bugün

baskıların yıldıramıyacağı adam gibi adam.
kardeşimdir. müslüman müslümanın kardeşidir. üstadım. güzel ruh, dindar arkadaşım. sözlüğün en kutsal yazarı.
(bkz: binicem üstüne vurcam kırbacı vurcam kırbacı)

edit: eksilemesenize olm bu adamla benim aramda bi espri belki allah allah.
kendisi uludağ sözlük'ün değeridir.
tam adını bilmiyorum ama; bu at yarışlarıyla ilgilenenlerin bir defteri oluyor böyle, her atın bir sayfasının olduğu, ona ait tüm bilgilerin bulunduğu. işte o şeyden bir tane de kendisinde mutlaka vardır dediğim yazar. sağ zihniyetin eleştirel bakıştan yoksun olması* gibi bir başlığa, #cumartesi veliefendi'de istanbul koşusu'nda koşacak 2 yaşındaki ingiliz tayı.# gibi bir entry girerse şaşırmayacağım...
kaliteli entrylerin sahibi, bunu nerden anlıyoruz karmazsı eksi de rekor kırmış, ne kadar olumlu şey yazarsanız o kadar çok seri eksici ibnenin saldırılarına hedef olursunuz.

devamını bekliyoruz, bi 10 000 daha, tebrikler..
10000 mi? bir sıfır fazla gördüm sandım.

o yeah yazarı.
1_birinci nesil yazar. akp yandaşlığıyla dikkat çekmetkedir. *
2_kambur yarış atı.
veli efendideymişsin grand ekinoks
bırak şu dürbünü oturma öyle kös kös
adını taşıyan bir at varmış
hani nerede kaç kat para atmış
olmuyor böyle bir hipodrom bir ev
olmalısın artık en güzelinden bir jokey
boyun kısa değilse iş yapamazsın
koşu başladı bak start var birazcık susar mısın? *

hakkında söylenecek her şeyi söylettirdiğini düşündüğüm bundan sonraki yazılarında yeni şeyler şiirlerimle katmaya çalışacağım yazardır. *
(bkz: minimalist şiirlere konu olan yazarlar)
çok bi özlediğim güzel dostum.

ayrıca geçen haftanın en iyi entrylerinde zirveye yerleşmiş yazar. tebrik ediyorum kendisini ama ben o filmi daha önce görmüştüm şeklinde bi cümle kurup sinirlendirmemekte olmaz tabi.
icimden entry yazmak geldi de, ne yazcagimi bilmiyorum. * ortalik falan da karistirmadi ki, onla ilgili bisi yazayim. hah, en iyisi sunu diyim de, mutlu olsun. anneme sordum, o da kiraz aldim dikmeden dedi. * iddiaya falan iyiki girmemisiz.

tanim: kutahya'ya zamanla alisan yazar. *
eğer karmasi kotu yazarlar sozlukten atilsin kampanyasi başlığına girdiği entry yüzünden çaylak yapıldıysa;

moderasyon seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.
eğer karmasi kotu yazarlar sozlukten atilsin kampanyasi başlığına girdiği entry yüzünden çaylak yapıldıysa'ki ekinoks o kadar zazan değildir, moderasyon sana laflar hazırladım, bahane olarak kimi kullanacam bil bakalım.
bir ilgi alanı kurbanı. at gözlüğü ile bakmak deyiminin en sağlam deyindiği yazar. düzgün bir insan olmadığını belirtmek saygısızlık ancak ayaklı tjk desek yeridir.

(bkz: türkiye jaylak klübü)
aman da iletisi ne güzelmiş yazarı.*
zamanın behrinde at yarışlarının eşşek gibi heveslisi olduğum bir dönemde tek geçip yaptığım kırkbeş * milyonluk kuponun götüme girmesini sağlayan at. bir kere de ayden yüzünden girmişti zaten. neymiş çimde tek geçermiş levent ağabey. hass.... *
lig tv için melih şendil ne ise bu adamda sözlükte odur yani.
(bkz: mdk47)
#3295073 güzeldi. güldüm gerçekten baya.
"ankara'ma kurban ol sen!" yazari. tayininin buraya cikmasini 4 gozle bekliyorum valla.
tanımasam drnirvana diyeceğim ama.
hayatında hiç atyarışı oynamamış olduğunu düşündüğüm yazar.
evinde at beslerken tespit edilmiş yazar. * *
bold pilot, yavuzhan, mirhat, dinyeperi kasaba satarken yakalanıp hüküm giymiş yazar. at yarışı camiasının yüz karası.
isminin sol frameye geldiğini görünce korktuğum ama sonra bişeyin olmadığını anladığım yazar.
(bkz: free your mind)
güncel Önemli Başlıklar