bugün

Bu hafta başakşehir'e farklı yenilmesi fenerbahçe açısından çok iyi olmayacak. Bu farkın öfkesini ve taraftar nezdindeki kötü durumunun acısını fenerden çıkarmak isteyecek ve ekstra motivasyonla oynayacaktır. Berabere falan kalsalardı da uyumaya devam etselerdi.
Yazıklar olsun maçları izledikçe acı çekiyorum. Eski takım ruhunu eski güzel günleri özledik.
an itibarıyla tecavüze uğrayan renkli takım.
ulan bu takım daha geçen sene en dipte olduğu sezonu bile iki kupayla kapattı. 2 yıldır derbi kazanamıyormuş. feneri türkiye kupasın finalinde ezen, beşiktaşı süper kupada yenen kimdi az takımınızın arkasında durun. biraz rakibi tebrik etmeyi de öğrenin yenildiğiniz zaman hemen bizim takım bizim yönetim az rakibi tebrik edin la.
sahada ileriye dönük oynayan tek kişi muslera.
(bkz: beter olun)
Her kötü geçen sezondan sonra ''bunlardan yine bir şey olmaz yea'' diyenleri her seferinde morartan takım olup dursun belası gitse kaldığı yerden devam edecektir.
Dursun Özbek gibi efsane bir başkanı olan kulüp.

Uzun yıllar daha görevine devam etmedi dileğiyle...
Sapı atık gitar gibi bir takım. Ne entonasyon var ne tuşe. Kanser ettiniz bizi yeter defolun.
görsel
zerre üzülmedim bugün alınan yenilgiye. zaten mahalle takımından farkımız kalmadı. bence artık taraftar yüreğine taş basıp galatasaray adı taşıyan ne varsa boykot etmedikçe ve bir kısım asalağı istifaya zorlamadıkça götü dogrultamayacak bu takım. düne kadar sorun dursun özbek diyordum ama artık o da yetmez. bu adamı ibra eden o liseliler de defolup gitmeli.

benim ve benim gibi milyonların 3 kuruş kazancından ayırıp bilete, maça, formaya verdikleri paralar sabri ve selçuk gibi haketmeyenlerin, basiretsiz yöneticilerin ve klübe yapışmış diğer tüm işe yaramaz asalakların cebine girecekse sikeyim böyle takımı da taraftarlığı da. bu takım artık bir kısım dinozorun para cukkalama merkezi olmuş ve ben buna alet olamam.

dursun'un ibra edildiği gün bitti bu takım benim için. size harcayacağım parayı da enerjiyi de gider kendi şehrimin takımına harcarım.
itin köpeğin diline düşmüş alay konusu olmuş hatta,beyinsizler tarafından fetocu ilan edilen takimim...

Aldırma cimbom aldirma...
(bkz: fetö düştü kel göründü)
Aman sakın takımı tekrar ayağa kaldırsın falan diye Fatih terim i getirmesinler. Belki aylardır yazıyorum riekerink i de göndermeye gerek yoktu. Zaten Galatasaray için 2 ihtimal vardı ya 3.lük ya 4.lük. hiç gerek yoktu teknik direktörü değiştirmeye.

Şimdi eğer tudor ile bir gelecek düşünülüyorsa hemen gelecek sezon için çalışmaya başlasınlar. Zaten tekrar diyorum her türlü ya 3. Ya 4. Olacaktı takım.
Rakibi Barça sanmışlar. He yavrum, haftaya Barcelona'da rövanşı var.
beter olması dileğiyle! yoksa dursun özbek defolup gitmeyecek! tam bir akp projesi bu herif!
'' kurt kocayınca kedinin köpeğin maskarası olurmuş '' lafının en güzel örneğidir. dünden beri bu takımı sevenler gözyaşı döküyor. ama elbette bu rezalet sonsuza dek sürmeyecek. elbette bir delikanlı çıkıp '' yeter lan, başlarım idari ve teknik yönetiminize, çekilin kenara '' diyecek ve değişim başlayacak.
bugün galatasaray ile dalga geçenlerin takımlarının sürüm sürüm sürünmesi için allah' a hep dua edeceğim. elbette o dualar karşılıksız kalmayacak. hesap günü gelecek ve hezimetler yaşayacaksınız pis herifler. beter olacaksınız. beddua ettiniz misli misli iade ediyorum. o beddualar bir gün takımınızı bulacak elbette.
sadece sabır göster, acını sessizce yaşa galatasaraylı. elbet bu şımarıklarla dalga geçeceğin günler gelecek.
Renkli takım işte.
Fetö'nün duaları sıkıymış bir dönem şimdi etkisi azaldı zaar.
tamamen kimyasının değişip, kadro uyumunun olmadığı bir takım haline gelen takımımdır.

mesela gökhan zan'ı beğenmezdik ama gökhan zan defansta şuan ki tüm defans oyuncularından daha tecrübeli ve hırslı oynuyordu.

rierayı sol bekte beğenmezdik ama hala bu adam gibi bindirme yapamıyorlar.

amrabat ı beğenmezdik ama sol kanatta ne bruma ne rodriques ne de yasin bu adamın verdiğini veremiyor.

eboue ye yapmadık bırakmadık ama sabri yi gerçekten kesen ve mevcut sol bek oyuncularımızın hepsini donunda sallayacak bir adamdı.

melo konusuna hiç girmiyorum.

selçuk melonun yanında daha yaratıcı ve daha serbest oynadığı için, partneri burak'ın dilinden de anladığı için sırıtmıyordu ama artık melo da yok burak da yok.

elmander fiziğiyle, burak da boş koşularıyla defansı inanılmaz yıpratıyordu şuan ne eren ne de podolski 2 oyuncunun yaptığının 5 de birini yapamıyorlar, top gelsin diye olduğu yerde bekliyorlar.

üzgünüm ama yere göğe sığdıramadığımız bruma da zerre kadar zeka yok. defans oyuncuları brumaya o kadar alışmış ki üzerine geleceğini ve pas vermeyeceklerini bildikleri için anında topu ayağından alıyorlar.
yasin'in artık ne geriye ne de ileriye faydası var.
rodriques yetenekli ama mevcut kadroda kendini gösteremiyor.

eren boş koşu yapmıyor ve rakip defansı hiç tedirgin etmiyor.

podolski yürüyerek oynuyor, mücadele etmiyor, çevresindeki oyuncular için tehlike arz etmiyor.

selçuk bitmiş, tolga yeteneksiz,
de jong un yanında iyi bir partner olsa performans gösterir ama adam artık yaşlandı, mücade edebilecek durumu yok.

semih, ahmet çalık, chedjou allahlık olmuşlar.

mücadele eden varsa linnes, sneijder, muslera, rodruques, josue, hadi bir de eren olsun.

bu takım baştan aşağıya revize olmalı.

podolski gidiyor gitsin de, yanında yasin, semih, chedjou, sneijder, selçuk, tolga, serdar aziz, ahmet çalık, bruma ve de jong u da götürsün.

kısaca bu takıma taş gibi 2 tane defans oyuncusu, sağ bek, taş gibi 2 tane orta saha, 1 kanat ve 1 forvet şart.

as takıma alıp oynatılacak tam tamına 7 tane oyuncu şart.

işte o zaman iddialı bir takım haline gelir. onun haricinde gs den bi bok olmaz.
Milyon dolarlık yedek kulübesi mevcuttur;

görsel

http://sampiy10.gazetevat...74-futbol-sampiy10-haber/
fetö desteği ile bugünlere gelebilmiş olan fransız himayesi takımı. *
beynini aldırmis anguslarin habire başlığında otlayip toynaklariyla entry yazdığı takimim..

hadi basin gidin amk başka yerde otlayin..
abdullah öcalan'ın tuttuğu takım.

ayrıca fetö desteğini alenen meydana çıkmıştır.
hakan şükür, arif erdem gibi efsaneleri! fetö terör örgütünün elemanı çıkmıştır. vatan haini olmakla suçlanıyorlar.

resmi sitesinden türkçe ve ingilizce harici fransızca dili mevcuttur. türkçe ve ingilizce olması normal ama fransızca neden? fransızca global bir değil ki?

fetö nün ayyuka çıkması ile beraber düşüşe geçmiştir.
daha beter olacaksınız.
-drogbayi yolladik hemde kovarcasina
-burak reis giderken neredeyse arkasından teneke çaldık
-Ünal basgan gitti sevindik
-fatih hoca gitti sevindik.

peki şimdi
-drogba geri gelse taraftarin %70 i evet der
-burak gitti eren kazmasinin gol atmasını bekliyoruz.
-Ünal basgan zamanında 2 lig,2 ziraat 2 süper kupa,2 smp ligi üst şimdi
-peki şimdi sadece 1 ziraat 1 süper Kupa.
-fatih hoca gittikten sonra (prandelli,hamza,mustafa Denizli, reekerink,tudor tam 5 hoca ama ortada başarı yok doğru dürüst kupa yok transfer yok).

gidenlerin Ahı fena tuttu. ..
https://twitter.com/incic...status/854595703800311809

(bkz: para komidinin üstünde)
Derbide Sahasında kupa kaldırdığımın çoçuklarını 2 - 0 yenecek takım.