bugün

küçük esnafin büyümesıne katkı sağlayan nezih ortam.
Doğru zamanda, doğru yerde, doğru işi yapmak budur ancak. Şöyle düşünün; gittigidiyor ve yemeksepeti gibi siteler emekliyor.. '' Hadi oradan, bir halt olmaz onlardan'' diyenler ne halt ettiğini sonradan yutkunarak anlamıştır.
kuzenimin satışa başladığı site, ulan bu kadar ucuza sattıyorsun madem uğraştığına değmez. ilginç tabi

http://urun.gittigidiyor....-okuyucu-99-adet-85052793

http://urun.gittigidiyor....-kulaklik-2-adet-85217380
iyi site hoş site de aldığımız ürün kategorisine göre alıcı yorumlarını açsalar iyi olacak.

mesela bir kitap alacağız satıcıya yapılan yorumlar bölümünde kitabı alan diğer kişilerin yorumlarını görseydik süper olurdu.
son zamanlarda alisverisi kestigim ebay'in yarisi olamayan site. nedeni ise saticilardan cok yuksek komisyon almalari ve urun listeleme ucretleri. tabi ki bu durum fiyatlara yansiyor ve sanalpazar yenicarsim n11 falan derken kizisan bu rekabet ortaminda bu haliyle tutunabilecegini sanmiyorum.
logosunda, kimsenin farketmediği, illüminatinin tek gözünü kullanan, internet alışveriş sitesi.
ebay gibi buyuk bir sirketin buyuk yanilgisidir. sunlara adinizi emanet edeceginize ebay turkiye'yi getirseydiniz ne guzel olacakti lan. sacma sapan saticilar, komisyonlar, listeleme ucretleri vs. ama kurduklari tekel bitti artik, sanalpazar %5 komisyon, listelemeden ucret almamasi vs. saticilarin da urun fiyatlari asagiya cekmesine yani alicinin isine yariyor. piyasanin gelecegini goren giriyor olaya, bu haliyle barinamazlar diye dusunuyorum.
Genellikle alış veriş yaptığım site . Yaklaşık bi 10 - 12 tane ürün aldım bir sıkıntı çıkmadı . Ve geçen gün 300 Tl verip bir bot aldım ve eve geldi geçen . Bot çok iyi , çok hoş ve çok dayanıklı . Ama dün siteden bir mont siparişi yaptım . Ürün çok güzel ve gideceğim yere uyumlu gibi gözüküyor . Ama ürünün çakma olmasından korkuyorum , çünkü bu ürünü alırken için rahat etmedi pek . Neyse 1 haftaya gelir gelmez , o zaman editlerim burayı .

Edit:Ürün çakma beyler .
şahsıma kazığın alasını atmış internet sitesi.
nasıl iade edeceğimi bilmediğim site , acil yardım edin bana beyler bayanlar , sinirden pc yi kıracağım .
bonus kredi kartı 1000 tl üzeri alışverişe 100 tl bonus veriyor.
avea ve star tv gibi çok renkli logo modasına katılıp yeni bir logo kullanmaya hazırlanan alışveriş sitesi.

google ve ebay dışında çok renkli logo tutmaz desem büyük konuşmuş olmam heralde.

görsel
bugün komple gitmiştir.
atılan mesajlara cevap vermeyen satıcıları mevcuttur, çok can sıkıcı tiplerdir bunlar. herşey siparişi verene kadar mantığını benimsiyolar herhal.
Nasıl bir seyolduğunu hala çözemediğim site.
1 haftadır kargomun çıkışını yapamayan igrenç alış veriş sitesi.
son zamanlarda bozmuş site. hayır iş yapmayacaksanız kapatın gidelim. kitap göndermekten acizler.
Sanılanın aksine kargo çıkışlarını site yapmaz, ürünü satın aldığınız satıcı yapar. Sitenin kargoyla hiçbir ilgisi yoktur, sadece aracı görevini görür. Sizden ürünün parasını tahsil eder, havuzunda bekletir, ürünü alırsanız ve şikayetçi olmazsanız parayı satıcıya teslim eder, yoksa size iade eder. Çok güvenlikli bir sistemdir. Yani kargolamanın geç yapılması sitenin sorumluluğunda değildir.

Siteye kızmaktan ziyade, satın aldığınız satıcıya çemkirmeli, onun güvenilir bir satıcı olup olmadığını kontrol etmeli, tüm uğraşlarınıza rağmen satıcı ürünü göndermiyorsa siparişi iptal edip daha güvenilir bir satıcıdan ürün almaya bakmalısınız. Ürün aldığınız satıcının profiline gidin oylama yüzdesine, hakkında yazılan yorumlara bakın ki, güvenilirliği konusunda fikir sahibi olun.

ayrıca bu başlık yazar profilidir aslı için (bkz: gittigidiyor com)
Bugün hayatımı kurtarmış site. Allah dürüst ve akıllı satıcılarından razı olsun. Neredeyse imana gelecektim.*
internet üzerinden alışveriş yapılabilen internet sitesi. sahibinden com kadar olmasa da alışveriş yapılası sitelerden biridir.
yakında akp yi de satacak olan sanal pazarlama şirketidir.
enfes bir sitedir efendim kullanın kulandırın.
taşınabilir şarj aleti ve bileklikli saat aldığım sitedir. alışveriş yamadan önce satıcı profilinin kontrol edilmesi tavsiye olunur.
Allah siteyi kurandan da satıcılarından da razı olsun. Her hafta dualar yağdırıp evlerine allah melekler salsın diyorum.*
Özellikle mağaza olmayan bireysel satıcıları yani sen ben özellikle çok dürüstler ve çok nitelikli insanlar. Film arşivimi, oyun arşivimi, müzik arşivimi, kitap arşivimi, yetmez mutfak gereçlerini falan piyasanın dörtte birine fiyatlarla eksiksiz hale getirdim. Bir tek buzdolabı televizyon gibi beyaz eşya ve elektronik aletleri gözüm yemedi henüz.
üye olduktan sonra yaptığım ilk alışverişte beni hayal kırıklığına uğratan sanal mağaza. şöyle ki, dün verdiğim bir sipariş için yaptığım ödeme uzun bir süre güvenlik gerekçesiyle onaylanmadı. bunun üzerine de teknik ekiplerine sorunun çözülmesi için ricada bulundum. onlarda kendilerinden kaynaklı bir nedenden dolayı ödemenin askıda kaldığını, sorunu kısa bir süre içinde çözeceklerini söylediler. Ve bilin bakalım ne oldu? alışverişim iptal edilmiş. işin daha enteresan kısmı ise hesabımdan da parayı bir güzel çekmişler. yanı para gitti fakat ortada alışveriş adına hiçbir şey yok. bu sorunu da yazılı olarak ilettim bakalım gün doğduktan sonra neler olacak...