bugün

takdir edilesi,her daim yaninda oldugum uuser. **
06 08 2006 msn zirvesi olusumunda isaretledigim yazardır , hossohbettir ,gevezedir bi sus artıktır** *
henüz çok fazla sohbet etmemiş olsak da pek çok konuda aynı şeyleri düşündüğümüzü bildiğim, kıymetli yazardır. sözlükte ve hatta yurdumuzda bolca görmek istediğim genç örneğidir.
ataturku kafasında cok dogru bir yere oturtmus, herseyi mantık cercevesinde degerlendirerek kabullenmeyi kendine ilke edinmis, bu anlamda ornek aldıgım, kisilikli, kibar, saygılı insan...
bugün hiçbirimize bi açıklama yapmadan gitmiş hepimizi merakta bırakmış sevilen,saygı duyulan yazar kişisi.
umarım çabucak döner. **
her şeyi içinde yaşayan bir süredir daha bir içine kapandığını fark ettiğim,gidişinin sözlükle değil de kendisiyle ilgili olduğunu düşündüğüm dostum.
sayesinde yeni bir aduket tekiniği geliştirdiğim yazar.teknik şöyle işliyor: * sizden yaklaşık 30 cm uzun birisine aduket çekmek için önce sandalyeye çıkılır sonra yumruklar sıkılarak aduukkeett diye bağıraraktan adamın üzerine atlanır. ****
bursa zirvesinin bana kazandırdığı en güzel şey. *
anlattıkları ile yaran bir yazar; gerçekten yazar kimliği olabilecek yetenekte. yine buralara yolu düşerse hemen zirve tertipleyip* bağrıma basacağım tatlı insan.
uzaktan aha bu gothic evil derim başka bişey demem.
taa ankaralardan kalkıp bursa'ya gelmiş * yazardır. bundan böyle gözlerimiz sözlükte kendisini ve görüşlerini her daim savunan yazılarını arayacaktır. bir dahaki sefere daha iyi bir ev sahipliği yapmayı dileriz kendisine zira aç kaldı yemedi içmedi. *
girdiği hemen hemen her entry ile dikkatimi çeken, artık beğenmediğim bir entry'sini gördüğümde bile elimin "çok kötü" butonuna gidemediği kaliteli yazar.
şimdi bu yazıları okurkene "vay aq ben neymişim be" diye iç geçirip keyiften sigarasını yakan,kahveye gittiğinde "bugün çaylar benden" diyecek olan, sözlükte adını hatırladığım,severek okuduğum yazar arkadaşımız.

edit: Gothic evil; bu tür yazılarla kendi egosunu sözlükte tatmin eden bir arkadaşımız değil kesinlikle yanlış anlamayın, ben işin geyik kısmındayım.
ankara turunu iyi attıran, süper muhabbetin dostu ,yanında hiç sıkılınmayan yazar.iyi ki varsın denilcek türden insanlardan.
ne yazik ki megadeth fani olan,sohbeti leziz,muhabbet kelimesini iyi kavramis iyi bir sozluk yazari.hem gothic tir hem de evil.
radyodayken sesi kapatan uuser. bu davranışıyla benim oturduğum yerde epey gülmeme neden olmuştur.
hakkında üç sayfa entry girildiğinden 'farklı olan ne yazabilirim acaba?' diye düşündüğüm, pek bir heyecanlı yazar. (#583357 ) * mouse'unun başına bir şey gelmeden bir tasma ile güdümünde tutmasını dilediğim, 'sen benden çok yaşa' dediğim, açık fikirli kardeşim!
my dying bride arşivimi hor gören yazar.* *
daha yeni tanıyor olsam da hemen kanımın ısındığı, saatlerce sohbet edebildiğim ve sıkılmadığım, doom metalin karanlığını tüm insanlığa yaymaya çalışan uygunsuz kişilik* ama bir o kadar da atatürkçülüğün sevgi ve gerekliliğini tüm karanlık zihniyetlere en uygun şekilde anlatan sevgi yumağı, can dostum güzel insan.
beni heavy metal çalma vaadleriyle uyutup lacrimas'la başlayan her türlü şeyi dinleten metal sever arkadaşım. irc ttnet net tr uludag sozluk kanalinin gediklilerinden. Atatürk'e olan sevgisi ile daha bir olumlu düşüncelerimi kazanmıştır. ayrica gene söyleyeyim yaran diyaloglardaki girdi'leri okunmalıdır. *
bana eşsiz repertuarından şarkılar sunmaya çalışan lakin msn'in azizliğine uğrayıp bu sevdasından vazgeçen yazar *
yazdıklarını beğenerek okuduğum, önemli olaylara yönelik benzer yaklaşıma sahip olduğumuzu gözlemlediğim, üstüne üstlük kendisini hiç ama hiç tanımadığım uludağ sözlük yazarıdır.
atatürkçü düşüncesiyle takdir edilesi yazardır.
an itibariyle radyo uludağ da ilk yayınını yapan yazar.* *
DENEME YAYININDAYMIS TEBRIKLER OLSUN YAZARI..
radyo uludagda ilk yayınını yapan yazar-dj. hayırlı olsundur. djlik kariyerinde başarılar diliyorumdur. aynı zamanda sevilesi yazar dostumdur.