Advertisement

 1. 1.
  korede sac metal işleme kalıpları yapan bir firma, kalitesiz yaptığı söylentileri vardır.
  ... p.stranger
 2. 2.
  fotoğraf makinası filmi üreten markadır. dış kapagının rengi yeşildir.
  1 ... semi
 3. 3.
  japonya'nın en yüksek noktasıdır.
  -alıntı-vikipedi-
  1 ... bubble
 4. 4.
  japonya'da bir yanardağ.
  ... dolayli zarf tumleci
 5. 5.
  japonya'da tokyo'nun 80 km batısında 3776 metre yüksekliğinde bir dağdır. japonlarca zirvesinde tanrıların yaşadığına inanılır ve kutsal sayılır. hatta bu yüzden dağa bir saygı ifadesi olarak fujisan derler. yani kişileştirme söz konusudur. onlar için dağ bir koruyucu ve gözeticidir. ayrıca yama japonca'da dağ demektir. ama onlar fuji-san'ı tercih eder.içi açıcı iki fotograf:

  fuji

  fuji
  2 ... terzioglu
 6. 6.
  (bkz: beldeyama)*
  1 ... patlamismisir
 7. 7.
  (bkz: agfa)
  ... cranium
 8. 8.
  Fuji Dağı Tokyo'nun hemen batısında bulunan,tepesi her zaman karlı bir dağdır. Halen aktif olarak değerlendirilen bir volkan olsa da en son 1707 yılında faaliyete geçmiştir. Japonya'da Fuji-san adıyla bilinen dağ büyük bir tehlike arz etmez. Fuji Dağı'nın eteğindeki Aokigahara Ormanı ile ilgili efsanelere göre,buradaki ruhlar buzla dolu büyük mağaralarda pusuya yatarak dağa tırmanmak isteyenleri tehdit eder. Ancak her yıl 200.00 insanın dağ üzerine inşa edilmiş yolları ve 10 gezi istasyonunu kullanarak dağa tırmanması efsanenin gerçek olmadığını ispat eder.
  ... rick blaine
 9. 9.
  Japonların en ünlü dağıdır.
  ... venividivici
 10. 10.
  birçok japon çizgifilminde görünen dağdır. tsubasa'nın futbol oynadığı yuvarlak sahanın bu dağın zirvesi olduğu rivayet edilir.
  ... spaltula