bugün

Büyük klüptür.
Para komidinin üstünde pankartı açıldığında o gün çok üzülmüştüm. Evet. Beşiktaş batıktı. Yoktu hiç bir şeyi. Geçmişten gelen mazisi ve taraftarı ayakta tutuyordu. Ama hiç bir zaman şerefsizlik haysiyetsizlik yapmadı. Çirkeflik yapmadı. Ne varsa sineye çekti.
Bugün koskoca Galatasaray ın düştüğü duruma bak.
istemem. Ezeli rakibimizsiniz. Siz bizi öyle görmeyebilirsiniz. Saygımız yine sonsuz.

Yönetim istifa! Eywallah.
Hoca istifa! Eywallah.
Topçular kötü, formayı çıkarın! Eywallah.

Peki para komidinin üstünde pankartı açanlar, siz tertemiz miniz?

Geçmiş olsun,
Eğer biz çok büyüğüz, rakibimiz değilsiniz, kibirleri olmasalar iyi kulüp aslında. Kabul edin ki beşiktaş şu an sizden her türlü üstün. Bu gerçeği kabul edip, akıllıca davranırsanız tekrar beli doğrultursunuz. Yok ama o hala leş gibi kibarınızı sürdürürseniz kibrinizde boğulursunuz

Bir beşiktaş lı tavsiyesi.
şu an 6alatasaraylılar;
the person you have called can not be reached at the moment please try again later.
LAN iBRAHIMOVIC SEZONU KAPAMSAYDI GORURDUNUZ.
Kabul edilmesi gereken bir şey var ki: bir jenerasyon için artık her şey bitti. Galatasaray ölü bir kabuk tarafından boğuluyordu ve artık sona gelindi. Burası karanlık... Burada umut yok. Burada ışık yok. Hepimiz için karanlık var.
Işık ve umut ile yeniden buluşmak için yokolmalıyız. Berbat yönetim, beceriksiz teknik heyet, ruhsuz futbolcular ile Galatasaray arasındaki bağ kopmalı. Aksi takdirde kimse başarıdan, umuttan bahsetmesin. Bu ruhsuzlar sürüsünden kurtulmadıkça ölü bir kabuğun içinde can çekişeceğiz sadece.
Yeni bir başlangıç uğruna sıfırla buluşması gereken kulüp. Yoksa umut olmayacak. Karanlık olacak. Bunu unutmayalım. Aksini düşünmeyelim. Her şey bitti. Yeniden başlayana dek...
sahasında kupa kaldırdığımın sürüngenleri yine palazlanmışlar lan...
ibrahimoviç'i alayım derken babayı alan takım. Durun bunlar daha iyi günleriniz canlarım.
görsel

işte böyle, her sene böyle, cimboma böyle, koyaaarrllaaarrr!!
fenerbahçemizin daimi karısı..
bir kere insanın ters gitmesin işi muhallebi yerken kırılır dişi'' sezonunun neredeyse sonuna gelmiştir. hiç derbi kazanamadığı bir sezon daha önce hatırlamıyorum. bu sene gerçek anlamda yaprak dökümü oldu bizim için. fakat orta sahasız, iki top yapamayan fenerbahçe'den doksan artılarda gol yemesi ve devam eden pozisyonda topunun direkten dönmesi cidden çok can sıkıcı. bu ve buna benzer kaç maç oldu hatırlamıyorum bu sezon. teknik direktörler tarafından oyuna yapılan yanlış müdahaleler, direkler, eyyamcı hakemler, rakip takım balı ve dursun özbek 25 milyon insanın sevgisini yok edemez ama bu adam burada durdukça taraftarı üzer. yönetimin tasfiye olması şart. üzülüyoruz yapacağımız bir şey yok. bugün istiklal caddesindeydim. renklerini bu kadar seven, ona zarar vermemek için kendini bu kadar tutan bir taraftar grubu daha gördüğümü hatırlamıyorum. geçmiş yıllarda bu düşüşlerin kalkışı dördüncü yıldız olmuştu. 2 senedir yokları oynuyoruz ya elbet bugünlerin acısını çıkaracak bir sezon gelecektir. çünkü ben bu senaryoyu daha önce çok gördüm: galatasaray 2 yıl konuşturur, 20 yıl susturur....
görsel
Topcudan anlayan yönetimler gelmedikce isimiz zor. Kulüp bildim bileli oyunculardan ciddi kazıklar yedi. En baba kazıgıda 02-03'te Terim'in 2.gelisinde yendi. Su anki kadro keza baslı basına bir kazıktır. Muslera-Bruma-Rodrigez dısında kocaman bir enkaz.

Bu kulübe aklı basında bir futbol adamı geldi onuda 02-03'te Terim ugruna kovdular. Luce ile milat yaşayacaktık yaşatmadılar. Belkide birileri kulübün ilerlemesini istemiyordur. Ne diyelim yıllar boyuda böyle gidecek. Ha şampiyon her zaman oluruz sorun degil ama Kulüp Liseden cıkıp tamamen halkla kucaklasmadıkca hicbir zaman Avrupa standartlarında bir takım olamayacak.
Beşiktaş iyi durumda. Fenerbahçe daha toparlanabilir bir vaziyette hatta Trabzonspor için bile gelecek daha aydınlık.

Tahminim en az 2 sene şampiyonluk yarışının favorisi olamaz.
ne olursa olsun Türkiyenin en büyük ve başarılı kulübü olduğu gerçeği değişmeyen kulübümüzdür efendim.
biz hiç sana küsmedik unutma! sen kötü yönetilebilirsin, ruhsuz futbolcuların da varolabilir ancak biz sana hiç küsmedik. sarıya küser mi hiç kırmızı? üzülüyoruz o ayrı ama yeniden şahlanacağız! titreyecekler!
görsel
Gün gelecek kendisiyle dalga geçmek, şampiyon olamayacağını iddia etmek için can atan parmakları tir tir titretecek kulüp.
Beşiktaş ve Trabzonspor kötü günleri atlattıysa biz de acı çekecek, sabır gösterecek ama çatır çatır geri döneceğiz. Hiçbir Galatasaray düşmanı bunu unutmasın.
Sever ve desteklerdim.
Bu sezon da 6. Olarak Ligi bitirecek olan takım.
Dualarla ve himmetlerle tekrar ayağa kaldırılması gereken takım.
Almanya'dan 3-4 futbolcu alıp selçuk sneijder sabri şecu balta podolski kim varsa satması gereken takım.
ligi 4. bitirirse basari. aferin dursun, sana tudorla mutluluklar.
Başkanı dursun Özbek gibi Bir vasıfsız olan ev deplasman Ezeli rakibi Fenerbahçe'min sürekli sapladığı Fransız klübü... 6alatasaray utançtır Sadece utanç acıyorum Size Tarihiniz skandallarla Dolu Ezel'i rakibinizinse Girip kazandığı savaşlarla...
Götünü kaldirmaktan aciz ruhsuz orospu cocuklarinin oyuncagi ve barınağı haline gelen kulüp.
Yazıktır.
görsel
Amk Başakşehir denilen toplama bilgisayar gibi olan takım bile bizden daha iyi top oynuyor.

Bir defolup gitsinler artık.
güncel Önemli Başlıklar