bugün

entry'ler (140)

ganime şen çırçır

inanılmaz akıl yürüten kadın. kadın gibi kadın. müge anlıdan daha akıllı olduğunu düşünüyorum. sözleri ve bakış açısıyla hayranı olduğum kadın.

emine erdoğan ın kocasına hitap şekli

https://www.youtube.com/watch?v=o6zSErjHAXg cıldırıyoree.

sözlüğün cinsel açlığın afrikası olması

sol frame inanılmaz cinsellik başlığı ile kaynıyor. anlaşılan iş yok, her kes eline alıp oynatıyor.

sivas ta 30 erkeğin grup seks yaparken yakalanması

(bkz: sivas) sen neymişsin be abi.

tecavüzcüleri zorla trans yapmak

translara hakarettir bu. ölüm hükmü daha iyi.

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamayı hak ediyor.

geceye bir şarkı bırak

https://www.youtube.com/watch?v=qS2QrHnRC0k
Ajda Pekkan - Affetmem Asla Seni.

yunanistan a yangınlar için yardım eden ülkeler

umut ediyorum bir yunanlı çıkıpta yardım eden ülkelerden gelenlere "ne idüğü belirsiz" demez.

duayla yangını söndürmek

an itibariyle dualarda protein tozu kullanılmış. ankara ve bazı kentlere sel gelmiş.

azerbaycan askerlerinin türkiyeyi işgal etmesi

https://twitter.com/haver...tatus/1423988001688936458 daha bir gerizekalı

azerbaycan askerlerinin türkiyeyi işgal etmesi

türkiyede çıkan yangınlardan dolayı kardeş ve dost ülke azerbaycan itfaiyecilerini türkiyeye göndermiş. azerbaycan acil durumlar bakanlığına bağlı olan itfaiyeciler yangın konusunda eğitimli ve profesyonel. azerbaycan nasıl türkiyeyi işgal ede bilir ki ? kendisi geçen sene 30 yıl işgal altında kalmış toprakları kurtardı. türkiye natonun 2. en büyük ordusuna sahip. bir millet iki devletiz. tekrar yazıyorum 1 millet.
allahım yangında yanan ağaçlar belki en şanslılar. nede olsa böyle gerizekalı canlıları için oksijen üretmeyecekler.

p.s.
lütfen "ə" harfi sizde yok.anladık. ama azerbeycan ve ya azarbeycan diye hitap etmeyiniz. ülkeninin türkçe karşılığında ismi azerbaycan.

ardahan

azerbaycanlıların yaşadığı bölge. oyuncu çoçuklar ermeniler aramıza kukla devlet kurmasalardı. kimdi komşu olurduk.

ahmet kaya dinleyen insan

(bkz: ölmüş insandan korkmak) :
(bkz: ahmet kaya)
(bkz: mustafa kemal atatürk)

gecenin erotik hikayesi

gülben ergenin kasetinin olupta bizim görmememiz.

dizi ve film yapmayı bırakması gereken ülkeler

azerbaycan. ülkede ağa ve aşiret olmamasına rağmen büyük kardeşe benzemek için oldukça cringe diziler çekiyorlar.

azerbaycan pop

çağdaş azerbaycan pop müziğinin yaratıcısı (bkz: aygün kazımova)dır. kadın olmayanı yaratmış, ondan sonra gelenler şimdi onun ekmeğini yiyor. sovyetler döneminde televizyona çıkmış ve sovyet azerbaycanın kültür bakanlığı başta olmakla her kesi yıkıp sürümüştür. cumhuriyet sarayında cumhurbaşkanlarının önünde konser vermiş. o kadar estetik yaptırmış ki, (bkz: putin)in bile haberi var.
s.u.s. şarkısıyla ve özellikle klipiyle 2017 yılında büyük şok dalgası yaratmıştır. türk şarkıcılar onun şarkısını hep okuyorlar. mesela
günel - resmimi çek - şarkısının azerice versionu ona ait. (şəklimi çək)
ajda pekkan - yine tek - azerice "yenə tək"
erdoğanın söylediği "azerbaycan türkiye" şiirini 1997 yılında şarkı okumuş ve türk televizyonlarında okumuştur.
kadın (bkz: snoop dogg)la bile düet yapmıştır.

sözlüğün rus çin ve iran yanlısı yazarları

eğer o ülkelerden "abd'nin anasının sikilmesini istiyor"san abd'den sonra sıra can türkiyede olacak. zaten en uzun savaş rus-osmanlı, osmanlı-fars savaşlarıdır.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

lütfen ülkenize sahip çıkın. türkün ve müslümanların ümit kapısı olan ülke türkiyedir. ülkeyi kaosa, mahva sürüklemeyin. iç savaş çıkmasın. mülteciler ülkeyi mahv etmesin.

sözlüğün rus çin ve iran yanlısı yazarları

bahsettiğiniz ülkeler diğer halkları mahv ediyor. örneğin çin uygur türklerini, iran azerbaycan türklerini, rusya tatar türklerini.

duayla yangını söndürmek

son zamanlar cahiller tarafından yapılan şey. siz sorumsuzlukla yaşamaya devam edin. sonra duayla yanlışlarınızı düzeltmeye çalışın.