1. 1.
  cnnturk'te alp özgen ve bağış erten ile beraber futbol ekstra programını yapan aynı zamanda radikal gazetesinde köşe yazılarını okuduğumuz futbol yorumcusu
  ... mmtyvs
 2. 2.
  four four two dergisinde mert aydın yerine editörlüğe getirilen başarılı kadın spor yazarı.
  1 ... krmyrdsn
 3. 3.
  kısa saçlıdır.
  ... wtasyh
 4. 4.
  http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=239322
  ... krmyrdsn
 5. 5.
  fourfourtwo nun editörüdür. ortalama bir bayanı geçtim futbol bildiğini iddia eden bir erkekten bile daha mantıklı konuşmaktadır futbol hakkında. *
  ... liverpoolmlt
 6. 6.
  türk spor basınında bütün erkek gazetecilerin de katılacağı bir birikim yarışmasında kesinlikle ilk 5 içinde olacağından emin olduğum inanılmaz insan. ingiliz futbolu uzmanlık alanıdır, fulham taraftarıdır ve craven cottage'dan kombine sahibi olduğu efsanesi kendisi tarafından doğrulanmıştır.

  içi tamamen boş olan burcu esmersoy'un bacaklarının gölgesinde kalması, ancak hıncal uluç gibi insanların celebrity olduğu basın camialarında mümkündür ve ne yazık ki o camia bu memlekettedir.
  4 ... saylon muzaffer
 7. 7.
  galatasaray taraftarıdır yenilsen de yensen de programında ibrahim üzülmez in kapalı önünde fulleriyle takımı atağa kaldırmasını gönülden dileyen beşiktaş taraftarına dokundurmasıyla üzmüştür ama sporun gülen yüzlerinden birisidir burdan yarım metre sağa yarım metre sola dönmeyi tango zanneden spor özürlü burcu esmersoy a selam ederim.
  2 ... diye dusunuyorum
 8. 8.
  galatasaray taraftarı mükemmel bir insan. mütevazıdır. diğer spor adamlarının veya kadınlarının yanında bambaşka bir insandır. sorulan soruya cevap verir artistlik yapmaz. süper bir insan.
  2 ... oscarheykelcigi
 9. 9.
  fanatik galatasaraylı ve objektifliğin yanından dahi geçemeyen bir şahıs. rıdvan dilmen düşmanı olduğunu da belirtelim. adam a dese hanımefendi kusur arıyor. sanki kendisi spor yazarlığının kitabını yazmış(!).
  -3 ... dersini almis da ediyor ezber
 10. 10.
  çoğu 6saraylı gibi gereksiz konuşup yazmakla meşgul olan hede.
  1 -4 ... bushido