bugün

https://pbs.twimg.com/med...BI22cfzCQAAsq6P.jpg:large
(bkz: şereftir seni sevmek)
(bkz: senle ağlayıp gülmek)
(bkz: galatasaray sevgisi)
(bkz: sürecek sonsuza dek)
çocukken babamın ilk defa bağırarak sevindiğini gördüğümde yanına gitmeye korkuyordum, bana çok garip gelmişti.

onu soran gözlerle izlediğimi fark edip hızlıca yanıma geldi ve beni tutup kaldırdı suratıma mükemmel bir ifadeyle baktı ve

"sen galatasaraylısın oğlum." dedi.

galatasaray benim için budur.

(not: hangi maç olduğunu kendi de hatırlamıyor)
antep veya sivas maçlarının birinde berabere kalarak kadıköy de tekrar şampiyon olması gerçekten çok güzel olacaktır.
http://s7.directupload.ne...mages/130427/deizerju.swf
seneye bu zamanlarda 4. yıldızını alacak olan türkiye'nin en büyüğü.

(bkz: seni sevmeyen ölsün)
1 saat sonra inşallah 2012-2013 sezonunun şampiyonu olacaktır.
görsel
görsel
an itibariyle kalan üc macindan bi üc puan daha alsa sampiyon olacak olan takimdir.
5 mayıs 2013 gunu sampiyonlugunu resmen ilan edecek turk futbol devi.

Ilklerin ve teklerin takimi.

Hayat.

Can.
https://pbs.twimg.com/med...BJBfAClCEAAVBll.jpg:large
19. kez şampiyonluğa gidiyoruz ama şampiyonluk kutlama sayılarında hala fener önde :/

edit: pardon da yorum yok lan entrymde. bildiğin bilgi içerikli, objektif bir entry bu. neden eksi geldi ki *
devlet tarafından hem kendi hem taraftarı kollanan, kayırılan kulüp. sizi allaha havale ediyoruz.

(bkz: devletin galatasaray taraftarını kayırması)
ingiltere lig kupasından çeyrek finalde elenen rus takımı. başarı beklememek gerekirdi zaten.
haftalardır lider olan takım.Bir de devlet desteği diyip dururlar.Bir bakalım darbe dönemine.Herkes yaltaklanmak için bi yerlere kenan evren adını verirdi.Bri bakalım ne stadıydı o şükrü saraçoğlu.Neydi o stadın adı.ismet inönü'nün inönüsü.Peki neymiş o stadın adı.Ali sami yen.Gelelim sorumuza.Hangi isimler başbakandır.Kimmiş devlet yalakası olan sırtı devlete dayayan.
futbol takımı. şuan elinde bulundurduğu bir çok gayrimenkul'u 12 eyllül cuntasına borçlu aş beleş arazilere konan asalak bir futbol kulübüdür, utanmasalar 12 eylülde gassaray işkence gördü diyecekler 12 eylül sizi adam etti adam şuan beşiktaş ne ise sizde o idiniz yıllarca şampiyon olamayan açlıktan nefesi kokanlar ordusu idiniz riva ve florya verildide kurtuldunuz, devlet stadınız tekrardan yaptı 12 eylülde.
renkleri sarı lacivert olan , fa kupasını 8 kez kazanmış rus kulübü.
Türkiye'ye avrupadan kupa getiren ve getirebilecek tek takım.
En unutulmaz maçı Fener'den yediği 6 gol olan beceriksiz takım. Hagi diye efsane zannettikleri ama aslında kestane olan oyuncuları vardır. Tek yaptığı defanstan top çıkarmaktır.
cimbom galatasaray, galatasaray şampiyon. şampiyonuz cimbomum.
2012-2013 türkiye süper ligi şampiyonu.
ilklerin takımı ve dünyaya Türk futbolunu tanıtan takımdır.
bu hafta sivasspor'u evinde mağlup ederse, şampiyonluğunu ilan edecek çocukluk aşkım.

kendisinin bana verdiği mutluluğu şu ana kadar hiçbir şey veremedi.
bir takımdır ki, 19. şerefli ve tertemiz şampiyonluğuna çok yakın. febeşler siz gene saraçoğlunu yakın.
türk futbol tarihinin en overrrrrated, magnificent romanticized, fantastically loved takımı. vallahi teribıl şekerim.

çok yaşa fenev.