bugün

cnbc-e'de sonbahar döneminde yayınlanacak; ruhlarla konuşan melinda gordon'u konu alan dizi.
bir cnbc-e fanatiği olan bana altıncı his filmini çağrıştırdı. bu sonbahar this fallcnbc-edeymiş hadi bakalım.
Melinda Gordon'u Jennifer Love Hewitt'in canlandırdığı ruhlarla konuşan bir kadının hikayesi.
iki dünya arasında sıkışan,ruhlardan msj alıp bunları ölülerin yakınlarına ileten melinda yı anlatan, saracağa benzeyen dizi.
pek sürükleyici, heyecanlı bir o kadar da üzücü dizi.o buluşma, konuşma, vedalaşma sahneleri yürek daglayacak cinsten
(bkz: kendini yırtabilen kadın)
severek izliyorum ama her izleyişimde içim kötü oluyor.özellikle küçük çocuklarla ilgili bölümlerde.umarım artık çocuk kullanmazlar.yoksa daha fazla izleyip kendimi üzmek istemiyorum.
izlenmesi zevkli bir dizi özelikle eskiden skubidu izleyenler sevecektir
cnbc-e de pazar akşamları saat 20:00da yayınlanan, melinda gorden isimli yeni evlenmiş, yeni küçük bir kasabaya taşınmış ve tatlı melez ortağıyla henüz bir antika dükkanı açmış, kocası yakışıklı bir can kurtaran olan hatun kişinin ölüp de dünyada bazı şeyleri halledemediği için öbür tarafa geçemeyen kişilere yardım ettiği ölülerle konuşması ve yardım etmesi nedeniyle 6. hissi andıran * ve başlangıcındaki tanıtımın bire bir beter böcekten araklandığını düşünmeme neden olmuş yine de saran dizi.
fragmanları yayınlandığında herkesin korkunç falan sandığı ama izleyince daha çok, romantik-komedi, dram tadında bir dizi olduğu hemen anlaşılmış ve büyük hayal kırıklığı yaşatmıştır.
tv ekranlarinin en korkunc olmayan korku dizisi. izlenesidir.
özellikle gece bölümlerinde rastlaştığım cnbc-e nin güzel bir başka dizisi, sadece Jennifer Love Hewitt için bile izlenesidir.
cnbc e'de genelde gece tekrarlarına denk geldiğim bazı bölümlerinde kötü olduğum ama yinede keyif alarak izlediğim dizi.
izlerken gerildiğim ama yine de hiçbir bölümünü kaçırmadan izlediğim bir dizidir. mistik olduğu için ilgimi bir hayli çekmiştir.*
'can you see us' repliğiyle melinda gordon'a yamulan ölü kesimin anlatıldığı hikayeler zinciri. korkunç değil ürpertici. ama yine de pazar günleri tv'de oluşan boşluğu dolduruyor benim gözümde.
tv dizisi tarhinin en orjinal senaryosuna sahip dizisidir (!). hayatımda izlediğim en kötü dizilerden bi tanesi *.
kaçırdığım zaman pzts sabah sekizbuçukta dersim olmasına ve okula 45dk mesafede oturmama rağmen gecenin birinde beni ayağa kaldırabilen tek dizi.
aynı zamanda üçüncü nesil bir yazar.
ilk on entrysinden sadece ikisinin türkçe olması beni üzse de gece gece sözlüğe yazıyor olması hoşuma gitmiştir.
1- 3.nesil yazardır.candır saygımız vardır.
2-cnbc-e dizisidir.hoştur,izlenesidir.Burdaki karakterin tadını yakalamak isteyen manyak arkadaşlar varsa önerim şudur;
2 gün uyunmaz,sınavdan sınava koşulur,kafa ambale olur en nihayetinde yorgunluktan sanrılar görülmeye başlanır.sanrıların ercan saatci'ye kadar yolu vardır.
gerilimse al sana gerilim *

Edit: yazara saygısızlık etmişim gayet güzel yazıları varmış meğersem.Tarzı ve uslubu güzel,anlatımı güzel kişiymiş bilememişim.
bazen kullanılan müziklerin alıp götürmek konusundaki kabiliyeti sahnedeki duygusallıkla birleştiğinde hafif buruklaştıran güzel bir cnbc-e dizisi.
gayet basit işlenmiş sıradan bir amerikan dizisi olmasına rağmen insanı baya bi saran ve her bölümünde ağlatan dizi..evet korkmuyoruz ve çaktırmadan kuruluyoruz gözlerimizi ev ahalisi olarak..***
kakaolu sütlü karışımlarla zehirlediği kurbanları ölünce, yardım kisvesi altında, onlara şarkılar yollayıp, şarkı başına dolar üzerinden fiyat biçen işkenceci, tehditkar, hayalet, yazar! * * * * *
i see online people iletisiyle güldüren yazardır.
takip edilesi yazar , entrileri bulunduğu başlığa mutlaka birşey katıyor, bazen cem yılmaz tadını yakalayıp sandalyeden düşürtüyor, bazen * sahip olduğu bilgiyi yalın bir biçimde okutuyor. geç de olsa fark ettiğime sevindiğim uludağ sözlük yazarı. * * *
en kısa zamanda rasta yaptırmasını dilediğim hoşsohbet yazar. * *