bugün

entry'ler (193)

aion online

devasa haritası olan devasa boyutlu görselli muhteşem bir mmorpg. tadından yenmeyen cinsinden. az bilinenlerden.

parasına kesinlikle değen şeyler

ayakkabı.

evliyken karısına yemek yaptırmayacak erkekler

beceriksiz kızların hayalidir. çok büyük önemi yoktur. birbirini mutlu edebildikten sonra tost da karın doyurur mükellef bir sofra da.

my sassy girl

karman çorman bir film. Yorumların hakkını vermekten ırak vasatı geçemeyen kore filmi. Senaryo bir roman ise bu filmin senaryosu derleme fotokopi gibi.

mp3 player

10 liraya 20 liraya kesinlikle çin çakmaları, alınmaması gereken cihaz.. yazık kardeşim o parayı çöpe atıyorsunuz resmen.. en az 40 lira mp3 player için ve en az 25 lira da kulak içi kulaklık için bütçe ayrılmalıdır. tavsiyem philips' dir. bass' ta ve tiz' de kalitedir.

philips kulaklık

she3682 şimdiye kadar kullandığım en iyi modeli. philips' in efsane kulaklığıdır. bildiğiniz kaliteli modeller varsa paylaşın yeni alacağım.

uydu da satılan galaksi telefonlar

bi tanıdığım almış(kanmış) bi tane.. telefonda 12mp yazıyo bi baktım vga kamera..

yazarların şu an dinlediği şarkılar

ciguli- binnaz.

ne yapacağını unutup sözlüğe girmek

hatırlayana kadar bari sözlükte takılayım, düşüncüsine kapılınan yarı mayışıklık durumu. (bkz: nikotin vaktinin gelmesi)

2 memeyle yaşamak zorunda olmak

(bkz: fazla mal göz çıkarmaz)

hugo izlemiş efsane nesil

sefiller hakkaten sefiller.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

erkek kılığına girmeyin.

yazar nickinden içtiği sigara markasını bulma

hep kosan adam: west ice.

en karizmatik isme sahip futbolcu

didier drogba.

10 maçta 107 gol yiyen takımın teknik direktörü

http://www.youtube.com/watch?v=LVCn1b0c61U

3 maçta 10 gol yiyen kaleci

(bkz: 10maçta 107gol yiyen takımın teknik direktörü)

türkiye de oynamış karizma isimli futbolcular

(bkz: lomana lua lua)
(bkz: diego biseswar)

aynada gözlere bakmak

birden ruhunuzu farkedip irkilmenize neden olabilecek durum. hele ki sessiz bir ortamda yalnızken, 20-30 sn bakılınca farkedilir. zira aynaların bazı şeyleri de yansıtabileceği söylenir..

not : tavsiye olunmaz.

kundaklı yay

alternatifi uzun yay olan yay. ikisi de yerine göre kullanılır. kundaklı yay daha seri fakat düşük hasar verir uzun yay daha yavaş fakat yüksek hasar verir ve menzili de uzundur.

ben göte göt demem

(bkz: götüm götüm ilerlemek)