bugün

sözlerine tamamen katıldığım yazar kardeşimdir. aramızdaki fark ben büyük bir zevkle o görüntüleri bütün gün yayımladım o ise benim yayımladığım görüntüleri nescafe eşliğinde izledi. ortak nokta ikimizde zevk aldık.
1 mayısı amacından saptıranlara olan tepkisini en iyi şekilde ortaya koymuş açık sözlü yazardır.
(#3362208)

bir entry girdikten sonra 23847982734 adet duzelti ekleyen yazar. hayir bir sey diyorsun, arkasinda dur bari. biliyoruz cunku ne demek istedigini, acik gayet.

duzelti 1: terelelliymis bir de. karmasi oyle diyor. bu durumda ciddiye almasak mi napsak?

duzelti 2: ciddiymis lakin malesef.

duzelti 39: hala bana kalkip savunanlari var. hukuk bilgisi oldugunu biliyorum. lakin meslegini sirf boyle bir adami savunmak icin kullanmasini kiniyorum. onceden girdigi entrylerde huseyin uzmez'i savunur tarzda yazdigi anlasilabilir. ve hala gozu kapali bir sekilde savunanlarinin olmasi beni sadece samimi bir sekilde uzuyor. bu mu hukuk? bu mu adalet? hak, hukuk kimlerin ellerinde. kimlere teslim ediyoruz. yazik.
duzelti duzelti ama 1 mayısta nescafesini yudumlayup dayak yiyen insanları kahkahalar eşliğinde seyrederek keyifli bır akşam geçiriyor. (bkz: 1 mayis 2008/#3345320)

o dayak yiyen insanların savundukları iş ve işçi hakları degil de inançları, başlarındaki türbanları olsaydı o zaman o nescafesini kahkahalarıyla beraber mi içerdi yoksa daha da mı dertlenip 1 tek rakısını mı içerdi bilemiyorum.
edit'i duzeltti duzelti yaptı ama 1 mayısta nescafesini yudumluyup dayak yiyen insanları kahkahalar esliginde seyrederek keyifli bır aksam geciriyor. (bkz: 1 mayis 2008/#3345320)

o dayak yiyen insanların savundukları is ve isçi hakları degil de inancları, başlarındaki türbanları olsaydı o zaman o nescafesini kahkahalarıyla beraber mi icerdi yoksa daha da mı dertlenip 1 tek rakısınımı icerdi bilemiyorum.
Arada sırada ortaya çıkıp kendisi çalan kendisi oynayan bir yazardır. (bkz: #3362296)
1 Mayıs'ta neskafesini içerken gülerek izlediği devlet terörünün hukuksal platformda savunucusu olduğu bilindiği üzere akp yaltakçılığından dem vurmak yerine mesleğinin karakteristik yansımasında üçkağıtçı liboş bir burjuvazi evladı olması ihtimali yüksektir.Her demin insanı profilidir bir nevi.
1 Mayıs 2008 günü Çağdaş Avukatlar Derneği üyesi avukatların da Disk binası önünde polis terörüne maruz kaldığı gerçeği karşısında yüzüne tükürülse bile yarabbi şükür diyebilecek kapasiteye sahip beygirdir.
Moderatörler üzerinde başlık sildirebilecek kadar güclü olduğu gözlemlenmiştir. Bir bakıma sözlüğün derin moderatörüdür.Ama bizi keser mi yine buluruz anam seni.*
(bkz: Derin moderatör)
yazar olanı hakkında bir fikrim yok lakin eşek olanı 2000'li yılların başlarında oldukça popüler olmuş kaliteli bir safkandır.
hakkinda bu kadar entry görünce altiliyi buldugunu sandigim yazar.
nescafe seven pıtırcık.
söz konusu entrylerini okudugum yazar.
kusurlu buldum. fazla düz yazmış düsündüklerini, ne bir ironi, ne bir kıvırma, ne bir saçmalama, olmaz ki böyle de yazılmaz ki. halkı galeyana getiriyorsunuz kuzum.
son olarak kınıyorum kendisini.
korkarım yakında hakkında yazılan girilerin sayısı recep tayyip erdogan'la bile boy ölçüşecek düzeyde olacak.
yazı anlayan için yazılır, kelam anlayan için sarf edilir sözünü pas geçmemesi gereken bir yazar olmakla beraber, eğriye eğri derken adi eğriye çıkmış olan yazardır. herhalde zannediyorum ki toplumsal gerginleşme sürecinde buluttan nem katma yüzdesinden faydasiyla muzdarip olan yazardir. efendiler (#3362208) nolu geçen entrysinde hukuksal kavramı açıklamiş, fakat ne kadar objektif olursa olsun taşlanmaktan nasibini almiştir. elbette zatim sahte kabadayı filminde arnavut votkamla eriği caliştir diyen adama benzeyen klasik ückağitci tipli kişiden etik ve düsünsel anlamda haz etmez, hatta üzerine işerim ama sapla samanı karıstırmayın yahu...
nescafe içmeyi seven yazar.

düzelti 1 : keyif alan yazar.

düzelti 2 : hem nescafe içen, hem keyif alan yazar.

düzelti 3 : nescafe içerken keyif alan yazar.

düzelti 4 : keyif alması için nescafe içmesi gereken yazar.

düzelti 5 : nescafe içip keyif alırken, insanların dayak yemesini izleyip keyfine keyif katan yazar.

düzelti 6 : hüseyin üzmez'in tecavüz ( taciz ) ettiği kızın yaşça bir kaç ay daha büyük olmasını arzu eden yazar. böylece hüseyin üzmez'in ceza almaktan kurtulacağını savunan yazar.

düzelti 7 : tecavüz ve taciz arasındaki fark konusunda bizi aydınlatan yazar.

düzelti 8 : 14 yaşında bir erkek ve bir kızın elele tutuşmasıyla, 78 yaşında bir şeyin 14 yaşında bir kıza tecavüz ( taciz ) etmesini bir tutan yazar.

düzelti 9 : recep yazar

düzelti 10 : tayyip yazar

düzelti 11 : erdoğan yazar

düzelti 12 : uluslararası başarılara imza atmış bir at.
gerektigi yerde gereken cevabi vermekte gecikmemesi ile takdirimi ve begenimi fazlasi ile kazanan yazar.
#3345320 girisi dışında çok da fena yazmayan hatta oldukça iyi yazan yazardır. sanırsam söz konusu giriyi yazdığı gün kafasına polis copu yedi. onun başkaca bi izahı yok bende.
siyasi görüşü bu derece itici olmasa son derece iyi yazan yazar. kendisini sık sık artılarım ancak aldığı artıları sık sık dengeletir bana kendisi. çok komik entarileri var, ama son derece kısıtlı ve tek bir noktaya odaklanmış siyasi entarileri de cabası. 'hele bir soğuklan yiğenim' diyoruz ama dinlemiyor.

aynı zamanda bir 'dıgıdık'. demokrat parti'nin sembolü olan, tayyip'i sırtından atınca gözden düşmüş bir hayvan türüne mensup heyvan. zamanında iyi koşarmış, sonradan ampul gözünü mü almış ne, öyle bir şeyler.
beygir mühendisi sözlükdaş. girdiği entryler olabildiğince dikkat çekicidir.
boş entry yazmaktansa bilgi içerikli baymayan entryleri ile takip edilesi yazar.
lig tv bağlı bir televizyondan bir yandan maçları izleyip bir yandan entry girdiği düşündüğüm 7/24* sözlükte olan yazar.

ilgi alanları; futbol, at yarışı, nescafe. misyonu ise karma listesi'nin dibini aydınlatmak. *

ayrıca bu entryi doğrular biçimde bir karmaya sahiptir;
(bkz: #3237499)
karşılıklı baccardi içmeyi teklif etmeyi düşündüğüm yazar.
karşılıklı taccinardi içmeyi teklif etmesini beklediğim yazar.
karşılıklı kupon yapmayı teklif etmeyi düşündüğüm yarışsever.

(bkz: kupon yapmak)

kendilerine özel not: ya usta, sosyal ve toplumsal konularda yazmayı bırak sen bence. yazdıklarının neredeyse tamamı yanlış. arada tüyo ver bizlere de yolumuzu bulalım. bu şekilde sözlüğe gerçekten hizmet etmiş olursun bak. *
karşılıklı savcı-suçlu ilişkisinde olmak istediğim yazar. akp'li olduğumu çaktırırsam kesin beraat ettirir beni.
nescafe manyaklığını bilmem ama nargile manyaklığı tescillidir.
karşılıklı zadik gökoğlu ile kupon yapmak istediğim yazar.