--spoiler--
kiminle ve nerede oynarsa oynasın topa sahip olma kültüründen asla taviz vermeyen takım.

--spoiler--

https://www.uludagsozluk....eşiktaş-galatasaray-maçı/

yahu abicim kurup kurup gelip yazıyorsun şuraya, birisi çıkar beni g.t eder diye düşünsene biraz. allahtan topa sahip olma kültürünüz var ha, olmasa %5-10 falanla oynacaktınız maçı...
An itibariyle alanyaspor tarafından tokatlanmakta olan takımım.

2.yarı bu maç zor döner. Bye bye ziraat kupası.
Alanyaspor macinin ikinci yarısında aslanlar gibi oynayıp 2 gol bulup 4 net pozisyon kaçırıp türkiye kupasından elenen takımım.

Ikinci yarıdaki gibi oynayın ama kaybedin.helal olsun.

Edit: 4 pozisyondan ikisi direk. Alanyanın penaltı hariç pozisyonu yoktu ikinci devre.
Alanya takımı ilk yarı gerçekten güzel oynadı. Alan daraltma süperdi. Diziliş mükemmeldi. Sezon başından beri özetleri bile izlemeyen ben bir kere maç izleyelim dedim. Ondada Galatasaray yenildi amk.
juventus gibi rakiplerinin aksine şike soruşturması geçirmemiş, liverpool gibi rakiplerinin aksine uzun yıllar şampiyonluk hasreti çekmemiş kulüp. asaletin simgesidir.
marcao 2 kez rakibinin suratına dirsek atmış, 2.cisinde sarı almıştır. Bu oyuncu BJK'li olsa daha ilkinde kırmızı görürdü.
Gençler çok iyi ilk yarı Alanya üzerine giderek hata yaptık ama ikinci yarı büyük takım refleksi gösterdik Galatasaray hiç mahkum oynamadı.
türkiye kupasını kim sikler amk. olmasa da olur.lige konsantre olup sıfır hata ile şampiyon olmamız şart. hiçbir takım küçümsenemez.

ha bir de bulduğunu atacaksın işini şansa bırakmayacaksın. geçmiş olsun. elenmeye değil de kendi sahamızda derbi sonrası 0-3 geride olmak bize hiç yakışmıyor.

terim takıma fırçayı mutlaka basmalı.
20 evladın babası olan dört yıldızlı kral.

Bu kardeşlerin birinin üzüntüsü hepsinin üzüntüsü, birisinin sevinci hepsinin sevinci oluyor.
Bunlara karşı her zaman dik duran ve dirayetli bir baba'dır Galatasaray.
sahipsiz camia.

son derbideki seyirci rezaletinin tt arena'da yaşandığını düşünsene iki dakika. neler gelirdi galatasaray'ın başına? soyunma odasında isim vermeden edilmiş bir küfür yüzünden takım kaptanı 2 maç ceza yedi. oradan hesapla işte olacakları.

lan hadi cengiz hasta, albayrak ortacı, yusuf günay yancı. koskoca yönetim kurulunda bir tane yürekli adam yok mu çıkıp kurulmuş bu ahlaksız düzeni ifşa edecek? hepiniz mi korkaksınız lan?
https://twitter.com/vatsk...tatus/1360717177939181571
görsel

Almışlar tff’yi arkalarına at koşturuyorlar. Nereye kadar? Elbet bu düzeni bozacak birileri çıkacak. Evet.
https://twitter.com/libos...tatus/1360973216588660744
Kazandıkça ağlatan spor kulübü. Bazı embesil güruh kendi takımı lehine yapılan bir dünya hatayı görmezden gelip, "utanmazlar" sıfatını kullanabiliyor.
Be amına koduğum diye lafa girip bir dünya şey söylemek isterdim ama bu ergen kafaları ciddiye almayı bile istemiyorum.

Kısacası ağlatır, havaya girersen çakar, hevesini kaçırır.
Şaibeli hakem destekli şampiyon olanların kulübü .
Malatya ya araba yollayıp zalad I satın alıp kazandığı şampiyonluğu unutul Naz.
Hak etmediği bir üç puan daha almıştır.
En az 10 puanı hakem ile alan futbol kulübü.
Galatasaray şampiyon olamaz yapılır Malatya da araba Ankara’da zalad la Rize de Alanya’da hakem ile.
inönü'de hasan kabze.
Günahların ve şaibelerin takımı.
Şampiyonluğa tam olarak şu şekilde koşan takım:

görsel
görsel
Günahların ve şaibelerin takımı.
beşiktaş taraftarının bu sezon sonunda da, şerefli ikincilikler, vahap beyaz ahmet çakar tarzı ağlamalarına sebebiyet verecek takım.