1. 1.
  cnbc-e'den bir dizi. anneanne var, anne var, kız var hepsi de gilmore. bunu anlatıyor.
  3 ... mayonez
 2. 2.
  yarım saatlik bölümde yaklaşık 10 bin cümle kurulduğu, herkesin birbirini bi punduna getirsemde ayar versem diye beklediği, en kısa ayarın 10 cümleden oluştuğu, kafa ağrıtıcı, hatunların cnbc-e dizileri içinde en çirkinleri oldukları için izlenme oranı pek yükselmeyen amerikan dizisi...
  2 -4 ... komandost
 3. 3.
  abdnin connecticut eyaletine bağlı küçük bir kasabada geçen, şirin bir drama...

  genç yaşta hamile kalan ve bir kız çocuğu dünyaya getiren lorelai ve onunla aynı adı taşıyan kızının ayakta kalma mücadelesi ve ultra zengin ailesi ile ilişkileri senaryonun temelini oluşturur...
  4 ... ferrole
 4. 4.
  (bkz: çin işkencesi)
  1 ... komandost
 5. 5.
  anasına bak kızını al dedirten cnbc-e dizisi.
  3 ... koko
 6. 6.
  izlemeye başlayınca bağımlılık yapan ama adamda kafa bırakmayan ve dolayısıyla öğrenci milletinin pek takılmaması gereken dizi.
  ... undeuxtrois
 7. 7.
  anasına bak kızını s*ktir et dedirten cnbc-e dizisi
  7 ... lancelot
 8. 8.
  gercek hayatla uzaktan yakindan alakasi olmayan bir garaip. normal disi tavirlar sergileyen acayip insanlar, bir kent dolusu yandan yemis polyanna, samimiyetsiz samimi davranislar, boktan espriler, gercek disi bir banliyo yasami...tiksinc.
  -2 ... laz pacino
 9. 9.
  karakterlerin çok şahane espriler yapıp durduğu dizi.anneanne ve dede beyaz anglosakson amerikanlar,anne lorelei tamamen düzen karşıtı asi ve çalçene bir bayan,rory inek öğrencilikten okul bırakmalara terfi eden değişim insanı-ayrıca anglosakson geleneklerine ve zenginliğin nimetlerine lorelei gibi tepkili olmaması hatta hafiften göz kırpması ile dikkat çekmiştir-baba christopher kıymeti pek bilinmeyen kişiliktir genel olarak.
  2 ... veritaserum
 10. 10.
  rorry'nin tabiri caizse mahvettiği ama lorelai'nin bütün şirinliği,sevimliliği ve güzelliği ile durumu kurtardığı,önceleri harvard'ın,şimdileri ise yale'in epey bir reklamını yapan,iki ay önce eylül de yeniden başlamak üzere biten ama şu sıralar tekrarları yayınlanan güzel cnbc-e dizisi.
  (bkz: lauran graham)
  2 ... arrzu