bugün

entry'ler (207)

seksenler

şimdi çok param var çok zenginim etrafım kalabalık ben ise içinde bir alabalık ama hep eksik hep yarım.

game of thrones

4.sezonu iple çektiğim dizi .

ismail abi

o gemi bir gün gelecek be ismail abi. sen bizim yüreğimizin denizisin.

leyla ile mecnun

104. bölümü yayınlayarak trt nin bende özledim dediği dizidir.

leyla ile mecnun

trt baktı ki kendi dizilerinden çok bitirdiği dizisi leyla ile mecnun konuşuluyor bütün gazeteler leyla ile mecnunun haberlerini veriyor 3 sezon boyunca internetten izledim 4. sezon televizyondan izleyeyim diye televizyon aldım şimdi televizyon evde süs eşyası gibi duruyor dayanamadı ama Allah cezanı versin trt bizi bitirdin

leyla ile mecnun

ismail abi;sen mi değiştin mecnun.
mecnun;yo
ismail abi; ben mi değiştim yoksa mahallemi değişti.
ben bu mecnunu tanıyamıyorum mecnun
bende bu mecnunun ismail abisi olamayacağım.

fatih harbiye

peyami safanın diziye aktarılmış doğu ve batı arasındaki uzaklığı anlatan eseridir.

neslihan atagül

özellikle araf filmi ile beyaz perdeyi yırtarak oyunculuğu başarmış bu filmle ödül almıştır. ne kadar çok durgun konuşması ile baysada güzel bir oyuncudur.

kadir doğulu

burcu esmersoy un programına çıktığında esmersoy ona seni yanlış tanımışım eğer yakından tanımasaydım hakkında çok kötü şeyler düşünürdüm dediği oyuncudur. acaba çevresindekiler onun hakkında ne söylüyorda bu kadar kötü tanınıyor. ya adam kötü ya da onu kötülüyorlar.

leyla ile mecnun sözlük

artık sadece sözlükte konuşulur trt dizimizi kaldırdı. resmen bir parçamız gitmiş gibiş oldu.

leyla ile mecnun izlememek

artık izlememek değil izleyememek olarak geçecektir çünkü trt te çok pis koydu bize. gezi olayları nedeniyle diziyi yayından kaldırdı.

öğretmenlerin artık 3 ay yatamayacak olması

3 ay değil o 2 ay deniliyor sanki çok az diğer çalışanlara 10 gün tatil verilirken 2 ayda çok değil mi. hak ediyorlar deniliyor gece mesaisi yapıp vardiyalı çalışan meslekler ne yapsın. çocuklarla uğraşmak kolay değil dediniz çocuklarla uğraşan tek meslek öğretmenlik mi o zaman her çocukla uğraşan mesleklere 2 ay tatil verilsin. doktorlara tam gün yasası diyorlar o zaman onlarda tam gün çalışsın. resmi tatillerde çalışan evine gidemeyen o kadar çok meslek var ki. kıskanıyorsanız sizde öğretmen olun deniliyor bu kıskançlıktan çok adalet olmasını istemektir.

galatasaray

türkiye nin gururu ve birincisidir.

allah ı niçin göremiyoruz

görebilseydim.. diğer çocuklar gibi köy okuluna giderdim. ama ben dünyanın öbür ucundaki körler okuluna gitmek zorundayım. öğretmenim Allah ın körleri daha çok sevdiğini söyledi. çünkü onlar göremiyormuş. bende eğer öyle olsaydı bizi kör yapmazdı çünkü böyleyken onu göremiyoruz dedim oda bana Allah görünmezdir o her yerdedir onu istersen hissedebilirsin parmaklarınla onu görebilirsin. bende hergün parmaklarımın dokunduğu yerde Allah ı aradım ve ona herşeyi anlattım kalbimdeki sırları bile
rang e khoda

gecenin şarkısı

ata demirel büklüm büklüm.

leyla ile mecnun

Füzuli: sende mecnunluk istidadı yok mecnun olmak için ne yaptın?

zor meslekler arasına öğretmenliği sıkıştırmak

her mesleğin bir zorluğu vardır. ama gece mesaisine kalan, canını tehlikeye atarak görev yapan insanları da unutmamak lazım.

kürk mantolu madonna

sabahattin ali tarafından yazılan insanların canları sıkıldığında açıp tekrar tekrar okuyabileceği bir kitap. her okuduğunuzda böyle bir aşk var mı diye kendinize sorabilirsiniz.

bülent arınç ın şehit annesine verdiği tarihi ayar

ondan beklenen cevaptır. kendine akışan cevabı vermiş.

evlilik aşkı öldürür

evlilik aşkı öldürüyorsa seninle ölmeye hazırım.