bugün

entry'ler (1545)

eş değiştirmek

görsel

düşünmek

huzursuzluğa açılan kapı. düşünmekten kaçtığında da huzursuz insan, düşünmeye başladığında da varacağı nokta huzursuzluk, düşünmenin farkında olan her birey için. çünkü bir kere düşünmeye başladığınızda, milyonlarca çıkmaz yol keşfedersiniz.

türk kızlarının en büyük sorunu

istediği şeyi tam olarak bilmemesi. düşündüğü ve yaptığı şeylerin birbirinin genelde tam zıttı olması. metaya aşırı önem vermesi. alfa diye tabir edilen tehlike potansiyeli yüksek kişisel gelişimini tamamlayamamış tiplere sempati beslemesi. bu böyle uzaaar gider.

kocasını 8 ayda 300 erkekle aldattı

Orospuluğun kitabını yazmak.

bizbize yeteriz türkiyem kampanyası

Kim kimi kopartıyor belli değil..
görsel

22 mart 2020 covid 19 vakasının 1529 a yükselmesi

“GENÇLERE UYARIMIZ VAR: Salgının dışında değilsiniz.” Bu cümleden yeni kayıpların genç olduğunumu anlamamız gerekiyor!! Evde kal demesi kolay!! Gece ölüm haberlerinizi okuyup sabah sevdiklerinden ayrılıp işe gidenler ne olacak!!

saat 21 de sağlıkçılara destek alkışı

Akşam 9 a kadar dışarda gezip piknik yapıp,sahillerde balık tutup çalışmak zorunda olan insanları ayırıyorum ve sonra sağlık çalışanları için saat 9 da apartmanda alkış tutmak kadar güzel bir destek görmedim.....

sokağa çıkma yasağı

#SokağaÇıkmaTürkiye ama faturalarını düzenli öde..kredi taksitlerini atlama..

Peki nasıl?

Ben bilmem..öde işte..bak kolaylık sağladık.internetten ödeyebilirsiniz.

Yalnız ben müteahhidim..vergi affı lazım..

Haaa.. senin iş kolay canım hallederiz

seninle şöyle olabilirdik

görsel

doktorları alkışlama saçmalığı

sadece sağlıkçılar için olmamalıdır. markete gidiyoruz çalışanlar hala orada, eczacılarda çalışıyor. banka çalışanları da halen şubelerde. çöplerimiz halen alınıyor. bence bu alkış sadece sağlıkçılara değil tüm işinin başında olanlara gelmeli.

anın görüntüsü

görsel

geceye bir kolpaçino repliği bırak

görsel

19 mart 2020 vaka sayısının 359 a yükselmesi

vaka359. vaka artış oranı dünden bugüne %80'den fazla.. test sayısı arttıkça yoğun bakıma alınan hasta sayısı da artacak evde kal diyoruz da her gün işe gitmek zorundayız.

sokağa çıkma yasağı

şu evde kalın diyenleri anlamıyorum. zaten biz her sabah gıcıklığına gezmeye gidiyoruz. herkesin işi gücü var. devlet sokağa çıkma yasağı ilan etti de bizim haberimiz mi yok?

23 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçı

görsel

yerli otomobil

Yerli otomobil 100 bin tl olacaksa ne anlamı kaldı o "yerli" nin. Biz son teknoloji istemiyoruz, orta ayarda gelirlilerin ihtiyacı olanı alması için otomobil yapılmasını istiyoruz!

asgari ücretin 2 bin 324 tl olması

Asgari ücreti belirleyen Bakanın maaşı 30 bin TL,
Şükredin diyen imamın maaşı 7 bin TL,
Simit yiyin diyen Milletvekilinin maaşı 25 bin TL,
Bunları alkışlayanların maaşı, 2.324 TL
......!!!

fenerbahçe

Recep kruse
görsel

ceren özdemir

Ben bu çağdan nefret ettim.Etimle kemiğimle nefret ettim.
-Cahit Zarifoğlu

14 kasım 2019 türkiye izlanda maçı

Takım Avrupa kupasına gitme garantiledi hala boş beleş konusan saçma sapan insanlar var adamlar farkında değil bence hacı Avrupa kupasına gidiyoruz yıllardır gidemedimiz var ya o Avrupa kupası.