Devam filmleri istisnalar dışında sıçar ve yüzde doksan bu filmde sıçacak.
Güzel olacağa benziyor.

Come on samara, show your power.
bu hafta cuma günü vizyona girecek olan filmdir. bekliyoruz efendim.

Edit: sanırım 3d.
Nete düşünce anca izlerim gerek yoktur.
üç filmdir şu kuyuyu bi betonla kapatamadılar ya ben ona yanıyorum
Filmi konseptin yaratıcısı hideo nakata çekmedikten sonra bir şey ifade etmemektedir.
Tipik hollywood klişesi olacağını tahmin ediyorum.
Pişman olmayız umarım.
Bomba olmuş. Çok beğendik. Uzun uzun yazıp çizmicem burda gidin izleyin efendim. Filmin sonuna bakarsak seri devam edecek.
fragmanını bile izlemediğim filmdir.

serinin ilk filmi çıktığında 8. sınıf öğrencisiydim ve bir arkadaşımla sinema salonunda birbirimize sarılarak izlemiştik. izledikten sonra da ne zaman lavaboya gitsem musluktan su yerine kan akacak sanıyordum (filmde böyle bir sahne vardı); öyle korkmuştum filmden.

şimdi 28 yaşımdayım ve bu filmden hala korkuyorum.
serininin ilk filmi çıktığında kreş 1. sınıf öğrencisiydim ve bir arkadışımla altımıza ederek izlemiştik.
izledikten sonra bipolar bozukluk baş göstermişti.
şimdi 48 yaşındayım hala korkuyorum.
O kuyudaki samaranın Allah cezasını versindir. Televizyondan çıkmakta ne lan adam gibi telefonunu et s.tir git.
serinin ilk filmi benin hayatımda cd takıp izlediğim ilk film olmuştu ve filmden o kadar etkilenmiştim ki resim defterime halkalar, kuyular çizmeye başlamıştım.

2. filmi sıvamaya çalıştı, 3. Filmi merak dahi etmiyorum. konu orijinal olunca 38 seri çekmekten vazgeçmeli hollywood kafası.

Önyargılıyım ve bu filmin kötü olduğuna inancım tam.
ilk filmini izlediğimde küçücük çocuktum. Filmi evde izlemiştik, o zamanlar internet bu kadar yaygın değil film indirip izlemek falan. Ablamlar arkadaşlarıyla bu psikolojimi bozan filmi kiralamışlar. izlerken filmde telefon çaldı, senkronize bir şekilde bizim ev telefonu da çaldı. O an suratımın aldığı ifadeyi görmek isterdim. Uyumak için yattığımda tir tir titrediğimi hatırlıyorum. Zaten bu film psikolojik/gerilim türünde bir film korkudan ziyade. Bu filmin çıkmasının üzerinden şaka maka 15 yıl geçti. ikincisini de izledim. Bunu da izlemek isterim.
Samara'nın ailesi, hayatı ve olaylar falan değişmiş bu bölümde ama madem değiştirdiniz daha ilgi çekici yapaydınız kardeşim. Olmamış, önceki filmlerden farklı ama aynı olmuş, değiştircekseniz tam değiştirin. Çok daha iyi olabilirdi kısaca...
Olmamış. Cuma gecesi kendi kendimizi eğlendirelim dedik, gittik, gitmez olaydık. Sırf klişe...
Dabbe'nin dişi versiyonu.
Berbat film vakit kaybı gitmeyin benim gibi pişman olursunuz.
Artık sıkmaya başlayan filmin üçüncü serisi. ilk filmin tadını ikincisi ve bu seri veremiyor. Bu filmde birçok şeyi fazlaca abartılı buldum açıkçası. Sınıfta kalır.
korkutmayı bırak en ufak germeyen filmdir birde daha devam edecek izlenimi vererek bitti. sıvıyacaklar belli.
bu filmin 1. si ilk çıktığında yıllar önce cd sini alıp izlemiştim onun için bu filmin yeri bende farklıdır ve çok etkilenmiştim o zamanlar.. 1. ve 2. serileri efsanedir hatta en iyi korku filmi sıralamasında en üst sıralara rahat girer tabi bunu 1. si ve 2. si için söylüyorum.. halka 3 e gelecek olursak eğer, çıkacağını öğrendiğimde çok sevinmiştim, heyecanlanmıştım ta ki izleyene kadar tam bir hayal kırıklığı.. izlerken zerre zevk almadım.. tipik bir ergen-korku filmi gibi olmuş.. bilmem kaç yıllık hayatımda izlediğim en berbat, en vasat film.. filmin içine etmişler.. sen kalk 12 yıl sonra efsane bir filmi canlardır insanlar sevinç içinde beklesin sonuç sonuç mu sonuç sıfır bir adet içine edilmiş film çıkarmışlar ortaya.. oyunculuk sıfır, kurgu sıfır, senaryo sıfır hiç bir halta yaramayan beş para etmeyen bir film.. izlerken o kadar çok sıkıldım ki hep ileri sararak izledim zaten ilk 10 dk da anlamıştım berbat olduğunu ama sırf serinin hatırına zar zor izledim.. 4. sü çekilecek miş gibi duruyor bak buradan yapımcılara sesleniyorum lütfen ama lütfen 4. sünü çekip filmin içine daha fazla etmeyin ilk iki filminin hatırına.. son olarak demezsem içim rahat etmez bok gibi bir film.
baktım miğdem bulandı kapattım.
izlediğim ama beğenmediğim bir film. Devam filmiyle alakası çok fazla yok. Hayır onu geçtim aiden nerde Rachel nerde nerede bu devlet. Bir tane çırpısız kız var sevgilisini kurtarıyor. Samara nın Babası eski serilerinde çiftçiydi intihar etti şimdi bu bölümde olmuş peder dirilmiş. Bu kızın kaç babası vardı. Tırt olmuş.