1. 1.
  Logan'ın yönetmeni James Mangold'un yeni filmi. Matt Damon ve Christian Bale gibi sevilen isimler yer alıyor. Film Ferrari'yi 1966 yılında yapılan Le Mans Dünya Kupası'nda yenmeye çalışan Ford mühendisi Carroll Shelby ve birlikte çalıştığı ingiliz şoför Ken Miles'ın tamamen yeni bir otomobil üretebilmek için yaptıkları çalışmaları konu alacak. A.j. Baime’in Go Like Hell: Ford, Ferrari and Their Battle For Speed and Glory at Le Mans isimli kitabından uyarlanan filmin şimdiden biyografik filmler arasında önemli bir yer kazanacağı düşünülüyor.
  ... jerry drake
 2. 2.
  Donuza eklemem diyordum ama birini eklemişim ki ilk entry'i göremiyorum hemen düzelteyim.

  Baş harflerinin f olması dışında kıyaslama konusu olmaları ferrari'ye hakarettir.
  1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 3. 3.
  28 haziran 2019 da vizyona girecek aksiyon/biyografi/dram kategorili, james mangold'un yöneteceği film. Baş rollerde christian bale, matt damon, jon bertnhal ve caitriona balfe yer alıyor.
  4 ... bozuk sokak lambasi
 4. 4.
  Sıcağı sıcağına gidip izledim. Gayet güzel olmuş. Erkeklere daha çok hitap eder desem yanılmış olmam zira film bir erkeğin en çok sevdiği 4 şey olan tehlike, oyun, kadın ve araba dörtlüsünden kadın hariç 3'üne sahip.

  Marka savaşları, yarış rekabeti, hız tutkusu ve teknolojiyi güzel harmanlamış.
  Filmin en vasat yanı iyi oyuncuların kötü performansı.
  2 ... tylerdurden
 5. 5.
  --spoiler--
  cars'ın mutlu sonla bitmeyen hali. her ne kadar gerçek olaylardan uyarlansa da çoğu izleyicinin işlenen konuya tamamen hakim olduğunu düşünmüyorum, dolayısıyla bağımsız olarak değerlendirildiğinde gidişat ve final oldukça tahmin edilebilirdi. oyunculuk ve hissiyat için puanım: 7/10
  --spoiler--
  ... bos salon konusmacisi
 6. 6.
  Abartıldığını düşündüğüm film, yarış sahneleri fena değil ama yeterince iyi değil, Tokyo Drift de ki gibi gaza gelemiyorsun. Dram olarak da zayıf, Ken Miles'ın ölümü zerre duygulandırmadı ayrıca film gereksiz uzundu, filmin sonunu daha 25. dakikadan vermişsin ne diye 1.5 saat bekletiyorsun? 10 üzerinden 7 verilir. Bu yıl çıkan filmlerden The Lighthouse, Marriage Story, Jojo Rabbit, Joker, Once Upon a Time in Hollywood daha iyi filmler. The irishman, Parasite, Little Women, Uncut Gems, 1917 gibi filmleri izleyemedim henüz.
  -1 ... adam gontier
 7. 7.
  izlemesi çok keyifliydi. 'based on true story' için yeterli duygusallıktaydı bence. tabi bazı insanlar içi boş duygusallığı daha çok sevdiğinden beğenmemiş olabilirler.

  8/10
  -1 ... papatya katili
 8. 8.
  Bu zaman diliminde türk mühendisler burnunu karıştırıyordu evet.
  1 ... beatles the bes minare
 9. 9.
  öncelikle şunu söyleyeyim ki christian bale e olan tutkumdan dolayı bu entry biraz mübalağa içerebilir. muazzam bir filmdi. arabalara olan ilgisizliğime rağmen sürükleyiciliğini hiç yitirmedi, hiç sıkılmadan da izletti. finali yerli yerindeydi, ölüm sahnesini biraz daha detaylandırılmasını isterdim sadece, bi ağlaması vardı o sahnenin ama ağlayamadım içimde kaldı. christian bale de matt damon da filme çok yakışmış, aralarındaki enerji, uyum çok hoşuma gitti. akademi ödüllünü de alsa ne iyi olur demeden geçemeyeceğim, 9/10.

  Edit: kalbim temiz olduğu için 2 Oscar aldı film, en iyi kurgu ve en iyi ses kurgusu. Önce kendimi sonra filmde emeği geçenleri tebrik ediyorum swh.
  10 -1 ... hitchhiker
 10. 10.
  gayet iyi film. oyunculuklar dikkat çekiyor.
  -1 ... cazzo