bugün

entry'ler (1390)

seks

sava$ sebebi olmasının yanında, sava$mayıp sevi$ende var. anlayacağınız, büyük bir ironi kendi içinde.

robson de souza robinho

the guardian' da haberi yapıldı ya bu adamın transferinin, gelmese bile $ımarmamıza yetti.

bir mekana gidip facebookta belirten insan

bunları ele$tirmeye çalı$anlarda bunlar kadar gereksizdir benim gözümde. yiyin ulan birbirinizi.

nokia şarj aletinin hayatımızdaki yeri ve önemi

belli dönemlerde kutlanması gerekendir aslında. hatta insanlar kürsülere çıksın halka yazılar okusun, $arkılar söylesinler. kalın uçlu olmanın önemi de ayrıca belirtilmedir hatta.

pizzayı çatal bıçakla yiyen çıtkırıldım

erkek ise, o yapamadan hatun tarafının onun karakterini yediğidir.

mutfakta çok iyiyimdir özellikle yemek konusunda

içe dönük erkek repliği.

sattas

türkiye' nin açık ara en iyi grubu. kesinlikle canlı dinlenilmesi gereken..

uludağ sözlük

istenildiği zaman pause tu$una basılabilen, geçici olarak devre dı$ı bırakılabilen sözlüktür.

(bkz: unutuldu mu sandınız)

her şeyi masaüstüne kaydetme hastalığı

bu huy sonucunda, wallpaper' ınız yava$ça gözden kaybolur.

facebook

tema deği$ikliğini en son bende uygulayan site. ulan herkes yorum yapıyor bende herhangi bir deği$iklik yok.

uludağ sözlük

o kadar fazla saf yazar varki bu sözlükte. zall istediği gibi at ko$turabilecek inandırıcılığa sahip olarak sonsuza kadar ya$ayabilir. deprem olmadan böyle bir plan yapılmı$tır demiyorum, fakat gelen tepkiler yüzünden reklamı haiti' ye çevirdikleri o kadar belliydiki, bunu görmek için herhangi bir yazı okumaya ihtiyacım yoktu.

ağza oturan on numara laflar

(bkz: vodafone) *

21 ocak 2010 uludağ sözlük reklam rezaleti

haiti' ye yardım gibi bir bahaneyle kıvırılmaya çalı$ılan acınası durum. tabiki yapılasın yardım buna kimsenin bir $ey dediği yok. fakat çok açık bir $ekilde gelen tepkiler yüzünden haiti' ye çevirildi durum. o kırmızının güzel tonundaki reklamda haiti ile ilgili tek bir kelime yazmıyordu yahu ben mi görmedim?

sevgilinin evinin etrafına işemek

soğuk havada yapılmaması gerekendir.

uludağ sözlük

kurulmasının üzerinden geçen bunca yıl sonunda, hala ek$inin gölgesinden kurtululamamı$ sözlüktür. son yarım saattir sol frame de ek$i sözlük' le ilgili ba$lıklar neredeyse diğer ba$lıklardan fazla olacak.

tabiki ek$i sözlüğün ilk olduğunu kendince inkar eden bir salak değilim. fakat david gilmour' da gitarı ilk bulan insan değilki. uludağ' ın kendi içinde bu kadar karma$ık olmasının sebebi ise, yazarların seviyesiyle alakalıdır. tabiki ek$i sözlükten kovulan ya da yazar olamamı$ insanlar buraya gelebilir. pek tabii, orada yakalayamadığı popülerliği burada yakalamak istiyor olabilir. fakat burasının ikinci durak olmasına neden olan biraz önce söylediğim gibi yazarların kendisidir.

bilmiyorum kızarlarmı fakat yönetiminde hataları olduğunu dü$ünüyorum. ek$i sözlükle ilgili yazı yazmayı engelleyen bir kural koyulması tabiki çok saçma olur fakat bir $ekilde bunun önüne geçilmesi gerekmektedir artık.

solosu için dinlenen şarkılar

yüzeysel olarak bakıcak olursak, ileri sarılması gereken $arkılardır.

entry oylamak

daha önce dikkatimi çekmeyen fakat son zamanlarda oldukça can sıkan özellik. dikkatimi çekmeyen ayrıntısı ise $öyle:

yazarın nickinin hemen altındaki butonların tam ortasına basmak gerekiyor. en çok i$kence çektireni ise yazar hakkında bilgi almak için soru i$aretine tıklama butonunu kullanmak.

bunun yanında bazen öyle ba$lıklar oluyorki, insan seri eksi oy vermek istiyor fakat oylama yaparken 10 saniye kuralı gibi saçma bir kuralla kar$ıla$ıp onu da yapmamız engelleniyor. neden? çünkü seri olarak eksi oy vermek isteyenler, 10 saniye bekleyemeyecek pes edeceklerdir gibi bir dü$ünce yer etmi$. en azından benim açımdan.

fakat bunlara rağmen, bir entry' yi iyi ya da kötü olarak oylamak yazar için emeklerinin kar$ılığını aldığının belkide en iyi kanıtıdır. bilgi içeren bir entry girilmemi$ bile olsa, en azından adam oturmu$ formata uygun bir $eyler yazmı$. tamam eksi oy ver beğenmiyorsan arkada$ım fakat ver bi$ey, allahından kork yahu!

ekşi sözlük

hakkında bu kadar entry görünce kavga çıktığını sandığım..

tayt giyip kazak ile kapatan dişi

kı$kırtmakla kı$tırtmamak * arasında kalmı$ di$idir.

ps:sadece toplumumuzu baz alsak bile bir adama neden tayt giyiyorsun diye sorulduğu pek görülmemi$tir.

sözlüğün gerçek anlamda foruma dönmesi

(bkz: +rep)