bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    16 aralık 2005 tarihinde vizyona giren, peter jackson yönetmenliğinde, başrollerinde adrien brody, naomi watts, jack black, jamie bell, kyle chandler oynayan fantastik macera filmi. Klasik king kong hikayesine mizahi bir açıdan bakan, görsel efektler konusunda çok başarılı, film müzikleri james newton howard tarafından yapılmış film zaman zaman gülmek, zaman zaman irkilmek isteyen ve aşık olmak isteyenlere (bkz: naomi watts) hitap edecektir. Özellikle naomi watts için tavsiye ederim.
    3 -1 ... devedikeni
  2. 2.
    duygusal maymun. akabinde buna maymundur diyip kızı vermemişlerdir. şehire getirip hayvancağızı iyiden iyiye maymun etmişlerdir. (bkz: maymunsun dediler vermediler)
    5 ... frozen hopes
  3. 3.
    izledikten sonra beni "eğer kız olsaydım ve bi goril beni bu kadar çok sevseydi kesin onunla kalırdım" diye düşündüren,kendini çirkin bulan erkeklerin psikolojisinde derin yaralar açabilme olasılığı olan,efektleriyle büyüleyen güzel film.naomi watts güzelliğinin doruğundadır bu filmde,yalnız o bile 3 saat 15 dk'yı uzun bulmamıza engel olamamıştır.
    1 ... elendil
  4. 4.
    ayrıca buz parkında kaydıkları sahnede herkes ağlamıştır. kahkaha attığı zamanlar beni de kahkaha krizine sokmuş maymundur.
    3 ... frozen hopes
  5. 5.
    Aslında kadının sadece güce taptığını gösteren filmdir. insanın dehşete kapılmasını sağlayan, ulaşılmaz, muazzam bir kuvvetin kendine karşı etkisiz kaldığını gören bir kadının karşısındakinin bir goril olmasını bile önemsemeyeceğini ve ona bağlanabileceğini, ona karşı birşeyler hissedebileceğini (adını siz koyun) gösterir. aynı zamanda kadın erkek ilişkisini, goril ve kadını kullanarak çok iyi işlemiştir. iki tarafın zaaflarını, güçlerini, bir ilişkideki rollerini esprili bir anlatımla öne çıkarır.
    2 ... devedikeni
  6. 6.
    her bir nesil için filmi yapılan , sonu bilinen sinema yapıtı
    ... nirvana
  7. 7.
    (bkz: naomi watts) için izlenilmesi gereken filmlerden.
    ... armi
  8. 8.
    sevdiği kız için o gökdelen senin bu gökdelen benim dolaşan gereksiz, insandan bozma ama harbi delikanlı orangutan.
    1 ... without_a_trace
  9. 9.
    cover'ı en çok yapılan filmdir. 1930'lu yıllardan bu yana amerikan film izleyicilerinin en çok izlemeyi sevdikleri filmdir. her yeni çevriminde gişe rekorları kırar bu film.
    1 ... aysel_gürel
  10. 10.
    "king kong seni anliyoruz, bizde karsiliksiz ask yasiyoruz" denilesi filmdir.
    3 -1 ... salca