1. 1.
  Aykut Kocaman, 4 Mayıs 1965 tarihinde Sakarya'da doğdu. Şuan da Konyaspor'un teknik direktörlüğünü yapmaktadır. Futbolculuk döneminde Fenerbahçe formasıyla yıldızlaşmıştır. Türk Milli Takımı formasını da çok kez giymiştir.

  Futbolculuk Kariyeri
  Sakaryaspor
  Fenerbahçe Spor Kulübü
  istanbulspor

  Teknik Direktörlük Kariyeri
  istanbulspor (2000-2004)
  Malatyaspor (2004-2005)
  Konyaspor (2005- )
  9 -5 ... arabaciarabayatasget
 2. 2.
  "nası koydu aykut kocamaaaannnn" şeklinde bir tezahürata ilham vermiş ünlü Türk futbol adamı..
  26 -5 ... thoth
 3. 3.
  fenerbahce'nin gol kralı futbolcusu. teknik direktörlük hayatında da futbolculuğunda olduğu gibi başarılı olmuş ve istanbulspor'da çok zor şartlar altında çalışmasına rağmen takım satılana kadar ligden düşürmemiştir. bu arada istanbulspor'un neredeyse taraftarı olmayan bir takım olduğunu da unutmamak gerekir. kendisi hakkında yazılmış "kocaman bir adam" isimli bir de kitap vardır.
  6 ... denizci cakabey
 4. 4.
  esas meslegi jimnastik hocalıgıdır,türkiyede jimnastik cevikliği ile futbolu birleştiren ender isimlerdendir.
  6 ... karpuzkabugu
 5. 5.
  soyadindan oturu arka tarafinin buyuk oldugu konusunda tezahuratlara maruz kalan futbol kisisi.
  10 -24 ... salca
 6. 6.
  kariyerine ankarasporda sürdürecek teknik direktör...
  3 ... tttddd
 7. 7.
  Fenerbahçe'nin 11 numaralı efsanevi futbolcusu. soyadı gibi yüreği de kocamandır.
  4 -1 ... kim ne demisti
 8. 8.
  ertuğrul sağlam ile görülebilecek en efendi futbolculardan birisi olabilen, futbolculuk zamanındaki başarısını yine, ertuğrul sağlam gibi, ''antrenörlük'' evresinde de sürdüren, adam gibi adam, galatasaray'a kamyon dolusu gol atmış olmasına rağmen, galatasaraylılarca da sevilebilen nadir isimlerden birisi olan eski futbolcu; antrenör...
  1965 doğumlu olup, 15 yılı aşan profesyonel futbol hayatında ''3 kez gol kralı'' olup, ''fenerbahçe formasıyla, 1. lig'de en çok gol atan futbolcu'' unvanını da elinde bulundurmaktadır...
  5 ... faidelibilgi
 9. 9.
  endüstriyel futbol cehenneminde, futbolun sadece futbol olmadığını bilen melek gibi adam.
  radikal gazetesinin spor ekine verdiği bir demeci hatırlıyorum: "80 sonrası gelişen bireycilik düsturu..." diye başlayıp aynı uslüpla devam ediyordu. iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz futbolcularımızı gözönünde bulundurursak, yeşil sahaların dilidir.
  5 ... apatheticfrog
 10. 10.
  sadece futbol oynayan, gol atan, şuanda çoğu terbiyesizliklerin çirkinliklerin sergilendiği yeşil sahalarda görevini yapan, hakeme bağırıp çağırmayan, maç bitiminde ise klişe bir konuşma yapmaktansa güzel cümleler kurabilen, efendi kişiliğe sahip, fenerbahçe'nin 100.yıl kutlamalarında onore etmesi gerektiği eski futbolcu. kocaman bir adam.
  3 ... krmyrdsn
 11. aykut kocaman Başlığındaki Önemli Entry'ler