1. 1.
  gelecek vadeden yetenekli arjantinli futbolcu.
  2 -1 ... andlee
 2. 2.
  henüz 19 yaşında olmasına rağmen yüksek tekniği, estetik golleri, sürati ve fırsatçılığı ile dikkat çeken fransız futbolcu. river plate' de oynamaktadır. youtubede birbirinden güzel gollerinin videoları mevcuttur.
  2 -2 ... legend of the stranger
 3. 3.
  arjantin' e gidip futbolcu izleyen fatih gökşenin gözden kaçırdığı süper yetenektir. herkesin tanıdığı gallardo' yu izlemiştir üstelik. israfın bu kadarıdır.
  1 ... legend of the stranger
 4. 4.
  arjantinin son 2 yılda messi ve aguero dan sonra yetiştirdiği 3.önemli futbolcudur.fiziki açıdan her ikisine büyük üstünlük kurmakla beraber onlardan daha yavaş ama teknik bakımındanda ikisinden aşağı kalır yanı yoktur .kendisi fransa milli takımına çağrılmıştır ana henüz arjantini mi fransayı mı seçeceği konusunda kararsızdır.bizim yöneticilerimiz bi 2 sene önce gidip bu tür oyuncuları izlemek yerine menejerlere bakarak oyuncular almaya devam ederlerse türk futbolundan hiç bi şey olmaz.
  2 ... yazaroglan
 5. 5.
  bu arada river da oynadığını ve 19 numaralı formayı giydiğini söylemeyi unutmayalım
  1 -1 ... yazaroglan
 6. 6.
  17 milyon dolar bonservis bedeli ile real madrid li olmus, david trezeguet gibi arjantin-fransiz kirmasi olan cok yetenekli forvet.arjantin ligi nin bir baska yetenek kupu ortasaha oyuncusu icin (bkz: fernando gago)
  1 ... elendil
 7. 7.
  beşiktaş'ta oynayan federico higuain'in kardeşi.
  2 ... delgado
 8. 8.
  besiktasın bu adamı almak için gittiği fakat bir yanlış anlaşılma sonucu federico higuain'i aldığı da söylenir. *
  4 ... xargn
 9. 9.
  real madrid'te geçirdiği yıllarda iyi aşama kaydetmiş futbolcu. geçen senelerdeki korkak, güvensiz genç adam gitmiş, ne yaptığını bilen bir higuain gelmiş. parlayıp sönen saviola misali silinip gitmeyeceğini tahmin ediyorum.
  1 -1 ... moltisanti
 10. 10.
  la liga'da 8.golünü attı dünkü valencia maçında attığı 2 golle.

  bir şekilde atıyor. aslında iyi de golcü.
  1 ... delicious