir.
şurası gazze parlamento binası;
görsel

burası da gazze valisinin makam odası;
(img:#2338170)

çok haklısın frank(!) hamas israil'i darma duman etmiş gerçekten de...
Tengir budun seni neden sevindirir bu durum anlamış değilim valla.
404 page not found!
--spoiler--
tengir budun seni neden sevindirir bu durum anlamış değilim valla.
--spoiler--
bir turk olarak tarih boyunca her firsatta turku arkadan vuran, cocuklari kendine kalkan olarak kullanan yavsak araplarin baslarinin ezildigini gormek benimde hosuma gidiyor.

arap kani tasiyanlar anlayamaz bunu.
Hayallerde yaşıyor bazı tramessiler.
Allah daha devreye girmedi. edilen dualar sayesinde Allah israil'i darma duman edecektir...
Hani nerde biz niye göremiyoruz yada yanlış yazdın herhal israil haması darma duman ediyor.teröristtin ölüsü leş dirisi kalleştir.kalleşce savaşanlarada israil dersini veriyor.filistini temsili fkö.fkö mal mıda savaşmıyor adamlar gücünü durumunu biliyor halkı kalkan yapıp katledilmesini istemiyor ama akşam arap youtube kanallarinda mahmud abbasa saydırıyorlar yorumlarda.yok batı şeriayıda hamas alsın yok bu adamı atin ordan filan ozman şunu dedim bunlar harbi mal arafata sahip çıkmadılar.https://youtu.be/_5IkMcaiwfQ?si=LxKTy8tZr6NahOF8 şu videoyu izleyin atlamadan beni çok iyi anlayacaksınız.kadınlara kezzap atan intahar eylemleri yapan bir terörist gurup.laikliği savunan arafat hiç destek görmemiş yeterince.filistin halki şansını arafatla yitirdi bence.bak bizde atatürk olmasaydı aha böyle teröristlerin yüzünden belkide şimdi ölüyorduk keşke arafatta zafere ulaşssaydı.
Umarım öyledir. Mesela bu mutluluk veriyor size değil mi?

işte karşı tarafta tam olarak o kafada.

Onlar aşırı saldırdığında darma duman ettiğinde “mağdurum da mağdurum” yapmayın ama…
sözlüğümüzün mutena armutlarından saraca ve frenk bakıyorum çok üzülmüşler ,bursalı tengoş'un ironi girdisine.

yazık sizin arkadaşınız dostunuz değil mi idi ,bursa kekliği..

hele ki saraca denilen kırşehir kekosu ne oldu bana türk düşmanı diyorsun, kendin müslüman düşmanı çıktın..

eeee karakter 2 harfli olunca böyle oluyor...

bunların müslümanlığı pazara kadar.
hatırlamayana hatırlatayım suriyeli iki çocuk öldüğünde zil takıp oynamıştı , bursa portatifi.

esir olmaktan da ölmek revadır,40 kilometre değil 1 metrekare vatan toprağı için 1000 can fedadır.

burada klavye soytarılığı yapmaya benzemez vatan sevgisi.

evet buradan saraca denilen armudu müslüman düşmanı ilan ediyorum. işine gelince kemaliz işine gelmeyince armut.

gidin threesome yapın ..
180 adet tank imhası var, dün haberde çıktı gazze sokağında 6,7 askeri araç toplu şekilde imha edilmiş. Askeri uzmanlar fotoğraf hakkında yorum yapıyorlardı nasıl bir pusuya düştü diye.
ben burada yazdım , stalingrad savunması 1942-1943 nazilerin sonunu müjdeledi.

gazze'de abd ve izrael'in asya hakimiyetini yok edecek, ..
israil kayıplarını saklıyor, en az1500 askeri öldü, tel-aviv ateş altında, sokaklarda silahlanmış siviller var ,korkudan ne bok yiyeceklerini şaşırmış izrael yönetimi.

bugüne kadar bir islam ülkesinde böyle bir direniş görülmedi ,sadece demir kubbe maliyeti milyar dolarları aştı.

netenyahu kendi ülkesinde yargılanacak ,şu anda izrael'i ayakta tutan abd-uk. ve en önemlisi küresel yahudi sermayesi.

kağıt kaplan yıkılıyor.
Ahzab günü, hüyey bin ahtap yahudisi -kureyza yahudilerinin müslümanla yaptığı müsalahayı bozmak- ve müslümanları (bu günde olduğu gibi) muhasara edip Medine'den sürüp-çıkarmak için kabile reisini iknaya-ifsada,-bir hayli- gayret sarf etmiştir. ve kabile reisinin direncini kırmak üzre; "- pis, bahil(cimri) yahudi içeri girip yemeğinden yememem için, böyle yapıyorsun?" taziri ile meramına ulaşmış, -ahzab ordusunun itlafına- kureyza yahudilerinin de "topyekün imhasına" giden felaketlerinin -yolunu açmış-, müsebbibi olmuştur? tarih tekerrür edecek -bi iznillah- (o müslümanlar rikkat üzredir!), müjdeliyoruz?
-istiklâl harbîmiz bitmedi;-

"Sakarya-gazze toprağında erkekler sofrası kurulmuş
Ahkâmlı köşkemli savaşılıyor
Yazılmışsa biz dahi azrailin ekmeğinden tadacağız
Şehitlik mertebesini,
Yaşamak cihetinde makbul tutacağız"

şiirin tamamı;
https://youtu.be/vF_B_yZjCKc?si=BomO4mxF2hAxpYIR