bugün

Topraklarını yahudilere satıp adamlara işgalci diyen dalyarakların ülkesi. Yaptıklarının parasını verip evini satın aldığın adamın, işgalci çık evimden demesinden farkı yoktur.
israil ile yapılan tüm anlaşmaları askıya almış ülke.
https://www.sozcu.com.tr/...srail-karari-5250039/amp/
görsel
Tarih 30 ağustos 1929, Akşam Gazetesi. Araplar, çöl bedevisi mantığıyla, düşmanın önce ordusunun ve siyasal oluşumunun belini kırmak yerine köylerine, silahsız insanlarına saldırdı yahut meydanda yenilip akılları sıra öç aldı.

Her iki olasılık da tek sonucu doğurdu : Yahudi mağduriyeti. Yahudiler de bu mağduriyeti kullanarak gelişecek işgal hareketlerine zemin hazırladılar. Devlet yönetmek ciddi iştir. Kudüs elden çıkınca havai fişeklerle kutlama yapmaya benzemez bu işler.
Kktc açıklarında çıkartılacak doğal gaza çökmeye çalışan doğu akdeniz gaz forumu na en son katılan olmuştur.

Daha siz bunlar için gtünüzde ayı bağırtmaya devam edin bakalım sevgili kardeşlerim.

Kurttan post, araptan dost olmaz diye boşuna dememiş atalarımız.
türk düşmanı arap ülkesi.

https://www.yenicaggazete...kiyeyi-kinadi-251919h.htm

başımızdaki arap sevicilere öğretemedik hala.
toprakları yahudi israil tarafından işgal edilen müslüman gardaş ülke.
artık neredeyse böyle bir ülke kalmadı. çünkü, yüzde 95'i işgal altında...

yukarıda yazarın bahsettiği açıklamayı kim hangi sıfatla yapmış merak ediyorum.
işgal altında olan ülke. evet.
türkiye'yi kınamıştır.
Amk teröristleri bu itleri siktir edin bu memleketten. Bunlara acıyıp yardım ediyoruz bir de. Namussuz orospu evlatları.
Umarım israil tez zamanda bunları haritadan siler de Türkiye'nin kucağına düşerler.
Filistin diye bir devlet mi kalmış ki, Kınayalar o ülkeyi işgal eden kişiler.
Şu haritada bana filistini gösterin.

görsel
Rumlar'la Doğu Akdeniz'de doğalgaz anlaşması yapan,
Türkiye Suriye'ye girince kınama açıklaması yapan,
Ermeniler için soykırım anısına pul bastıran ülke.

Sizi haritadan silmediği her gün için israil'in amk. Kodumun çöl fareleri.
Tüm Türkiye’nin dilinde olan ülke. Filistin aslında solcuların çok sevdiği bir ülkeydi 80lerde ama şimdi tam tersi çünkü o zamanlar gerçekten zulüme karşı bir duruş, insanlık ve özgürlük için doğal bir istek ve her türlü emperyalist duruma karşı bir birlik vardı. Şimdi ise tek gördüğüm Nefret ve bu nefretin Sebebi de adım kadar eminim ki Filistin üzerinden rant yapan malum kişi. Bir çok kişi Doğu Akdeniz falan demiş de zaten Filistinlileri Filistinlilerim sevdiği insanlar yönetmiyor + bu halkın görüşünü de yansıtmıyor. Ulan biz Suriye’yle düşmanız şimdi bu bizim halkın görüşü mü? Hiç düşünmüyor musunuz böyle şeyler yani? Asıl konumuza dönecek olursak as an ardent atheist ben Filistinlileri din, dil, etnik köken gözetmeksizin destekliyorum, özgürce yaşamalarına destek veriyorum ve israil barbarlığı ve zulmunu da şiDertle kınıyorum. Bugün Filistin’e sürekli laf gönderenlere de şunu hatırlatmak isterim.

Hiçbiriniz Filistinli olmamak için dilekçe vermediniz ve bugün şanslısınız ama yarın olmayabilirsiniz. Ve sizler sırf sizin düşmanınızı eziyor diye yanlış bir oluşum veya bir çarkı desteklerseniz o çark bir gün sizi de bulur arkadaşlar tıpkı fetöcüleri bulduğu gibi. Adios.
Ermeni soykırımı adlı ağlama duvarına verdiği onayı geri çekmediği sürece en ufak destek verilmemesi gereken arap yuvası.
(bkz: kambur)
görsel
bir türk olarak gram sevmediğim ülkemsi. ülke bile diyemiyorum. yıllarca sınırlarındaki kamplarda pkk ve asala'lı teröristleri yetiştirmiştir.
Hiç sevmem bunları.
Ülke olarak görmediğim bir yer. Diğer arap ülkeleri gibi.
sanılanın aksine globallerin fonladığı devlet israil değil filistin'dir.

israil yerellerin tarafındadır. bugün filistin'i silahlandıranların almanya ve çin olduğu apaçık bellidir.

abd demokratlarının filistin'i destekledikleri de bellidir.

bizimse safımız abd yerelleri (trump-pentagon)/ingiltere yerelleri(johnson)/japonya/israil paktı olmalıdır.
elbette yardım etmek güzel hoş birşey ama diğer zengin arap ülkeleri amargo kokrusuna birşey yapmazken biz neden birşey yapıyoruz anlamış değilim. Bide işin için de israil düşmanlığı var amaaan.
görsel

2 Mayıs 1918’de Filistin dolaylarında bulunan 15 bin kadar Türk askerinin esir düşmesi sonrası Filistin halkı, esir askerlerimize saldırmış ve türlü vahşetler uygulayarak şehit etmiştir. Askerlerimizin uzuvların koparılması, kör edilmesi ve dişlerin sökülme vasıtası ile hatıra olarak saklanması gibi bir çok insanlığa sığmayan vahşilikten kurtularak istanbul’a dönmeyi başarabilen bir askerimizin yaktığı hepimizin de malûmu olan bir ağıtı sizinle paylaşmak istiyorum:

Gazze'nin kumundan çok imiş meğer kalleşi
Nasıl sırtından vurur insan din kardeşi
Filistin, Trablusgarp, yemen illeri.
Hangisini kanım ile sulamadım.
Gezdim cephe cephe bütün çölleri.
Türk'e Türk'ten başka dost bulamadım...
şu adamlara kanada sizin alın yönetin desen ortadoğuya çevirirler, ülkeyi abd'ye peşkeş çekerler.
Ermeni soykırımını kabul eden ve anıt diken artık olmayan devlet orası israil evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar