bugün

i see online people iletisiyle güldüren ve dü$ündüren ki$idir. ya sözlükte online bulunduğu an kimse yok ise? *
sinema bilgisiyle hayranlık uyandıran yazarlardan biri. diğerleri için;
(bkz: kabaktadı)
(bkz: roy mustang)
(bkz: zargana)
(bkz: south park)
(bkz: dog whisperer)
(bkz: ahahaha)
(#1379710) anlatmak istediklerimi tek cümlelik girisiyle anlatmış mukaddes insan.
family guy'da saglam tassak gecilmistir. bir bolumde sozde tv de ghost whisperer izleniyor.basrodleki kadin cok buyuk goguslu cizilmis ve bolumde onunla konusan hayalete soruyor.
: " i was wondering why ghosts keep coming to me all the time" (merak ediyorum neden butun hayaletler bana geliyor "
hayalet : " let just say we find you friendly " (seni cok arkadas canlisi buluyoruz.)

ayrica basroldeki tas ablamiz daha once pek cok filmde nu sekilde rol almistir. isteyenlere link gonderebilirim.
terazimidir tartimi onu tiklayin efendim, emege saygi.
entrysi ile tanıdığım helal olsun yazarı. (#1807593)
dün gece cnbc-e de tekrar bölümlerinden birini görünce oturp izlediğim dizi. bölüm şöyleydi ki eski bir yetimhane var ve içinde 3 çocuk var (hayalet tabi ki bunlar). ve zengin bir adam yetimhaneyi yıkıp yerine bir site kurmak istiyor. işte sonra olaylar gelişiyor. dizi yi izlerken bi an çocukları düşündüm yanmış ölmüş falan gözlerim yaşardı sanki biraz. yetim zaten bunlar birde. dizi abi bu gerçek değil ama insan böyle bir şeyi düşününce kötü oluyor ya.
bir sezon boyunca başından kalkmayarak izlediğim dizi idi. sezon sonunda çok bayıldığım melinda'nın kankası ölmüştü sinirimden televizyonu yumruklamıştım. güzel diziydi kanımca.
(bkz: boob whisperer)
"i see online people"ı ile cidden hiç gülecegim yokken beni güldürmeyi başarmış yazardır. teşekkürü borç bilirim: teşekkür.
ilginç bir seyri olan dizi.
hayaletleri falan geçtim de , dizinin başrolünde olan kadının kocası tam anlamıyla bir abazan!
şimdi 'neden?' diye soracaksınız. öyle çünkü , dizide hayaletleri gelişi genelde gece oluyor ve kadının evine geliyorlar direkt olarak. adamlar hayalet adresi falan biliyor o kısımları geçelim. neyse kadın gidiyor konuşuyor falan filan... kocasının yanına geri gidiyor , adam 2 kelime ediyor sonra çaaaaaaaat! dudaklara yapışıyor. ulan tamam yapış da her konuşmadan sonra , her olaydan sonra , her bulduğun fırsatta yapışmak nedir? gerçi adamlar amerikalı olacak o kadar. tarlada bahçede tuvalette bokta püsürde çiftleşen millet...
bence adam dizinin en oportunistik oyuncusu ve dizi çekilirken en çok zevk alan dallama da bu...

dizi şu anda açık ve adam yine yapıştı...
yürü be goçum yürüüü!
''yemişim hayaletleri, ben işime bakarım'' diyor yine...
yürüüü!
2.sezonun ilk bölümünde andrea zor da olsa ebediyete intikal etmiştir.
(bkz: gecelerin adami)
dizide kadının hayaletlerle yaşadığı olayların yanısıra kocasıyla olan aşkı da anlatılan cnbc-e dizisi.
2. sezona andrea'sız başlayan, daha çok bağlanmamı sağlamış dizidir.
melinda öbür tarafa geçemeyen, işi yarım kalmış ruhların işini bitirmesinde yardımcı oluyordur. fakat nedense Türkiye'ye hiç işi düşmez, oysa ölenlerin 3/5'inin işi yarım kalmıştır.
anlatılan hikayelerin gayet normal ve olagan seyler oldugu, hayalet konseptiyle kendisini izlettiren dizi.
zevkine çok güvendiğim bir arkadaşımın tavsiyesiyle izlemeye başladığım, ismi ilk başta bir ürkütse de korkutmayan ama hafif gerilim veren cnbc-e dizisi.
bir efsane olan ghost filminden esinlenildiği bariz şekilde ortada olan bir televizyon dizisi.
her bölümünde ağlamama sebebiyet veren dizi.
Ghost tırstırır...
Bizim canlı tabir ettiklerimizle kuramadığımız diyaloğu, hayaletlerle kuruyor başroldeki hoş bağyann.
Bir de bir kocası var ki...Asıl onun hayalet olmasından şüpheleniyorum, hatta melek olması daha muhtemel. insan korkmaz ki öyle bir kocası olsa hiçbir şeyden.
bir grup arkadaşla izlenildiğinde ehe mehe şeklinde gülüp deliler gibi geyik yapmanızı sağlayan dizi.
(bkz: deliler gibi geyik yapmak) *
bos zamanlarda izlenebilecek, her bölümü ayrı bi hikaye oldugu için takip etme zorunlulugu olmayan, basroldeki hatunun aynı zamanda yapımcısı oldugu dizidir.
jennifer love hewitt' in düşük göğüs dekolteleri ile izleyici sayısını arttıran izlenebilen, baymayan cnbc-e dizisi.
oldukça hüzünlü ve sürükleyicidir.
yalnız kızımız, son anlardaki konuşma sahnelerinde hayaletlerin söylediklerini hep eksik aktarıyor. her bölüm böyle yapıyor. takınca çok rahatsız edici. asıl duygusal kısımları aktarmayıp doğrudan son cümleyi aktarıyor.
izlerken iki gözüm iki çeşme ağladığım ilk yabancı dizi. *
not: bi de prison break in son bölümünde michael ın ölmesine çok ağlamıştım.