bugün

entry'ler (386)

kaka nın eşinin boşanma gerekçesi

Kadınların efendi adam yerine piç tercihi.

türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi repliği

Burdaki cogunlugun durumu aciklar neticede
Çok yalnizim be atam çok yalnızim..
Ayrica Hep bu anı beklemiştim, entry nick uyumu

örümcek adamın camiide dayak yemesi

Lan adam gelmiş ayakkablarini cikarmis iceri geçmis oturmus saffinida tutmus vaaz dinliyo ama kimsenin o ana kadar dikkatini çekmemiş ha vay be yersen.
O degilde bi ara harlem shake baglaciklar falan sandım olayı.

artık yaşlandığınızı hissettiren şeyler

mahalledeki genclerin abi demesi hadi buna alistik neyse de. 8-10 yas arasi cocuklarin amca demeye baslamasi.

geceye acı ama gerçek bir cümle bırak

yalan dostum ask diye bir sey yok. ask dedigin 3 gunluk eglence..

bir kadınla konuşmaya başlama bahanesi

Are you cola.

film replikleri

Kanımca ajan smith bütün replikleri zirveye oynar.
Neden bay anderson neden kalkmaya calisiyorsun neden hala mucadele veriyorsun.
Belki özgürlük belki barış belki aşk. Bu bir ilizyon mr anderson geçici bir durum anlamsız ve amaçsız.
Inatçısimisiniz mr anderson neden neden.

Ayriyetten bir de nickim var tabi bu baglamda.

uzun süre seks yapmazsanız ne olur

Yaş 38 mi yani nedir ben anlamadım.

vallaha sataram koyu ha

O lafın gerçekliğine bende pek inanmıyorum zaten sadece tek bir takım olacaksada futbolun güzelligi kalmaz dedi.
Galatasaray beşiktaş hatta trabzonspor bile bak ve tabi diger anadolu takımlarımız olmadan lig mi döner nerde kaldı futbolun kardeşligi. Yeri gelir galatasaraylı beşiktaşlı arkadaslarimla formalarımız giyer maçları izleriz. saygili adapli takim taraftarini bende severim sayarim. selamlarim kazanırsa tebrik ederim. Bi hiciv yapalım dedik sende yiktin perdeyi eyledin viran.
Vay vay listeye almışsın bak üzdün beni de çok ta alakadar etmez be azizim. Herkes birer yolcu kal saglicakla.

kuresel ikinma nın asalet ve kalitesi

--spoiler--
tek sorunu fenerbahçe' yi çok sevmektir. bunu da icardi forması ve rams park 2024 - 2025 kombinesi ile çözebileceğime inanıyorum.
--spoiler--
Bir gün herkes fenerbahçeli olucak şaka değil gerçek o yüzden fenerbahcelik oyle parayla kombinyle falan satılmaz azizim.
Neyse yanlış anlaşılmasın da hakikatten ha beton yetmez.

17 mart 2024 trabzonspor fenerbahçe maçı

Ulan ulkediki futbol zevkinin icinde ettiniz be. Gerci bu ulkenin ozeti iste sahaya inen bu hamsi kafalilar ülkede yaşanan hiç bir ahlaksızlık yolsuzluk sesini çıkarma ama sırf karsi takim fenerbahçe olunca haftanın 5-6 günü antreman yapan adama zarar vermeye çalış..sonrada böyle işte sahanin çimlerine gömerler adamı.

sizi neden ulu sözlük yazarı yapalım farkınız ne

+Buyrun sizi dinliyoruz..
- Şimdi efenim affedersiniz öncelikle ceketimi ilikleyim
bende Icki var kumar da var ağzımda pistir söverim efenim yeri gelince bazıları hakediyo napayim.
+haklisiniz
-gerci genede anlamiyolar. Mallar efenim. Afedersiniz
+olur öyle seyler
-yanlış anlamayın saygıda kusur etmem kimsenin hakkını yemem yedirtmemde haksızlık savunurum.
Pardon efenim ceketin onu açıldı gene...
+peki teşekürler sizinle tekrar irtiba geçicez
- ben teşekkür ederim saygılar..

yıllardır enflasyon düşüyor masallar anlatmak

Bir ayyaş vardır bir de alkolik. Ayyaş dedigin tadında kararinda içer cevresine rahatsizlik vermez saygılıdır merhametlidir hörmet eder.

Bide buradaki bazilarinin tabiri ile ayyaslar vardir. Bu ayyaşlar bir ülkeyi baştan aşağı yeniden yapilandirir temellerini saglam degerler üzerine kurar oyle bir saplar ki kendileri nimetten sayan eleştiren bu hödukler yuzyil gecmis olsa da kendilerine gelemezler sözüm ona namus bekçileri agizlarindan haram lokma geçmemiş ama alkol var diye kolanyo bile kullanmayan bu denyolar gelip yikmasin diye.
Ha bi de ayyaş adam anilarini anlatir masal anlatip ta yalan söylemez

hint polisinin sokakta namaz kılanları tekmelemesi

Hindistanda m2 düsen insan sayisini düşünülurse en doğru olanı yapmıştır yolu kapatip yuz binlerce insanı isinden gücünden edemezsin. Zaten işleri güçleri show namaz hikaye.

23 59 59 da entry giren mal

Galaksinin en iyi yazarı olabilir.

ülkemde mini etekli kadın istemiyorum

Bende böyle düşünüp kendini bide haklı zanneden yavsaklari istemiyorum. Bsg

söylenişi güzel olan sporcu isimleri

Hollandalilarin başı çektiği liste
Pierre van Hooijdonk
Robin van persie
Ruud van nistelrooy
Ayrica
El hadji diouf.

dönmek istenilen yıl

2002 malum gecenin sabahi.

üstteki yazar önceki hayatında kimdi

Sanirim korsan evet evet kesinlikle korsan.

5 mart 2024 facebookun çökmesi

Ulen 40 yilin basinda bi arkadasa messengerdan bir sey yazicaz çökmüş kodumun facebook tabi bu bagli olarak meta grup dahilindeki diger platformlarda nasibi almistir whatsapp da çökebilir her an. Ah be msn nerelerdesin ay yüzlüm..
Edit. Duzelmis. Facebook ne ya kullanmayi yıllar oldu messenger kullanıyoz o da mecburiyetten.