bugün

entry'ler (797)

tıp fakültesi

bir kadının çıtı pıtı kız olarak girip koca götlü egoist hanım ağa olarak mezun oluşuna an be an şahit olursunuz eğer bu bölümde okuyorsanuz.

7 eylül 2014 yds

bangladeşte 2013 de yaşanan bir göçük faciasını büyük ihtimal "biz bunları aştık artık yea" tripleriyle sorular arasına koyan ösym ekibinin ne tesadüftür ki sınavla aynı 24 saat içinde göçük altında kalıp hayatını kaybeden işçilerini bahar dönemi sınavına benzer bir paragrafa koyabilecek kadar götünün olup olmadığını merak ettiğim sınav.

onuncu nesil

resmen aramızda kuşak farkı olan yeni sözlük yazarı güruhu. bayramda el öpmeye bekleriz, buralarda çürüyeceğinize gidin yan sınıftan esraya yazılın hınzırlar, sözlükten kız düşmez üniversitede işe yaramıyor şimdiden söylemesi.

mezar açıp kemik çalan tıp öğrencileri

tıp eğitimi için saçma sapan üniversitelere yeni fakülteler açılıyor daha merkezi tıp fakültelerinde bile yeterli kadavra ve maket imkanları yokken bir sürü gereksiz tıp fakültesi açıldı. açılan yeni fakülteler de daha sistemleri oturmadan kontenjanları artırılan öğrenciye verilen imkanları giderek azalan yerler. balıkesirdeki tıp fakültesi de bunlardan biri, kampüsünde 3-4 tane adam akıllı binası anca olan üniversiteye tıp fakültesi açıp ondan sonra sağlıklı yeni nesil doktor yetiştirilmesini beklemek saçma. doktor eksiği var deniyor eksiği kapatmak için fakülte açmak mantıklı ama bir allahın kulu da demiyor ki bu fakülteler gelecek nesillere bakabilecek doktorlar yetiştirmek için yeterli mi? bir allahın kulu da demiyor ki ben eğitim için kendimi bağışlıyorum. her zamanki boş mantıkla haysiyetsizlik şerefsizlik diye sallamaktan başka birşey bilmeyen insanlar ortalıkta çemkiriyor.

öğrenciler gidip mezardan kemik çalıyor gören sanacak sanki gidip kaynatıp suyuna ekmek banmak için çalıyor. fındık kadar aklınızı kullanın o kadar derecek yapmış zilyon tane adam arasında gidip ilk 10 bin 5 bin e girmiş adam akılsız mıdır bu kadar. bu öğrenciler yerine o fakülteyi oraya kuranları oraya imkanları oluşturamayıp üstüne bir de pişkin pişkin doktor adayı bir insanı kemik çalmak zorunda bırakan bir de öğrenciyi suçlayan eğitim sisteminin de bunu burada savunan aklın da cibiliyetini sikeyim ben gidiyorum.

22 ocak 2013 galatasaray üniversitesi yangını

Tarih 22 ocak 2013:her yıl milyonlarca insanın vapurda denizden gördükçe gözüne tat katan güzelliğiyle içini rahatlatan bir bina. okuduğum bölümü bünyesinde barındırmamasına rağmen yerleşkede okuyan öğrencilere gıpta ile bakmama neden olan her yıl üniversite sınavına hazırlanan binlerce öğrencinin görüntüsünü aklına kazıdığı, duvarına resmini astığı hayaliyle uyuduğu bina göz göre göre kül oldu.

hala espiri yapmaya çalışan andavallara not bırakmaya lüzum görmüyorum.

20 aralık 2012 büyük ikramiyenin milan a çıkması

ben çekilişi 2 kere izledim neden milan a çekiliş yapılmadan barcelona eşleşti anlamadım anlayan beri gelsin bi.

cinsel organlar kafamızda olsaydı yaşanabilecekler

bütün ülkücüler gay olurdu.

(bkz: kafa tokuşturarak selamlaşma)

behzat ç

81. bölümden bi bok anlamadım diyen andavalların bok attığı dizi. dizi izlemek zeka gerektiren bir iş değil sadece baksanız anlıyorsunuz bunu bile beceremeyen iq su ayakkabı numarasından küçük yazarlarla dolu uludağsözlük. olayları falan çözmeye çalışmayın izleyin siz sadece.

--spoiler--
dede behzatın benim bir kızım diğer kızımı öldürdü yazısına ben böyle bir şey hatırlamıyorum böyle bir şey yoktu demesi gösteriyor ki ya o olay behzatın bildiği gibi değil yani diğer kızı ölmedi. ya da behzat onu bilinçaltından sildi.
--spoiler--

kadınların erkeklerden üstün olduğu gerçeği

gerçektir. tartışılamaz ispatlanması gerekmez.

sol frame in durması

sözlüklerin trollere ihtiyacı olan anlardır aynı zamanda.

mmorpg oynayanlarin turkce kullanmama sorunsali

sevgiliden ayrılma eşiğine getirir insanı.

moussa sow vs hugo almeida

her türlü sow.

20 kasım 2012 galatasaray manchester united maçı

umarım 19 yıl sonra çocuğumun sabrinin manchestera attığı muhteşem gol ü ararken songül karlı sütyensiz videosunu izlemesine sebep olmaz bu maç.

galatasaray taraftarı

http://video.uludagsozluk...latasaray-taraftarı-56263

şu videoyu koyup kendi takımının taraftarını övmeye çalışan var. saçma sapan 10 yaşında çocuk gibi davranan galatasaray taraftarını da savunan var. sizin anlayacağınız dilden konuşmak gerekirse hayat felsefenizin taraftarlık anlayışınızın ta amına koyayım gerizekalı sürüsü. hayat görüşünüz buysa gidin kendinizi atın bi yerlerden beyin fakirleri.

iri göğüslü kız vs iri göğüslü olmayan kız

dik olan kazansın.

naptın gari lo

doğuş çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor.

şarkıyı 6 kere dinledim sözleri anlamıyorum her dinleyişimde daha çok anlamıyorum sanırım beyin hasarına yol açıyor.

kola

2.5 litrelik olanlarından alıp 2 kişi birer bardak içtikten sonra, ertesi gün belki de asit oranı ilk günden daha iyi olacak şekilde dolaba kaldırırsınız.. ağzınını öyle bi sıkarsınız ki bi sonraki gün yeterince gazlı içmek için. ama akşam olur ve yediğiniz o yemek benim yanımda neden kola yok diye yalvarır. ve bir bardak daha içersiniz..
ertesi gün mü? tabiki de 1 litrelik "şekerli su"dan bahsediyoruz. kimileri buna şeytan diyor. ben buna frontal kortexin oyunları diyorum.

işte böyle birşeydir kola mutluluğu bulup mutsuz olmak gibidir. ilk gün mükemmel tat sonrası sadece "şekerli su".

ama sen çok büyüksün ve kuvvetlisin alex

aykut kocaman'ın bu cümlesiyle ünal aysal'ın bahsettiği çilek kavramına alex in cuk oturmasını sağlayan cümledir. güçlü kuvvetli, tanınmış, ismi 4 harfli, yakışıklı siz kaka mı sandıydınız?

alex de souza nın süresiz kadro dışı bırakılması

3 temmuzda başlayan süreçle...

galatasaray şampiyonlar ligi theme müziği

die meister, die besten sözlerini the champions olarak anlayan insanların hala yaşamakta olduğunu bize göstermiş theme song.

http://inciswf.com/yilolmus.swf