bugün

akıl almaz bir at ve orijin bilgisine sahip yazar.

severek izliyorum.
abuk sabuk seylerle insana laf etme heveslisi olanlarin yeni hedefi. herkesin gorusu ayni olacak, bir olacak diye birsey yok, insanca farkli gorusu bildirmek varken, hakaret etmeye, cocuk gibi baslik altlarindann ugrasmaya da hic gerek yok.

ya, sey ama benim de ona bir lafim var; inatlasma sakin*, o sarkinin adini yanlis biliyosun sen. *
kendisi kırmak için söylemek söylemiyorum; fakat an itibariyle bugüne kadar karşılaştığım karması en düşük yazar, zaten bu karma olayını taktığını da pek sanmıyorum, di' mi kardeşim ? *
(bkz: karma listesi)
özledim özledim çok... * * *
şahsımın akp'ye getirdiği eleştirilerde verdiği somut örnekleri yine somut örneklerle çürüterek, şahsıma ayar vermesini dilediğim yazar.

ayar dediğimiz şey, "hükümetimize karşı yapılan bu menfur saldırılar, bizleri yıldıramayacaktır" türünden cümlelerse, karşıt görüşü somut örneklerle çürütememekse ayarın ayarı kaçmış demektir dostum.

edit: vurun vurun fena ayarlanıyorum *
Halis Karataş'ın rekorlar kırdığı eski bir şampiyon ingiliz Atı.
büyük ayarmatör.

kendisinin; (#2007929) numaralı entrysinde çektiği türden bir ayarı, (#2957849) bu numaralı entry'yi okuduktan sonra, abdullah gül başlığı altına da sağlam bir şekilde çekmesini dilediğimiz yılmaz demokrat.

kendisinin iki farklı kişinin, aynı mevzuata tabi, benzer türden olan affetme eylemlerinde tutarlı davranmasını ve ilgili ayarı vermesini diliyoruz, ha yok, ayar veremiyorsa da, şahsıma bir "ayar aldım mutluyum" mesajı atması yeterlidir.

öpüyoruz gözlerinden. ayarlarının devamını diliyoruz.

edit: (#2956077) entry'de abdullah gül'e ayar vermiş kişidir. bu davranışından ötürü kendisini tebrik ediyor, gözümüzden kaçan ilgili entry için ayarlanıp mutluluğumuzun baki olduğunu bilmesini istiyoruz.
istisnasız girdiği her entrye benim de gözüm kapalı artı oy verdiğim yazardır. bir konu hakkında kafamda olan bütün fikirleri iki kelimeyle cuk diye oturtuveriyor. sonra o başlığa yazacak birşey bulamıyorum vallahi!*
akp'li olmamama rağmen her entarisine artı verdiğim mümtaz hukuk adamı. ama unutma "hak hukuk adalet milliyetçi hareket" der selam ederiz.
sözlüğün en kaliteli yazarlarından. çok sağlam ayarlar veriyor. ilgiyle takip ediyoruz.
geçen gün, hava karardıktan sonra arkadaşlarla batak oynamaya kahveye gittiğinde artık akşam yarışlarının da olduğunu öğrenip donakalan, yıllardır altılı oynamamış bu bünyeyi her gördüğünde gençliğine döndüren, teey tey çekmesini sağlayan yazar nicki. tabi bunu sağlayan nick'in kendisidir, yazarı tanımam etmem, yoksa. zamanının en kral atıydı grand ekinoks. türk at yarışı tarihinde bold pilot ve yavuzhan ile beraber ismi ilk üçte sayılacaktır her zaman.

edit: eksi oy veren arkadaş herhalde turbatur gülbatur gibi atların adını saymamama kızmış batur sülalesinin seyisi olsa gerek diye düşünmekten kendimi alamamakla beraber* kendisine sori bapssss öptm jnm lol demeyi boynumun borcu bilirim.
entrylerini kaydadeğer bulduğum yazardır. seviyelidir.
Her entrysini "belki bunu akepe agziyla yazmamistir da hemfikir olunacak birsey bulurum" turunden nafile bir cabayla okudugum, beni hicbir zaman yaniltmamis ama kendisi fena halde yaniltilmis - ya da kendini baskalarini yaniltmaya adamis- eksi oy verme oranimda patlamaya yol acan sozluk insani.
her entrysine gözü kapalı artı oy verenlerin kimler olduğunu gördükçe hakkında hiç mi hiç yanılmadığımı gördüğüm yazar. akp de böylelerinden oluşmuyor mu? selam olsun, hakikaten, neydi o, tekkede dakkada diye bir söz vardı?

3 dakika sonra gelen edit: hakikaten de tekke harekete geçmiş, eksiler aldı başını gidiyor; ama ben sözü hala hatırlayamadım. amma çok alıngan tekke mensubu varmış...*
laikçi ve faşist bünyelerden aldığı eksi oylarla, her ne kadar birinci nesil olmanın avantajını taşımasının etkisi olsa da aldığı eksi oyların toplamıyla kişisel karma idolüm haline gelmiş yazar. entrylerinden gördüğüm kadarıyla organize eksi veren laikçi ezik bünyelerin tepkilerine ve ucuz hakaretlerine rağmen doğru bildiğinden şaşmayan insanlardan biridir.
akil, agah, muhterem ve muhteşem insan...
siyasi düşüncesini zerre kadar önemsemediğim; müthiş at bilgisiyle ulusozluk'ü at yarışı sevenler için müthiş bir kaynağa çeviren yazar.
gül gibi çaykur rizespor varken neden fener'i desteklediğini anlamadığım hukuksal adam. ayrıca geceleri bazen online oluyor. muhtemelen sabah işe gitmeyip homeoffice çalışıyor. adam öldürsem beni içerden çıkarabilir mi acaba?
kenidisi sozlukte -393 puanla küçük ibo'nun yengesi statusunde yazarken bile akp'nin aldigi %46.6 oya dayanarak cok oy alan haklidir, az oy alan susmalidir tezini savunan yazar. eger az oy alan susmali ise kendisinin hic yazmamasi lazimdir.
ortama bakınca karmanın eksilerde olması gercekten güzel bir sey gibi geliyor insana.

-393 karma puanıyla gurur duydugum.
analizlerini taktir ettiğimiz sağlam hukukçu. birgün gelecek anayasa mahkemesine başkan olacak inşallah.
analizlerini takdir ettiğim güzel insan. bence en güzel sıfatı budur.
üslubunu takdir ettiğim, rastladıkça okuduğum yazar. düşüncelerini yazıya iyi aktarıyor. bir de yazdıkları doğru olsa...
olaylar uzerine kurdugu guclu muhakemesini, analizlerini takip ettigim an itibariyle birinci nesil caylak.
yokluğunu fırsat bilip eksi karma rekorunu elinden alacağım yazar, çaylak olmuş, gözünüz aydın.