1. 475.
    Tek cümle Türkiye cumhuriyetinden yana olmazlar.

Bizim islamcıların siyaset malzemesi sadece...
    ... mavi huydur bizde
  2. 474.
    Google haritalardan silinmiştir. çok üzüldüm bu duruma, insanların dil, din, etnisite fark etmeksizin her yerde yaşama hakkı vardı oysa.

Kaynak
    ... dogamorfingstar
  3. 473.
    https://tr.euronews.com/2...1qtq2XuQJo_mVWi4jYscJOp14 çinin doğu türkeli zulmünü onaylayan "devlet".
    ... cenkiss
  4. 472.
    Ermeni soykırımını kabul eden ve anıt diken artık olmayan devlet orası israil evet.
    2 ... yarim dolar
  5. 471.
    Araptır işte, başka söze de gerek yok.
    ... coldeki mecnun
  6. 470.
    şu adamlara kanada sizin alın yönetin desen ortadoğuya çevirirler, ülkeyi abd'ye peşkeş çekerler.
    ... bel gamzeli erkek
  7. 468.
    Dedeleri akıllı olaydı da toprak satmayaydı.

Bence kabullenip israillilerin mavi yakalı çalışanı olmalılar.
    3 -2 ... yakuza ibrahim
  8. 467.
    filistin

2 Mayıs 1918’de Filistin dolaylarında bulunan 15 bin kadar Türk askerinin esir düşmesi sonrası Filistin halkı, esir askerlerimize saldırmış ve türlü vahşetler uygulayarak şehit etmiştir. Askerlerimizin uzuvların koparılması, kör edilmesi ve dişlerin sökülme vasıtası ile hatıra olarak saklanması gibi bir çok insanlığa sığmayan vahşilikten kurtularak istanbul’a dönmeyi başarabilen bir askerimizin yaktığı hepimizin de malûmu olan bir ağıtı sizinle paylaşmak istiyorum:

Gazze'nin kumundan çok imiş meğer kalleşi
    Nasıl sırtından vurur insan din kardeşi
    Filistin, Trablusgarp, yemen illeri.
    Hangisini kanım ile sulamadım.
    Gezdim cephe cephe bütün çölleri.
    Türk'e Türk'ten başka dost bulamadım...
    2 -1 ... traveler of secret moments
  9. 466.
    elbette yardım etmek güzel hoş birşey ama diğer zengin arap ülkeleri amargo kokrusuna birşey yapmazken biz neden birşey yapıyoruz anlamış değilim. Bide işin için de israil düşmanlığı var amaaan.
    ... yeteryahu1928
  10. 466.
    sanılanın aksine globallerin fonladığı devlet israil değil filistin'dir.

israil yerellerin tarafındadır. bugün filistin'i silahlandıranların almanya ve çin olduğu apaçık bellidir.

abd demokratlarının filistin'i destekledikleri de bellidir.

bizimse safımız abd yerelleri (trump-pentagon)/ingiltere yerelleri(johnson)/japonya/israil paktı olmalıdır.
    ... revengerain