bugün

uludağ sözlük moderasyonu nun gözünden kaçan yazardır.
(bkz: tanim yapamayan yazar)
(bkz: tanim yapma ozurlu yazar)
(bkz: tanim yapmayi dahi bilmeyen yazar)
(bkz: tanim icermeyen entry giren yazar)
(bkz: tanim yapamayan yazar)
(bkz: aramaya inanan yazar)
bir bkz ile başlamak istiyorum;
(bkz: nada)
ya da
(bkz: ben)
ya tamam format denen bi şey var, uymak da lazım ama yapamıyorum. çünkü bilgi içerikli bişiler yazmıyorum, geyik yapıyorum sürekli.
yani tanım olsun diye de tanım yapınca daha salak olmuyo mu ama?
benden önce 652 tane entry var mesela, ya o kavram, cümle, kelime artık neyse işte 652 kere tanımlanmış. bi kere daha tanımlansa nolcak yahu.

geçenlerde yazıyorum bi başlığa, galiba misafirliğe gittiğimiz evin çocuğunu dövmek idi başlık.

yazdım, aceleyle ekledim. başlık sahibi arkadaşım da uyardı tanım yap hemen, silerler diye.

ya ne tanımı yapayım, dövüyorum işte çocuğu. bunun tanımımı olur.

ya allasen bişiler yapın, bakın sırf bu yüzden yazasım gelmiyo, benden mahrum kalmayın. ben size lazımım, beni kazanın...

hayır sinirli değilim.

tanım: entynin kendisi.

bak, bak... gördün mü? gerçekten özürlüyüm yapamıyorum tanım.
tanımla sorunu olan yazar.
ettirgen çatılı tanım yapma furyası bu yazarların en büyük özrü herlade. ben yapmıyor muyum?
evet yapıyorum.* farkedip siliyorum ya da değiştiriyorum. hoş görünmüyor zira.
yapmayın etmeyin. zati yasak bu aralar heralde.
sisteme, formata isteyerek veya istemeyerek (ki kimse özürlü olmak istemez o ayrı konu) başkaldıran yazardır. durumu düzeltmediği anlaşıldığında çaylaklık durumuna geçmesi kendisi için an meselesidir.

(bkz: adamin gotunden kan alırlar kamil kan)
tanım yapmak için kasan yazarın en sinir olduğu yazar tipidir. lan, o kadar tanım için kasıyorum. aman sözlük formatıdır falan filan kurallara uyalım girim silinmesin diyorum. bazı yazarlarsa hiç.. soru cevap yorum öyle takılıyorlar ve bunların girileri silinmiyor. ya da gördüğüm an silinmemiş oluyor. sorun silinip silinmemesinde değil zaten, madem böyle bir sözlük formatı var neden bir kısım kasarken bir kısım ben tanım özürlüsüyüm hiç kendimi kasamam tarzında takılıyor?! ben onu anlamış değilim.. o zaman hepimiz rahat rahat takılalım.. bak sinirlendim şimdi..