1. 1.
  1 nisan 2006 tarihinden itibaren türkiye edisyonu çıkmaya başlayan ve tanıtım fiyatı 2,5 ytl olan aylık futbol dergisi. editörlüğünü mert aydının yaptığı derginin % 90ını türkiyeden % 10unu da dışardan alınan haberlerden oluşmakta. içeriği hayli zengin olan dergi radikal futboltadında ve bir futbol kültürü oluşturmak için bire bir. haberler, röportajlar ve fotoğraflar çok kaliteli hazırlanmış. ülkemizde futbola bakışın standartlarının yükselmesi için güzel vesile.
  3 ... registerlater
 2. 2.
  orjinali ingilterenin en çok satan futbol dergisi olan türkiye versiyonu hede...
  1 ... phyxius
 3. 3.
  ilk sayısının kapağında anelka, içerisinde "türkiyede yapılan en büyük 20 hakem hatası, ümit bozkurt röportajı, türk futbolundaki 50 kült isim, olaylı psg - marseille maçı, espanyol - barcelona derbisi" gibi ilgi çekici konular bulunan dergi.
  2 ... sin...
 4. 4.
  gercekten 2.5 ytl olan tanısma fiyatı sonrası kacırılmamasi gereken ozellikle turk futbol dergilerinde alıstıgımız kalitelede avrupadan futbol * * * haberlerinin yanısıra, avrupadan futbol tadında turkiye ligi arastımalarının röportajlarının oldugu editörlüğünü mert aydın ın yaptıgı futbol dergisi.
  2 ... city walk
 5. 5.
  ford'un digitürkte süperlig maçları başlamadan öncey ayınlanan reklamlarında kullandıkları slogan.
  1 ... berbay
 6. 6.
  ilk 2 sayısını alabildikten sonra haziran ve temmuz ayları sayılarını maalesef alamadığım ve o aylardaki konuları gerçekten merak ettiğim türkiyede çıkmış en güzel dergilerden biri.
  1 ... hipernova
 7. 7.
  ing. dört dört iki
  1 ... trinfr
 8. 8.
  goal'e göre nasıl olduğunu öğrenme amacıyla bu ayki sayısını alacağım dergidir .
  1 ... gerko
 9. 9.
  Dünya'nın çoğu ülkesinde satılan futbol dergilerinden birisidir.
  1 ... oumar
 10. 10.
  cebit bilisim eurasia 2006'da ağustos sayısı ücretsiz olarak fuar katılımcılarına dağıtılan dergi.
  1 ... salca