bugün

psv'de süper bir performans sergilemiş, manyak goller atmış ve büyük takımların iştahını kabartmıştı. premier lig'e gideceğini açıkladı, herkes manchester united dedi o ise bence hatalı bir karar vererek her mevkisinde en az 3 alternatifi olan chelsea'yi seçti. olmadı, mutsuzdu, yapamadı orada, ya da ingiliz futbolu ters geldi. atletico madrid istedi hevesle bu sefer oranın yolunu tuttu. neredeyse tüm gün yağmur yağan londra'dan kurtulmuştu artık. fernando torres ile birlikte çılgın atma vaktiydi. vicente calderon için efsane günler olabilirdi. ama gene olmadı, ya uyum sağlayamadı ya da hollanda ligi onun için çerez gibiydi bilemiyorum. ama dünya sayılı derecede az kalmış olan komplike forvetlerden birini kaybetmek üzere. umarım tomas rosicky vereceği milimetrik paslarla kendisine getirir bu yugoslav'ı..

edit:tomas rosicky beni yanıltarak arsenal'e gitti, kezman'da fenere.. aman kimse kendine getirmesin şu adamı gol manyağı olur yoksa bizim düşük kalite ligimizde..

edit2:evet galatasaraylıyım..
hollanda ligi gibi dandik sayılan bir ligden premier league e gitmesi onun için bir talihsizlikti elbette.zaten psv nin forvetine kimi koysan atıyor 20 tane.
atletico madridte de bekleneni veremeyerek hayal kırıklığı yaratmış futbolcu
kezman diye yazılsa da bir harfi üstünde inceltme işareti olduğundan, doğru okunuşu kejman olan futbolcu.

(bkz: kezban)
(bkz: isminde c harfi bulunmayan sirp futbolcu)
fenerbahçe ile anlaştığını açıklayan futbolcu.
kelimelerle anlatilamayacak kadar inanilmaz bir son vurus becerisine sahip olan; fenerbahce ile anlastigi an itibariyle fb tv tarafindan duyrulan dunyaca unlu sirp golcu. hayirli olsun.*

http://www.youtube.com/watch?v=pjsYY1_xNgo&mode=related&search=

2 yil sonra gelen edit: kelimelerle anlatilmazmis.. hass..
fenerbahçe ye transfer olmuş canlı yayına telefonla bağlanmış ve hatta şampiyon fenerbahçe bile demiştir kendileri.hayırlı uğurlu olsun.
fenerbehçe ye transferi üzmüş süper forvet..dünya futbolu bir yıldızını daha kaybedecek.
asi ve hırçın sırp futbolcu. psv'de oynadığı futbolla dikkatleri çekmiş ancak bir daha o performansının yanına yaklaşamamıştır. çok kritik maçlarda gördüğü kırmızı kartlarla zaman zaman büyük tepkiler toplamıştır. türkiyedeki hakemler eğer biraz cesur olursa bir çok maçı cezalı olarak geçirmesi muhtemeldir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.