bugün

akla sistemi getiren ve tiksinti veren giysi.
Aynı zamanda kısa saç ve kesilmiş sakalı da beraberinde getirir.
Mavisi işçinin emekçinin rengidir. Mavisi güzeldir.
Muhteşem bir giysi.

Ama bazıları giymeyi öğrenememiş hala.
Tamam, bağrını açık bırakanlara alıştık da, abi seninki biraz fazla olmamış mı?
iki düğme daha açsan göbek deliğin görünecek aq. Bu nedir?
Öf.
Açık mavisi işinin, memurun emekçi halkın giysisidir.
Erkeğin rujudur efendim. Lan kırolar siz giymeyin bağrınızı görmek miğdemi bulandırıyor.
kutsal giysi.
Bol ve kısa kollu olanlarını giyen erkekler cemaat abileriyle emekli memur amcalar arasında bir görüntü çiziyorlar. Tanrı aşkına giymeyin şunu. Uzun kollu ve slim fit gömlekler giyip kollarını kıvırın. Kocaman göbekleriniz de yoktur umarım.
Kısa kollu gömlek giyen kekodur,hacı yağı kokar. Aksini iddia edenler kekodur ve hacı yağı kokar.
Şöyle bir modelini çok beğendiğim, ancak yaklaşık 1 aydır bu para verilir mi verilmez mi karar veremedigim kıyafettir.

https://www.1v1y.com/urun...0-gomlek-kirmizi-13325972
memesi büyük hanımefendileri çileye sürükler belden bol olur göğüs kısımından dar olur o yüzden sikindirik bi kıyafet bence
Kadina ve erkege ayri bir sinif kazandirmaya yarayabilir aslinda. Tabi marmariste yazin gorduklerinizi unutabilirseniz...
Bugün gömlek giymiş iki gözümün çiçeği.
bak bak dur artık.
Tişörtümün üstüne Severek giyerim. Daha çok spor giyimde kullanmayı seviyorum.

Hayret henüz kimse değişmemiş. Kızmasınlar ama bankacı ablalar kadar kimseye yakışanı yok.

Üzgünüm kızlar.
düğünlerde yakışan, havalı ve gösterişli bir kıyafettir. Seksi olunabiliyor bu kıyafetle ve bir kadının veya eşcinselin, bu giysiyi giyen adamla ilişkiye giresi, öpüp yalayıp koklayıp içine giresi ve çekesi geliyor. yani ben bir eşcinsel olarak böyle düşünüyorum.
fazla sevmem. kaşe bir gömleğim var buratti marka. onu giymiyorum ama tam bu havalarda giyilmelik aslında. cebi yoğ. ondan giymiyorum.
F-p markaları önerin bakalım. Tabi gömlek giyen has delikanlı varsa. Öyle oduncu gömleği vs değil beyaz mavi düz gömlek.
Ramsey, kip f-p.
d’s iyidir.
Ds ütülemek sıkıntı zor açılıyor.
Pek tarzım değil ama karaca, tudors, altınyıldız.
Karaca gereksiz pahalı ayrıca saçma sapan takıntıları var. Tudors yakaları hemen katlanır, altınyıldız bazı ürünleri düzgün onlarda puantiyeli seri kanka yakası oval olmayacak.
Abi karaca, altınyıldız d's damat filan diyorlar ya. Gesi bağları bu işten anlıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar