bugün

girdiği entrylerden aşırı derecede dinci bir hükümet taraftarı olduğunu gördüğüm, laiklikten zerre anlamayan ve seri eksi oy veren kişi olmasından da şüphelendiğim yazar.
dilerse kendisine atyarışı tiyoları * verebileceğim arkadaştır.
Afla kurtulmuş dopingli at. O günden beri kendisini kurtaran meclise, devlete biat ediyor olmalı.
(#3345320) numaralı entrysi ile, görüşlerini paylaşmasa da kendisine saygı duyan pek çok insanı hayal kırıklığına uğratmış yazar. yazık, çok yazık...
(#3345320)
(bkz: şakadır şaka)
türk polisine taşlarla saldıran, kamu malına zarar veren, anayasal düzene başkaldıran insanların bastırılmasını her normal vatandaşın yapacağı gibi keyifle izlemiş sözlük yazarı. o nescafe kullanmış ben kola pizza kombinasyonunu kullandım.
fedailerinin yavaş yavaş toplanmaya başladığı yazar.
inisiyatif kullanmış ve şanlı 1 mayıs gösterilerini şehvetle kahvesini yudumlaya yudumlaya seyretmiş yazardır. ben de ayran-cips ikilisini kullandım ama onun kadar seksi olmadığımın farkındayım. *
(#3345320)

jokey olunca insan böyle konuşur işte. at olsaydın görürdüm ben seni.
(#3345320) nolu entrysinde şen kahkahalar atan yazardır. yanlış bir tanımdır kişneme denir ona. entry nick uyumu bakımından.
şaşırmış.

biraz ablasına çekseydi daha mantıklı cümleler kurabilirdi.
1 mayıs gösterisine katılanların hiçbiriyle aynı görüşte olmasam da yok iyi dövmüşler yok nescafemi zevkle yudumladım tarzı entryler gerçekten de hoş değil. aynı görüşte olmayabilirsin ama onlarında bir canı var biraz empati lütfen.
hümanizm boku yemişlerce neredeyse iki gündür hakkında beşbin tane tabirin (birçoğu hakaret olmak üzere) kullanıldığı pek sevdiğim zat. içlerindeki insan sevgisini davul tokmagiyla polis dovmek olayını savunanlara karşı da görsek eyvallah diyeceğiz ama yok ki kujum?
sırf kendisi için çaylaklık mertebesine yükselmiş olduğum, faşist, kömüre tapan, kömür için herşeyini veren, ankarada kesin dayısı olan, insanlara sevgisi olmayan vatanı umursamayan yarış atı.

not: yarış atından bahsediyorum.
Diğer sözlük yazarlarıla polemik yaratacak bir entry değildir. grand efendi çocuktur birşey demez.
moderasyon silme lan şu entry yi. birşey yok bu entry de.
klasik akpli kafası. demokrasi diye zırlarlar; söz konusu başkalarının hakkı olunca maskelerini indirirler.
o da ne: faşist.

islamcı geçinirler. içlerinde bir gram samimiyet yoktur. hangi islamiyet haksızlığı onaylar? zulümü onaylar?
yere düşmüşe vurmayı onaylar, hele ki o bir kızsa?

bu ne biçim insandışılık? ne biçim gözüdönmüşlük? ne biçim vicdansızlık?

kendisi hitler zamanında almanya'da yaşasaydı, yahudilerin yakılmasını da neskafesini yudumlayarak kahkahalar içinde izlerdi.

o coplar bir gün kendisinin güneş görmeyen bölgelerinde patlarsa, o zaman görürüm.
attır.

kişne bebeğim...*
yaşanan 1 mayıs olayları sonrasında yazdığı devlet yanlısı entry'leri yüzünden kendisine hakaret derecelerine varan ithamlarda bulunulmuş uludağ sözlük yazarı,

bakıyorum da görüşler uyuşmasa bile, fikir ayrılığı yüzünden ortak paydamız sevoi kişisi, evet seovi ikimizi** de sevmiyor, devlet'i ve kurumlarını** sevdiğimiz için,
onlara karşı olanları tasvip etmediğimizden ötürü.
varsın seovi bizi sevsin, biz de devletimizi.
doğru söyleyeni dokuz köyden kovuyorlar nasılsa.
cesareti nedeniyle takdir ettiğim kişilik. düşüncelerine katılmayanların doğru bulmayanların olası methiyelerine ! rağmen fikrini açık yüreklilikle ortaya koymuş kişidir.

en azından sadece düşünce üretiyor, fikir sunuyor. kaldırım taşlarını söküp önüne gelen mağazalara,vitrinlere, telefon kulubelerine ya da kıt kanaat üç kuruş biriktirilerek alınmış bir gariban arabasına tüm nefretiyle fırlatmıyor tahrip maksatlı !
sozlugu galyana getiren kişilik.
(bkz: baba naptin sen ya) *
cesur bir yazardır.

edit: bu entry sonrası aldığım eksi oyları görünce anladım ki ben de cesurmuşum.
ne dediğini iyi bilenlerden.
(bkz: #3345320) yazarın kalitesini özetler niteliktedir. **
yanlış duyumalara neden olan yazar. ilerde değil şuan hukukçudur.
biraz daha kasarsa diğer yazarlar 1 mayıs'da yaşananlardan daha kötü linç edilecek hissi yaratıyor. nerde özgür düşünce anlayışı? 1 mayıs(çı) olmadığı için suçlu mu oldu?
inatla 1 mayısta olan olayları anlamayan, anlamak istemeyen veya taktığı gözlüklerden dolayı göremeyen insanlar tarafından suçlanan yazar. 1 mayısta devletin polisine taş atıp suç işleyen çok hücreli yaşam formlarının dövüldüğüne sevindi diye sistemli bir linç girişimine maruz kalıyor.

1 mayısta dayak yiyenler canlıymış, 1 mayısta dayak yiyenler insanmış onlar emekçiymiş ekmek paraları peşinde koşuyormuş diye olay alakasız yerlere çekilmek isteniyor. 1 mayıs hafta içine denk geldiğine göre zaten ekmek parası peşinde olan işçiler olmaları gereken yerde işlerinde olurlar. kaldırım taşlarını söküp polise fırlatmakla meşgul olmazlar.

nick altına gelen dünkü çocuklardan çok daha uzun süre önce burda olan ve onlardan çok daha sonra burada olacağına inandığım kaliteli yazar.
kohlberg'in evrensel ahlak ilkesi düzeyine ulaşamamış, ulaşması da pek mümkün olmayan yazardır. (bkz: 1 mayis 2008/#3345320)