bugün

bir adet altıncı nesil yazar, hoş gelmiştir.
ama biraz cahil ve saf bir tipe benziyor.

nedense entryleri bende böyle bir his bıraktı.

ama potansiyel var, kendini geliştirebilir.
hala daha kullandığım ekran kartı. zar zor fm açıyıor.
128mb ddr belleğe sahip, agp slotlu, nvidia ürünü ekran kartı, idi.

(bkz: miadi dolmak)
en akılda kalıcı ekran kartı modeli. belki yazara da öyle olmuştur. ayrıca seyrek uğrayan bir nesildaş. koştursana, niye duruyosun, koştur sözlükte.
bi ara neredeyse bütün casper kasalarından çıkan ekran kartı.
zamanı dolduktan sonra 2004 yılı ortasından 2005 yılı sonuna kadar yerini efsane kart 6600 gtye bırakmıştır.
fx serisinin ilk modelidir. 5300 ve 5500 ile birlikte serinin başlangıç modellerini oluşturur. artık fosil niteliği kazanmıştır.
entrylerimi girdiğim yıllarımı başında geçirdiğim biricik bilgisayarımın ekran kartı. birde yazarmış yau.
(bkz: casio fx 82)
hala bende var lan bundan lanet olsun. deli gibi bağırıyor fanı.
işi gücü bırakıp gavurun malını öven zihniyetin bilgisayarının kasasındaki ekspires yuvaya değil kıçına takmasını arzu ettiğim bilgisayar zamazingosudur.
evdeki bilgisayarımın ekran kartıdır fansızdır. zamanında iyi bir ekran kartıydı. 128nb ddr ram ile battlefield vietnam gibi süper ekran kartı isteyen oyunları oynayabiliyorduk..
geçen ay veda ettiğim ekran kartı. çoğu oyunu beraber oynadık paylaştık güzel anıları var keretanın.
s3 pro savage ddr 32mb ram onboard ekran kartı kullanan ben için buna terfi etmek mükemmel bi deneyimdi. 6-7 yıl öncesine kadar. zamanının oyunlarında gayet iyi bi performans veriyordu. özellikle o zamanın popüler oyunlarından, doom 3'ü oynamak için alınabilecek en ekonomik ekran kartıydı.

2006'ya kadar ciddi bi sorun yaşamasakta, 2007'den itibaren miadını doldurmuştur. sonrasında 10 liraya bi bilgisayarcıya satılmıştır.
zamanında 100 tl para verip (o zaman milyon muydu tam hatırlamıyorum) aldığım parça. anakartıma uymamıştı çok üzülmüştüm.
ilk göz ağrım ilk bilgisayarımın ekran kartı. senelerce kullanmışlığım vardır çoğu oyunu gayet rahat bir şekilde açabiliyordu ancak 2007 - 2008 yılları arasında veda ettim kendisine.
bugün ilk defa denk geldiğim, nicki hoşuma giden yazardır.
Efsaneler efsanesi idi.