bugün

asla ama asla cep telefonu almak için kullanılmaması gereken site.

"300 lira daha ucuz üstelik sıfır ve kayıtlı" diye kesinlikle atlamayın. bakın açıkça diyorum.
güyya size yolladıktan sonra kayıt ettirirler ama nasıl kayıt? 3 ay dayanmaz. alet de elinizde kalır . kayıtsız bir telefon çöpten farksız türkiye ortamında. zira pasaport bulmak çok zor.bulsanız bile 1 ay içinde yurtdışına girip çıkmış olmalı. üstüne bir de 2 sene içinde başka cihaz kaydedilmemiş olmalı.

kısacası yapmayın etmeyin. illa alacaksanızda en başta kayıtlı olmasına hayvan gibi özen gösterin.
"size yollıycam , ödemeyi onayladıktan sonra kaydettiricem" diyorsa bilinki karşınızda şerefsizin biri , adi bir dolandırıcı var. kendisi size teminat verebilir "onlar becerememiştir kaydettirmeyi bizde olmaz öyle bişi" diyebilir. ama 3 ay sonra "kayıtsız imei " mesajını alır mal gibi kalırsınız.

gidin adam gibi türkcell den alın. evet türkcell diyorum. avea vodavofone falanda olabilir.
zira emin olun o sözde ucuz olan 300 tl , sonradan kayıt yaptırmak için çekeceğiniz ızdırabın , çilenin bedelini kesinlikle karşılamıyor.
e-posta adresime "Heyecanlanacaksın! Parmağın hazır mı?" başlıklı e-posta atan site.
açık attırma sistemini geri açacağını duyuran site.
açık arttırma formatıyla tekrardan popüler olma çabası içerisinde ki site.
görsel
açık arttırma sistemiyle suyu çıkmış sitedir. şöyle ki:

-satıcı, mal iyi fiyattan gitsin diye 10 küsür gün açık arttırmaya bırakmakta, bu da alıcı kitlenin çoğunu sıkmaktadır.
-çoğu akıllı(!) satıcı, arama seçeneklerinde çıksın diye fiyatı 1 tl'den açmakta, daha sonra açıklama metnine "komik fiyatlarda, düşük fiyatlarda kalırsa satış iptal olur." şeklinde ifadeler yazmaktadir. alt sınır belirtmeyip bu tarz açıklamalar yapmak, hem müşteriyi soğutmaya hem de satıcının sistemi suistimal etmesine sebep olmaktadır.

bu sebeplerden ötürü hiçbir zaman bir ebay tadında olamayacak alışveriş sitesidir.
az önce alttaki 3d gözlükleri aldığım site.
http://urun.gittigidiyor....cyan-neo-plastik-58611659
aynı zamanda torrentten journey 2 the mysterious island ı indiriyorum 3d olarak bakalım film inmeden gözlükleri alabilecek miyim? film 8,33 gb ve hızım 1 mbps.*

edit: gözlükler geldi ama filmin inmesine daha 3-4 saat var.
hepsi burada'ya göre oldukça geride olan alışveriş sitesidir.
ayrıca karışıktır. ürünün elinize ulaşma süreci uzundur vs.
bir kitap siparişimin şu an hangi yaman ellerde olduğundan habersizim.
halbuki hepsi burada da , ürün 1 gün sonra bana ulaşmıştı.

bunlar hep dezavantaj işte.

edit:imla
almak istediğiniz ürünleri oldukça pahalıya edinebileceğiniz bir site. her yerde 30 liraya sıfır olarak bulabileceğiniz ürünleri burada 70 liraya ikinci el olarak edinebilirsiniz.

"bir ürünü ikinci el ve daha pahalıya almak varken neden sıfır ve daha ucuza alayım ki?" diyenlerdenseniz bu site tam size göre.
saatlerdir girilemeyen sitedir. bakımmış, yersen! ulan açık arttırmada saniyelerin önemli olduğu sitede saatlerce bakım mı olurmuş ?
ana sayfasında yer alan "fırsat / seyahat" bölümüyle fırsat sitelerinin google'ı kıvamına gelmiş site.

http://sehir-indirimleri.gittigidiyor.com/
Sevgilime güzel birşey aldım bu siteden.yılbaşı için güzel hediyeler bulunabiliyor. http://urun.gittigidiyor....opuk-su-gecirmez-69941200
Aman diyeyim kaçın bakın uzak durun demiyorum kaçın; netbook bozuldu satıcı para iadesi yapacağım dedi; eft ile gönderdiğini söyledi; güya hesaba 24 saat içinde geçicekmiş;bir hafta olacak para yok.Satıcı siteye site satıcıya atıyor topu.Pişmanlık budur.
satılan ürünlerin %90ının sahte olduğu, buna rağmen alan kullanıcıların orjinal sanıp %100 pozitif oy verdikleri, aman aman uzak durulması gereken site. 185 satışta %100 güvenilirlikli bir satıcı piyasanın altına sattığı jack wolfskin montlar için " türkiye üretiminde çalışıyorum, ordan tedarik ediyorum " diyebilmiştir. Ancak Türkiyede Jack Wolfskinin üretimi olmadığı ayrıntısını atlamış sevgili satıcımız. Kısaca merter tekstil'in internet satış platformu diyebiliriz. imitasyon ürünlere yüzlerce lira bayılmak isteyenler için ideal bir adres olabilir burası.
http://urun.gittigidiyor....=14489-146659-2357-0#tab4

hots beta key aramak için giriştiğim arama sırasında gördüm ki adamın teki 2013 mart ayında çıkacak olan oyunu satıyor ve stoklarımda yüz tane var diyor.

beta key 7 lira - 10 lira falan ediyor bu adam 104 lira çakmaya çalışıyor tuzağına düşürebildiği saf insanlara.

sonrasında olumsuz yorumlara verdiği cevaplara baktım ki; abbbbooovvv tam bir şerrrrrrrrefsiz gibi cevaplar vermiş olumsuz yorumlara.

daha evvel yine birine satmış daha çıkmayan bir şey. müşteri parasını geri almış gittigidiyor sisteminden faydalanarak ama ne yarrrak bi iştir ve satıcıdır bu anlamadım doğrusu.

sokak köpeğini dobermann diye satmaya çalışan bazı siteler gibi. ..ruspu çocukluğunda sınır tanımamak.

tıpkı ak ampuller gibi.
Gittigidiyor. com çogunlukla 2. El ürünlerin satıldığı, kiralandığı bir sitedir. Sitede binlerce ev, araba vs. ürünler var yani a dan z ye binlerce ürün müşteriye sunulmaktadır.
arama motoru bozulmuş olan site.
gireyim bişiler bakayım dedim baktım ne ararsam yok. lan dedim benmi çok aykırı şeyler arıyorum? iphone dedim o da yok demekki sorun var hiçbişi bulunamıyor şu ara. ne zamandır böyle onu da bilmiyorum. 1 aydır ilk kez giriyorum.
eski günlerinden çok uzak, 1 liradan açılan ilanların genelde çok düşük fiyatlarda kaldığı site. yüzde 10 komisyon ilan parası falan derken satıcılar için ürün satmak iyice zorlaşmıştır.
zippolarımı satmaya çalıştığım ama umduğumu bulamayacağım gibi duran site.
yüzde on komisyon çok be abi.
Her gün uğramadan edemediğim ebay benzeri bir alışveriş sitesidir. Son yaptığım satışta bir şey fark ettim; site yönetimi sorumluluğu kendi üzerinden atmak için olsa gerek alıcı ve satıcı arasında bir sözleşme düzenliyor. 2.el ürün sattığınız halde bu sözleşmeye göre garanti veren bir konuma düşüyorsunuz. Kötü niyetli insanların elinde tehlikeli olabilir. Bu durumda gittigidiyor'dan ürün almak mantıklı olur sadece, satmak değil. Dikkat derim.
günde 3-4 mail atarak spamin kralını yapan site. unsubscribe da yapamıyorsun habire gönderiyor.
hiç alışveriş yapmadığım bir site. En iyisi hepsiburada
paypal ile alışverişi kabul eden güvenilir online alışveriş sitesi.
en sevdiğim sitelerden biri. ciddi anlamda ne ararsam var.